25 / 06 / 2022

konyada satılık arsa

konyada satılık arsa

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan 7 adet arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsalar için 18 ay ve 24 ay taksit yapılacağı de belirtildi.

Arsa almak isteyenler dikkat! Konya Büyükşehir Belediyesi 24 taksitle imarlı arsa satıyor!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu ve Karatay'da yer alan imarlı arsalar için satış ihalesi düzenliyor. Söz konusu ihale 7 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. İşte ihale detayları...

Konya'da satılık arsa! 18 ay taksit imkanıyla!

Konya İli Meram Belediye Başkanlığı, Gödene Mahallesi'nde yer alan arsayı 18 ay taksitle satışa çıkardı. İşte detaylar...

Karatay Belediyesi 10 arsa satıyor!

Konya İli Karatay Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Hacıyusufmescit ve Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan 10 adet arsayı satışa çıkardı.

Konya'da 83.5 milyon TL'ye sanayi tesis alanı imarlı satılık 2 arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan 2 adet arsayı  83 milyon 510 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Büyükşehir 2 adet arsa satıyor: 60.8 milyon TL'ye!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu Sille'de yer alan 2 adet arsayı 60 milyon 840 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Karatay'da 116 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya İli Karatay Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan arsayı 116 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Meram'da 9.3 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Konya Meram'da yer alan 2 adet arsayı 9 milyon 350 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Konya Karatay'da 30.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan arsayı 30 milyon 945 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Konya'da  5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan 4 adet arsayı 5 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Konya'da 145.4 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Fevziçakmak Mahallesi'nde yer alan 2 adet arsayı 145 milyon 400 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Konya'da 132 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Karatay Fevziçakmak mahallesinde yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın muhammen bedeli 132 milyon TL olarak belirlendi.

KOSKİ'den Konya'da 15 milyon TL'ye satılık arsa!

KOSKİ Genel Müdürlüğü, Konya Karatay'da yer alan arsayı satışa çıakrdı. Gayrimenkulün muhammen bedeli 15 milyon TL olarak belirlendi.

Konya'da 133.6 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu ve Karatay'da yer alan 3 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazlar 133 milyon 650 bin TL'ye ihale edilecek.

Konya Selçuklu'da 3.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Selçuklu'da yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

En çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingatcom'un açıkladığı verilere göre, En çok satılık konut ve arsa aranan iller belli oldu. Peki en çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Karaman İl Özel İdaresi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Karaman'da Kazımkarabekir Taşlık Mevkii'deki arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 12 Aralık'ta gerçekleşecek..

konyada satılık arsa Haberi

konyada satılık arsa

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Konya Karatay'da yer alan 7 adet arsa için satış ihalesi düzenliyor. 

Konya Karatay Tatlıcak ve Fevziçakmak Mahallelerinde yer alan arsalar sanayi tesis alanı imarlı. 

Alanlarının 5 bin  628 metrekare ile 20 bin 514 metrekare arasında değiştiği arsaların  satış ihalesi 5 Temmuz'da yapılacak.

Söz konusu arsaların satış bedelleri 8 milyon 445 bin TL ile 102 milyon 575 bin TL arasında değişiyor. Satışa çıkarılan arsalar için 18 ay ve 24 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Resmi Gazete'deki ihale ilanı şu şekilde... 

GAYRİMENKULLER SATILACAKTIR
Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığından

1-Mülkiyeti Belediyemize ait, yukarıda tapu kaydı belirtilen gayrimenkuller, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (a) maddesi ve İhale Şartnamesi
dâhilinde kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile satılacaktır.
2- İhaleler, 05.07.2022 Salı günü Belediye Encümeni...