melikgazideki gençlik merkezleri

melikgazideki gençlik merkezleri

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan Poyraz Cami Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Gençlik merkezi sayısı 2 milyonu aştı!

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak faaliyette bulunan gençlik merkezleri sayısı 2 milyonu aştı. 2011 yılında 16 olan sayı bugün itibarıyla 300'e ulaştı.

Ankara Büyükşehir'den imar barışı için danışma merkezleri!

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Aile Yaşam Merkezleri ve Gençlik Merkezleri’nde “İmar Barışı Danışma Merkezleri” hizmet veriyor.

Ankara'da imar barışı için danışma merkezleri kuruldu!

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı Aile Yaşam Merkezleri ve Gençlik Merkezlerinde “İmar Barışı Danışma Merkezleri” hizmet vermeye başladı.

Mersin'e spor yatırımı müjdesi!

Bakan Elvan, Mersin'de spor tesislerinin artırılması için 6 yeni projenin hayata geçirileceğini belirterek, ilçelere de gençlik merkezleri yapılacağını söyledi.

Ali İhsan Su: Şırnak'ı yeniden inşa edeceğiz!

Şırnak Valisi Su, "Şırnak'ı yeniden inşa edeceğiz. Yapacağımız 6 bin konutun yanı sıra konutların yapıldığı alanlarda taziye evleri, alışveriş merkezi, gençlik merkezleri, park ve bahçeler olacak." dedi.

Manisa Salihli'ye yeni spor salonu!

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde dev projeleri hayata geçirirken bir yandan da Manisalı gençler için de kişisel becerilerini geliştirebilecekleri kurslar, gençlik merkezleri, spor tesisleri gibi önemli projeleri bir bir hayata geçiriyor.

Manisa Salihli'ye spor tesisi müjdesi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde dev projeleri hayata geçirirken bir yandan da Manisalı gençler için de kişisel becerilerini geliştirebilecekleri kurslar, gençlik merkezleri, spor tesisleri gibi önemli projeleri bir bir hayata geçiriyor.

Bursa Gemlik'e gençlik merkezi yapılıyor!

Bursa Gemlik Belediyesi'nin "Gençler Bizim Geleceğimizdir, Geleceğimize Yatırım Yapıyoruz" sloganıyla projelendirdiği gençlik merkezleri ardı ardına açılıyor. Cihatlı Mahallesi çocuk ve gençlerine yönelik görkemli bir Gençlik Merkezi haline getirdi.

Gemlik'te kırsal mahallelere gençlik merkezi yapılıyor!

Gemlik Belediyesi, kırsal mahallelere gençlik merkezleri yapıyor. Kurtul ve Engürücük mahallelerinde açılan gençlik merkezleri, Umurbey'den sonra Cihatlı'da da hizmete girdi.

Kayseri Kocasinan'da kentsel dönüşüm şart!

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, başkanlık makamında gerçekleşen söyleşide, Ramazan kültürü, Belediye'nin Ramazan ayında yaptığı faaliyetleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, orta yol projeleri, Kadın ve Gençlik merkezleri hakkında bilgiler v

Bartın’da il spor merkezleri açıldı!

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet verecek olan il spor merkezleri düzenlenen törenle açıldı. Yapılan törene Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir katıldı.

Ahmet Davutoğlu Antalya'da toplu açılış törenine katıldı!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Antalya'da 152 tesisin toplu açılış törenine katıldı.Başbakan Davutoğlu, 365 milyon liralık 152 tesisin açılışını yapacaklarını ifade ederek, bu açılışta kavşaklar, gençlik merkezleri, devlet hastaneleri bulunduğunu anlattı.

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İI Müdürlüğü Forum Aydın'a stand açtı!

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İI Müdürlüğü, İl Spor Merkezlerinin ve bu yıl ilk defa faaliyete geçecek olan Engelliler Spor Merkezleri'nin tanıtımı için Forum Aydın AVM'de stand açtı.

melikgazideki gençlik merkezleri

melikgazideki gençlik merkezleri melikgazideki gençlik merkezleri

Gençlere ve eğitim projelerine verdiği değerle öne çıkınan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Poyraz Cami Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Melikgazi Belediyesi'nde yer alan haebre göre, Melikgazi’de ihtiyaç olan yerlerde yeni cami ve Kur’an Kursu yapacaklarını dile getiren Başkan Dr. Palancıoğlu,  “Caminin alt katında oluşturulan gençlik merkezimiz hayırlı olsun. Burada güzel bir imkan oluşmuş. Belediye olarak bizlerde hizmetinizdeyiz. Melikgazimize yeni camiler ve Kur’an Kursları hayata geçireceğiz.” şeklinde konuştu.

Melikgazi’de gençlere yönelik projelere ağırlık verdiğini ve aile hayatının önem verilmesi gereken bir kavram olduğunu söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, şöyle konuştu:

“Gençlik ve aile yapısı benim Melikgazi’de 5 yıl boyunca önem vereceğim konular arasında. Aile ve gençler sağlam olmazsa istediğiniz kadar cami ve Kur’an Kursu yapın hiçbir anlamı...