Melikgazi Poyraz Gençlik Merkezi açıldı!

Melikgazi Poyraz Gençlik Merkezi açıldı! Melikgazi Poyraz Gençlik Merkezi açıldı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan Poyraz Cami Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.Gençlere ve eğitim projelerine verdiği değerle öne çıkınan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Poyraz Cami Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Melikgazi Belediyesi'nde yer alan haebre göre, Melikgazi’de ihtiyaç olan yerlerde yeni cami ve Kur’an Kursu yapacaklarını dile getiren Başkan Dr. Palancıoğlu,  “Caminin alt katında oluşturulan gençlik merkezimiz hayırlı olsun. Burada güzel bir imkan oluşmuş. Belediye olarak bizlerde hizmetinizdeyiz. Melikgazimize yeni camiler ve Kur’an Kursları hayata geçireceğiz.” şeklinde konuştu.

Melikgazi’de gençlere yönelik projelere ağırlık verdiğini ve aile hayatının önem verilmesi gereken bir kavram olduğunu söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, şöyle konuştu:

“Gençlik ve aile yapısı benim Melikgazi’de 5 yıl boyunca önem vereceğim konular arasında. Aile ve gençler sağlam olmazsa istediğiniz kadar cami ve Kur’an Kursu yapın hiçbir anlamı olmaz. Dolayısıyla gençlere yönelik birçok projeler yapacağız. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hayata geçirmek nasip olur. Burada yetişen çocuklar hem ailelerine hem ülkemize hem de İslam’a hayırlı birer evlat olurlar inşallah.”