miami türk evi

miami türk evi

Türkiye'de yaşayanlar nerelerden konut almayı tercih ediyor? İşte bu sorunun yanıtı...

Sibel Can'ın 'satmayacağım' dediği Miami'deki evi!

Miami'deki evini satmayacağını söyleyen Sibel Can'ın kızı Melisa, Miami'den fotoğraflar paylaştı. Melisa'nın annesi Sibel Can'ın Miami'deki evinde arkadaşlarıyla birlikte tatil yaptığı iddia edildi.

Farmasi, Miami’de 50 milyon liralık arazi aldı!

Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Farmasi, Florida’da 4 dönümlük arazi satın aldı. Florida Eyaleti’ne bağlı Miami’deki bu arazi için Türk şirket yaklaşık 50 milyon lira ödedi.

Davos Zirvesi'nde kurulan 'Türk Evi'ne katılımcılardan yoğun ilgi!

İsviçre'nin Davos kasabasında yapılan 50'nci Dünya Ekonomik Forum (WEF) toplantıları kapsamında kurulan Türk Evi küresel yatırımcıların ve siyasetçilerin ilgisini çekti.

Bursa Kebap Evi yurt dışına açılıyor! 

Bursa Kebap Evi markasının Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, yurt dışında da şube açacaklarını açıkladı. Cem Helvacı, "İran'a giren ilk Türk zincir restoran biz olacağız." dedi...

Versace'nin evi otel oldu! 

Ünlü modacı Gianni Versace’nin, girişindeki merdivenlerde suikaste uğradığı Miami’deki ünlü evi Casa Casuarina, otel olarak hizmet vermeye başladı.

Tekirdağ Türk-Macar Kültür Evi hizmete açıldı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleşen törenle restorasyonu tamamlanan Türk- Macar Kültür Evi açıldı.

New York’taki Türk Evi’nin yüzde 70’i tamam!

Temeli 2017 Eylül ayında atılan, New York’taki Türk Evi’nin yüzde 70’i tamamlandı. CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen, Türk Evi’nin Engineering News Record (ENR) tarafından ödüle değer görüldüğünü anlattı.

TİM-TEB Girişim Evi 11 yeni merkez açacak!

Dönemin Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk Ekonomi Bankası’nın “TİM-TEB Girişim Evi” adıyla 11 merkez açacağını söyledi.

Adriana Lima'nın yeni aşkı Emir Uyar Miami’de ev kiraladı!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın Türk işadamı sevgilisi Emir Uyar aşkı için kesenin ağzını açtı. Uyar, Miami’de aylık 150 bin dolara lüks bir malikane kiraladı..

Erkanlı Holding'ten 65 bin TL peşinatla öğrenci evi kampanyası uzatıldı!

Erkanlı Holding Türk yatırımcılara yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı sunduğu kampanyasını uzattı. 

New York'taki Türk Evi'nin kaba inşaatı tamam!

2021 yılında bitecek olan 35 katlı bina lale şeklinde tasarlanan New York’taki Türk Evi'ni 35 katın kaba inşaatı bitti...

Baran Süzer Miami'de iki yeni otel açacak!

Türk işadamları Miami’ye yaptıkları yatırımlarını arttırıyor. Serdar Bilgili’den sonra şimdi de Baran Süzer, Miami’de iki otel açmak için hazırlanıyor. Süzer’in yatırım için 250 milyon dolar bütçe ayırdığı konuşuluyor.

Meghan Markle yeni evi için Türk motifleri istedi!

Dört yıl önce İstanbul'da Soho House isimli otelde kalan Meghan Markle, yeni evlerinin de bu otele benzemesini istedi. Markle, duvarlarda Türk motiflerinin kullanılmasını istedi.

miami türk evi

miami türk evi miami türk evi


Toplam 250 konut satışının gerçekleştiği, 1200 konut için ön anlaşmanın yapıldığı fuarda, satılan konutların 50'sini yurt dışındaki projeler oluşturdu. En fazla talep, Miami'deki Trump Sho ve Mekke'deki ZemZem Tower'da yoğunlaştı. Trump Sho'dan konut alanlar, Jennifer Lopez'in komşuları arasına katılırken, Kabe manzaralı ZemZem Towers projesinden devre kullanım hakkı amak için 250 kişi bağlantı kurdu.

İstanbul'da gerçekleştirilen Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı fuarında bu yıl ilgiyi, Türkiye'de uygulamaya konulan yeni projelerden çok, Amerika, Malezya, Dubai, Mekke ve Medine'deki konut projeleri çekti.

Atılım Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı fuarı, 27-30 Eylül tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bayındırlık ve İskan Bakanı Müsteşarı Sabri Özkan Erbakan tarafından açılışı yapılan fuarı, 20 bin İstanbullu gezdi. Fuar'da toplu konut...