Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Kemal Batuhan tarafından kuruldu. 

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Kemal Batuhan tarafından kuruldu. 

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, 5/2'de kuruldu.

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Özgür Şahin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ocak'ta Kağıthane, Ortabayır Mahallesi'nde kuruldu.

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi, İzzet Ağar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak 2015 tarihinde Kağıthane, Telsizler Mahallesi, Talatpaşa Caddesi'nde kuruldu.

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Hassan İbrahim Hassan, Hassan Abrahim Mohamed Hassan tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 20 Ocak'ta kuruldu.

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cevdet Sarıgül tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta Aykosan Sanayi Sitesi Başakşehir'de kuruldu.

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi, Malak Kelzieh, Fares Alfares tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta kuruldu.

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Pilavcı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon TL'lik sermaye ile 16 Ocak'ta Kadıköy, Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Tarakçı, İlhan Tarakçı, Bican Tarakçı, Hafize Tarakçı, Nurcan Tarakçı Kılıç tarafından 210 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 13 Ocak'ta Ümraniye, Elmalıkent Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi, Hürriyet Sitesi'nde kuruldu.

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bigrak Gayrimenkul İnşaat Yatırım Turizm Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi, Özlem Büyükkaya Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 50 bin TL'lik sermaye ile 12 Ocak 2015 tarihinde Şişli'de kuruldu.

Kaynarca Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Orman Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kaynarca Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Orman Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Birol Çerman, Cemil Kasarcı, Naci Çerman tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Ascan Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Ascan Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Limited Şirketi, Furkan Canpolat, Abdurrahman Bil Asmalı tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 8 Ocak'ta Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, Giriş Kayaşehir'de kuruldu.

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede Haberi

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kemal Batuhan tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Noya Gayrimenkul İnşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: İMRAHOR MAH.İMRAHOR CAD.NO.6 A/1...