31 / 01 / 2023

Salih Bezci kim

Salih Bezci kim

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Meclis Başkanı Nuri Gürgür, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Salih Bezci: İmar yönetmelikleri iller için ayrı ayrı yapılabilir!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, yönetim kurulu ve meclis üyelerinde oluşan bir heyetle Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Gayrimenkul sektörü Mart ayından itibaren canlandı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, bir süredir durgunluk yaşanan piyasaların Mart ayından itibaren canlanmaya başladığını belirterek "Piyasaların soluk alış verişi düzene giriyor" dedi.

Salih Bezci girişimcilere tavsiyeler verdi!

“Startup Mentor Türkiye” programı Ankara Ticaret Odası (ATO) Bilişim Teknolojileri ve Sistemleri Geliştirme Özel İhtisas Komisyonu’nun ortaklığıyla yapıldı. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, programda girişimcilere seslendi.

Salih Bezci: Müteahhitlik sektörü nefes aldı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, imar yönetmeliklerinde uygulama süresini uzatma kararını kamuoyuna duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye teşekkür etti.

İmar yönetmeliklerinde süre uzatıldı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkam Salih Bezci, imar yönetmeliklerinde uygulama süresini uzatma karanın kamuoyuna duyuran Çevre ve Şehircilik Bakam İdris Güllüce'ye teşekkür etti.

ATO Başkanı Salih Bezci'den 19 Mayıs Stadı için öneri!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Ankara’ya inşa edilecek yeni stadyumun 19 Mayıs alanı üzerinde yapılması önerisine destek verdi.

Salih Bezci: Hedefimiz Ankara'yı dış ticarette ilerletmek!

ANKARA Ticaret Odası ( ATO ) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci 'Bu açıdan firmalarımızın uluslararası ihtisas fuarlarına katılmalarına zemin oluşturmak da çalışmalarımız arasında bulunuyo' dedi.

Salih Bezci: 300 metrekarelik imalathane ile mobilyacılık sektörü gelişmez!

Salih Bezci, Ankara'nın mobilyacılık alanında uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşması için apartman katında 300-500 metrekarelik imalathanelerin 3-5 bin metrekarelik imalathanelere dönüştürülmesi gerektiğini vurguladı...

Salih Bezci kimdir?

50 yıllık aile mesleği olan inşaat müteahhitliğini halen sürdüren Besa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci kimdir? İşte Salih Bezci'nin biyografisi...

Salih Bezci: 100’e yakın mimarlık öğrencisine staj imkanı sunuyorum!

ATO Başkanı Salih Bezci Mimarlar Odası’nın üyesi olan mimarlardan aidat almasına değil inşaat projelerinden harç almasına da itiraz ettiklerini belirtti. Bezci 100’e yakın mimarlık fakültesi öğrencisine staj yaptırdığını belirtti...

BESA'nın acı günü! Salih Bezci'nin babası Durali Bezci vefat etti!

BESA Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci’nin babası Durali Bezci bugün vefat etti. Merhum Durali Bezci’nin cenazesi 17 Aralık Salı günü öğle namazına müteakip Ahmet Hamdi Akseki Camii’den kaldırılarak Ankara Karşıyaka Mezarlığına defnedilecek...

The Bo Viera projesinin patronu Salih Bezci'den şok açıklama!

Bodrum Gündoğan’daki projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından önce mühürlenen sonra da kaçak bölümleri yıkılan Salih Bezci, "Binalar arasında 6 metrelik alanlar vardı. ‘Oraları da oda yapalım geçer gider’ diye düşündüm. Basiretim bağlandı. Hata benim" diye açıklamalar yaptı...

Salih Bezci'den The BO Viera açıklaması!

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, The BO Viera ile ilgili açıklama yaptı. İşte Bezci'nin açıklaması;

The BO Viera’nın yüzde 25’i satıldı!

Ankaralı Besa Grup da Bodrum’u radarına aldı. 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen The BO Viera’nın yüzde 25’i satıldı. Salih Bezci, “Projemiz tamamlandığında yüzde 25 prim yapacak” diye konuştu. 

Bezci Villa Projesi'ne Avrupa ödülü!

Ankara İncek’te BESA Grup tarafından hayata geçirilen Salih Bezci-Efe Bezci Villa Projesi, Londra merkezli International Property Awars’tan, biri “fivestars” olmak üzere 3 ödüle layık görüldü. 

Salih Bezci: Her şey bir yana babalık bir yana!

Geçmiş dönem ATO Başkanlığı görevini yürüten, Besa Grup Yönetim Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu üyesi oğlu Efe Bezci, MAG Babalar Günü özel içeriğine konuk oldu.

Akıncı Üssü, lojistik üssü olsun!

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, “Ankara, darbe girişimine karşı en şanlı direnişi sergileyen kahraman bir il olmuştur” diye konuştu. Bezci, “Akıncı üssü lojistik üssü olsun” dedi.

Konut kredilerinde peşinatın düşmesi, ev sahibi olmayı kolaylaştırır!

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, "Konut kredisinde faizlerin yüzde 1'in altına düşmeye başladığı bir dönemde alınan bu karar vatandaşlarımızın ev sahibi olmasını kolaylaştırır." dedi.

Ankara Saraçoğlu Mahallesi'ne 200 milyon TL'lik cazibe merkezi!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Cumhuriyet tarihinin ilk toplu konut projesi olan Saraçoğlu Mahallesi'nin yeniden canlandıracaklarını söyledi. Bezci, ''200 milyon TL yatırımla yeni cazibe merkezi kuracağız"dedi.

İnşaat sektörü 250 sektörü harekete geçiriyor!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, bankaların konut kredisi faizlerini yüzde 1’in altına düşürmelerinin Türkiye ekonomisi için sevindirici bir gelişme olduğunu belirtti. Bezci, inşaat sektörünün 250 ayrı sektörü harekete geçirdiğini söyledi.

Ankara’ya alternatif yollar yapılmalı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a ziyarette bulundu. Bezci, “Şehir hastaneleri faaliyete geçmeden önce Ankara’ya alternatif yollar yapılmalı'' dedi.

Salih Bezci: Dış politikadaki olumlu gelişmeler Türkiye için umut verici!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, dış politikadaki olumlu gelişmelerin Türkiye için umut verici olduğunu söyledi.

Salih Bezci: Konut faizleri düşmeli!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, ekonominin lokomotifi olarak değerlendirdiği inşaat sektörünün hareketlenmesi için konut faizlerinin düşmesi gerektiğini ifade etti.

Salih Bezci kim Haberi

Salih Bezci kim

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Meclis Başkanı Nuri Gürgür, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. ATO heyetinin çalışmaları hakkında bilgi alarak görüş ve önerilerini dinleyen Bakan Özlü, heyet üyelerinin tek tek aktardığı konular hakkında notlar aldığını söyledi.

-“İHRACATTA KİLOGRAM FİYATINI ARTIRACAK ÜRÜNLERE YÖNELMELİYİZ”-

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci konuşmasına 65’inci hükümetin hayırlı olmasını dileyerek başladı. Türkiye’nin genel ekonomik tablosundan bahseden Bezci, ekonominin lokomotifi inşaat sektörünün hareketlenmesi için konut faizlerinin düşmesi gerektiğini kaydetti. “Yurt dışına İstanbul üzerinden uçmaktan muzdaribiz” diyen Bezci, işadamlarının aktarmalı uçuş nedeniyle bir gün gidiş bir gün de gelişe zaman harcayarak iki tam gününü yolda kaybettiğini söyledi. Bezci, Bakan Özlü’den Ankara’ya 2,5-3 saatlik...