sefa targır

sefa targır

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD) Başkanı Sefa Targıt, asansör kazalarının Türkiye'nin önemli sorunlarından birisi olduğunu belirterek, "Asansör kazaları, Türkiye'de terör ve trafik kazalarının ardından en önemli riskler arasındadır

Seyr Ü Sefa Turizm Ticaret Limited Şirketi Kemerburgaz Şubesi açıldı!

Seyr Ü Sefa Turizm Ticaret Limited Şirketi Kemerburgaz Şubesi Eyüpsultan'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Adem Akhan tarafından kuruldu.

Sefa Targıt: Bina içi ulaşımda da virüs tedbiri alınmalı!

Bina içi ulaşımda tedbirlerin alınması gerektiğini savunan AYSAD Başkanı Sefa Targıt, “Özellikle çok katlı yüksek binalarda ve hastaneler gibi özel yapılarda riskleri en aza indirecek önlemler geliştirilmeli” dedi.

Sefa Horoz İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sefa Horoz İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Sefa Horoz tarafından kuruldu.

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi!

Sefa İnşaat,Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. 2018 yılında gerçekleşen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyaya sahip oldu.

Sinpaş GYO basın toplantısı 19 Aralık'ta!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ahmet Çelik, Seba Gacemer ve Mahmut Sefa Çelik'in katılımıyla basın toplantısı düzenleyecek...

Osman Akyüz, Sinpaş GYO'da ayrıldı!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu üyesi olan Osman Akyüz görevinden ayrıldı. Akyüz'ün yerine Mahmut Sefa Çelik yönetim kurulu üyesi olarak atanacak...

Sinpaş GYO'da yönetim kurulu üye değişikliği!

Sinpaş GYO yönetim kurulu üyelerinden Osman Akyüz'ün yerine, genel kurul onayına sunulmak üzere Mahmut Sefa Çelik'in yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına karar verildi...

Minarya Yapı Turizm Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Minarya Yapı Turizm Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Sefa Akdoğan tarafından kuruldu. 

Sefa Trade House İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sefa Trade House İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Ali Sefa Özgen tarafından kuruldu.

İstanbul'daki konutlarda balkon sorunu var!

Evlerin nefes alan noktaları ise şüphesiz balkonları. Ancak balkonlar sefa değil de dertlerin topladığı mekânlar haline dönüşüyor. İstanbul'daki konutlarda balkon sorunu yaşanırken Ankara'da durum farklı...

Em Plus Teknik Metal İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Em Plus Teknik Metal İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sefa Yıldırım tarafından kuruldu. 

Sinpaş, 2018'de 7 proje üretecek!

Sinpaş 2018 yılı içerisinde 7 projede 4 bin 691 bağımsız birimin inşaatına başlayacak. Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, söz konusu projelerin değerinin 4 milyar TL olduğunu açıkladı. 

Şehr-i Sefa Konakları ne zaman teslim?

Şehr-i Sefa Konakları İstanbul'da Anadolu Yakası'nda Çamlıca’da mevkiinde hayata geçiriliyor. Peki Şehr-i Sefa Konakları ne zaman teslim edilecek?

sefa targır

sefa targır sefa targır


Asansör Sanayicileri Platformu tarafından düzenlenen "Asansörde Güvenlik Sempozyumu", Antalya'nın Kemer ilçesinde başladı. 22 ilden asansör üretimi ve bakımı konusunda çalışan firmaların üye olduğu derneklerin yöneticileri, kamu kuruluşları çalışanları, özel şirket temsilcileri ile eğitim kurumlarından yetkililerin katıldığı sempozyumda, Türkiye'de asansör kullanımı ve asansörde güvenlik konuları ele alındı.


Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği Başkanı Sefa Targıt sempozyumun açılış oturumunda yaptığı konuşmada, Türkiye'de asansörde güvenlik konusunun yeterince ciddiye alınmadığına değinerek, asansör kazalarının da kamuoyunda fazlaca ses getirmediğine işaret etti. Sefa Targıt, Türkiye'de yaklaşık 300 bin asansör bulunduğunu, bu asansörlerin çoğunun güvenli olmadığını bildirdi.


Sefa Targın, şunları söyledi: "Türkiye'de her zaman riskli bir ortam var. Bu risklerden en önemlileri terör ve trafik...