25 / 06 / 2022

the mandarins acıbadem iletişim

the mandarins acıbadem iletişim

Kadıköy'ün rezidans projelerinden The Mandarins Acıbadem iki etap olarak yükseliyor. The Mandarins Acıbadem'in yüzde 75'i tamamlandı.

Selka NSK Fikirtepe projesi: The Mandarins Acıbadem!

Selka-NSK Ortaklığı'nın Fikirtepe projesi The Mandarins Acıbadem adıyla satışa çıkacak. 15 gün önce ruhsatı alınan The Mandarins Acıbadem projesinin Aralık ayının ilk haftasında satışa sunulması planlanıyor...

Selka-NSK The Mandarins Acıbadem satış ofisi!

Selka-NSK The Mandarins Acıbadem satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. 23 katlı iki blok halinde yükselen The Mandarins Acıbadem projesinde 525 bağımsız ünite olacak...

The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları!

Selka-NSK Ortaklığı tarafından yükselen proje toplam 525 adet bağımsız üniteden oluşuyor. The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları 1+1 evler 425 bin TL ile 680 bin TL'den başlıyor.

The Mandarins Acıbadem Evleri teslim tarihi!

The Mandarins Acıbadem Evleri teslim tarihi 2018 yılının ilk yarısı olarak belirtiliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen The Mandarins Acıbadem projesine fiyatlar 492 bin liradan başlıyor...

The Mandarins Acıbadem nerede?

Dairelerin 1+1 'den 5+1 'e kadar farklılık gösterdiği The Mandarins Acıbadem projesinin 1. etabında 525 adet bağımsız ünite er alıyor. Proje The Mandarins Acıbadem nerede?

The Mandarins Acıbadem Fikirtepe!

İlk etabı evlerinin 15 bin metrekare alana yayılan proje Selka-NSK Ortaklığı tarafından inşa edilecek. The Mandarins Acıbadem Fikirtepe projesi 3 etap şeklinde inşa ediliyor.

Kadıköy The Mandarins Acıbadem satılık!

Ön talep toplamaya devam eden projenin 1. etabında 525 adet bağımsız ünite yer alıyor. Kadıköy The Mandarins Acıbadem satılık daireler 24 ay sonra teslim edilecek.

The Mandarins Acıbadem satışları ne zaman başlayacak?

1. etabında 525 adet bağımsız ünitenin yer aldığı projede daireler 1+1 'den 5+1 'e kadar farklılık gösteriyor. Peki The Mandarins Acıbadem satışları ne zaman başlayacak?

The Mandarins Acıbadem teslim tarihi!

The Mandarins Acıbadem teslim tarihi 24 ay sonra olarak belirtiliyor. 23 katlı 2 blok halinde yükselen The Mandarins Acıbadem projesi 525 bağımsız birimden meydana geliyor...

The Mandarins Acıbadem'in tamamlanan 1. etap inşaatı göz kamaştırıyor!

Mandarins Gayrimenkul imzası ile hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin tamamlanan 1. etap inşaatı göz kamaştırıyor...

The Mandarins Acıbadem kentin yeni meydanı olacak!

Anadolu yakasının en geniş alana ve en fazla ticari alana sahip açık alan alışveriş merkezi Kadıköy’deki Mandıra Caddesi üzerinde hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem kentin yeni meydanı olacak.

The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında!

Kadıköy'de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem'de Sensehome ile evler kontrol altında. Sensehome teknolojisi telefondan da kontrol edilebiliyor.

Mandarins Acıbadem’de 60 aya yüzde 0 faiz avantajı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Mandarins Acıbadem projesi tarafından 1.2 milyar TL yatırımla iki etap halinde yükseliyor. 

Acıbadem’e en büyük açık alışveriş merkezi geliyor!

İstanbul Acıbadem'e Anadolu Yakası'nın en büyük açık alan alışveriş merkezi inşa edilecek. 300 dükkandan oluşacak projede 70 dükkanla The Mandarins Acıbadem projesi de katılacak.

Volkan Ballı ve Deniz Barış, The Mandarins Acıbadem'den ev aldı!

Mandarins Gayrimenkul imzasıyla İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy'de hayata geçirilen  The Mandarins Acıbadem projesinden Volkan Ballı ve Deniz Barış birer ev aldılar. 

The Mandarins Acıbadem'de fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de konumlanan The Mandarins Acıbadem'de fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor. Projenin teslimi Mayıs 2018’de yapılacak.

The Mandarins Acıbadem 2. Etap'ta ön talep toplanıyor!

Mandarins Gayrimenkul The Mandarins Acıbadem projesinin 2. etabında ön talep toplamaya başladı. Projede 1 KDV avantajı ve şirket içi finansman kampanyası sunuluyor.

The Mandarins Acıbadem tatil modunda yaşam sunacak!

The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunacak. Mayıs 2018’de konut sahiplerine teslim edilecek proje, konut sahiplerini açık ve kapalı havuzu ile şehrin stresinden arındırırken 4 mevsim tatil keyfi yaşatacak.

The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı!

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı.

The Mandarins Acıbadem'in yüzde 75'i tamamlandı!

Kadıköy'ün rezidans projelerinden The Mandarins Acıbadem iki etap olarak yükseliyor. The Mandarins Acıbadem'in yüzde 75'i tamamlandı.

The Mandarins Acıbadem’de aidat yok!

Aidatsız spor kulübü üyeliği imkanıyla düzenli spor yapmayı günlük hayatın bir parçası haline getiren The Mandarins Acıbadem sakinleri spor salonu ve havuz gibi sosyal donatılardan aidatsız yararlanacak.

The Mandarins Acıbadem'in ikinci etabı Haziran'da başlayacak!

The Mandarins Acıbadem, sakinlerine özel geniş seyir terasında panoramik bir İstanbul manzarası sunuyor. The Mandarins Acıbadem projesinin ikinci etabı 2017’nin Haziran ayında başlayacak

the mandarins acıbadem iletişim Haberi

the mandarins acıbadem iletişim

Yatırım değeri 550 milyon lira olan ilk etabın kaba inşasının yüzde 75'i satışlarının ise yüzde 65 inin tamamlandığı ifade edildi. Projenin yatırım değeri 650 milyon lira olan 2. etabının inşası ise 2017 içinde başlayacak. The Mandarins Acıbademin 2018 Haziran ayında tamamlanacağı belirtiliyor. 

Mandarins Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Uzeçoğlu, projenin sunduğu imkanlar ve lokasyon avantajı sayesinde yoğun ilgi gördüklerini  belirterek, inşaat faaliyetlerinin de satışların da hızla devam ettiğini vurguladı. Tarihi Sal. Pazarının yanında, çok özel birlokasyonda yer aldıkların, ifade eden Özeçoğlu Bölgede sınırlı sayıda arazi bulunuyor. Gelecek yıllarda bölgeden konut almak isteyenler ikinci el konut satın almak durumunda olacak diye açıklamalarda bulundu. 


Web: