toki tarımköy

toki tarımköy

Daha çok büyük kentlerde projeler yaptığı bilinen TOKİ kırsala da el attı. TOKİ Tarımköy projeleri ile toplam 56 yerleşim merkezinde 10 bin konut yapacak.

TOKİ'den 4 yılda 279 bin konut

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 2003-2007 döneminde Türkiye genelinde 370 ilçede 279 bin 568 konut üretti.

Murat Kurum: Tarımköy uygulamalarını ülke genelinde yaygınlaştıracağız!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Tarımköy uygulamalarını ülke genelinde yaygınlaştıracaklarını açıkladı. 

Hasarın olduğu alanlarda Tarımköy uygulaması başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Doğanyol ve Pütürge'de incelemelerde bulundu. Kurum, "Hasarın çok olduğu alanlarda Tarımköy uygulamaları yapacağız. Tarımköy uygulamaları tek katlı, çelik konstrüksiyondan ve yanında ahırı olacak şekilde uygulanacak" diye konuştu.

TOKİ 100 bin konut Arnavutköy Hadımköy başvuru tarihleri ve şartları!

TOKİ 100 bin konut Arnavutköy Hadımköy başvuru tarihleri ve şartları haberimizde yer alıyor. TOKİ İstanbul Hadımköy Arnavutköy projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor...

TOKİ 100 bin yeni konut Hadımköy 2020 başvuru şartları!

TOKİ 100 bin yeni konut Hadımköy başvuru şartları haberimizde yer alıyor. Projeler için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

TOKİ Niğde Ulukışla 105 tarımköy konutu projesi 18 Aralık'ta!

TOKİ Niğde İli Ulukışla İlçesi Kılan Mahallesi 105 Adet Tarımköy Konutu ve 1 Adet 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Aralık'ta...

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019!

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

TOKİ Erzincan Tarımköy kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde hayata geçirdiği Tarımköy konutlarının kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Konya'da Tarımköy projesi başlatacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ''Bozkır ilçemizin Hisarlık Mahallesi'nde 36 bin metrekare büyüklüğündeki alanda Tarımköy projemizi TOKİ Başkanlığımızca hayata geçireceğiz'' diye konuştu.

TOKİ Erzincan Akyazı Tarımköy başvuruları bugün başladı!

TOKİ Erzincan-Akyazı Tarımköy projesindeki konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor. Projede 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

TOKİ'den Erzincan Üzümlü’ye 363 tarımköy konutu!

TOKİ tarafından Erzincan’ın Üzümlü İlçesi, Altınbaşak Beldesi’nde hayata geçirilecek olan 363 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı

TOKİ Tarımköy Projesi nedir?

TOKİ, Tarımköy Projeleri ile kültürel dokuyu bozmadan, kent merkezlerinde bulunan altyapı olanağını ve sosyal tesisleri köylere taşıyor. Peki Tarımköy Projesi başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ'den Erzincan Üzümlü'ye 363 tarımköy konutu!

Geçtiğimiz günlerde tarımköy projesini duyuran TOKİ, Erzincan Üzümkü'de 363 konuttan oluşan tarımköy projesi inşa edecek.

TOKİ Tarımköy projesinin tüm detayları!

Türkiye'nin örnek projeleri arasında gösterilen Tarımköy Projesi kapsamında TOKİ binlerce konut üretiyor. İşte Tarımköy hakkında bilinmesi gerekenler...

toki tarımköy Haberi

toki tarımköy

KIRSAL kesimde altyapı sorunu çözülmüş modern yerleşim alanları için kolları sıvayan TOKİ, bu kapsamda 10 bin konutluk projelere başlıyor. Türkiye'nin 56 yerleşim merkezinde başlayacak olan projelerin ilki ise Muğla'nın Yatağan ilçesinde başlama aşamasına geldi. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) `Tarımköy Projesi'nin Muğla'daki ilk ayağının Yeşilbağcılar köyünde hayata geçireceğini duyurdu. Bakan Çiçek, CHP Muğla Milletvekili Fevzi Kopuz'un `Yeşilbağcılar Beldesinin' taşınmasıyla ilgili soru önergesini yanıtladı. Beldenin, Türkiye Kömür İşletmeleri adına ruhsatlı linyit kömür yatakları üzerine konumlandığını ifade eden Çiçek, mevcut yerleşim yerindeki ve ruhsatlı alandaki arazilerin kamulaştırma işlemlerinin, Kömür İşletmeleri tarafından yürütüldüğünü belirtti.


ERDOĞAN Bayraktar'ın başkanlığında yeni projeler için çalışmalarını artıran Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ)...