toki tarımköy

toki tarımköy

Daha çok büyük kentlerde projeler yaptığı bilinen TOKİ kırsala da el attı. TOKİ Tarımköy projeleri ile toplam 56 yerleşim merkezinde 10 bin konut yapacak.

TOKİ'den 4 yılda 279 bin konut

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 2003-2007 döneminde Türkiye genelinde 370 ilçede 279 bin 568 konut üretti.

TOKİ Niğde Ulukışla 105 tarımköy konutu projesi 18 Aralık'ta!

TOKİ Niğde İli Ulukışla İlçesi Kılan Mahallesi 105 Adet Tarımköy Konutu ve 1 Adet 2 Dükkanlı Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 18 Aralık'ta...

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019!

TOKİ Erzincan Tarımköy kura sonuçları 29.04.2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

TOKİ Erzincan Tarımköy kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde hayata geçirdiği Tarımköy konutlarının kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Konya'da Tarımköy projesi başlatacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ''Bozkır ilçemizin Hisarlık Mahallesi'nde 36 bin metrekare büyüklüğündeki alanda Tarımköy projemizi TOKİ Başkanlığımızca hayata geçireceğiz'' diye konuştu.

TOKİ Erzincan Akyazı Tarımköy başvuruları bugün başladı!

TOKİ Erzincan-Akyazı Tarımköy projesindeki konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor. Projede 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

TOKİ'den Erzincan Üzümlü’ye 363 tarımköy konutu!

TOKİ tarafından Erzincan’ın Üzümlü İlçesi, Altınbaşak Beldesi’nde hayata geçirilecek olan 363 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı

TOKİ Tarımköy Projesi nedir?

TOKİ, Tarımköy Projeleri ile kültürel dokuyu bozmadan, kent merkezlerinde bulunan altyapı olanağını ve sosyal tesisleri köylere taşıyor. Peki Tarımköy Projesi başvurusu nasıl yapılır?

TOKİ Kırşehir Boztepe Konutları'nın ihalesi yapıldı!

TOKİ tarafından Kırşehir’in Boztepe İlçesi, Bağbaşı Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan 122 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı.

TOKİ'den Erzincan Üzümlü'ye 363 tarımköy konutu!

Geçtiğimiz günlerde tarımköy projesini duyuran TOKİ, Erzincan Üzümkü'de 363 konuttan oluşan tarımköy projesi inşa edecek.

TOKİ Tarımköy projesinin tüm detayları!

Türkiye'nin örnek projeleri arasında gösterilen Tarımköy Projesi kapsamında TOKİ binlerce konut üretiyor. İşte Tarımköy hakkında bilinmesi gerekenler...

TOKİ modern köyler inşa ediyor!

TOKİ Başkanı Turan: "Tarımköy projelerimizle altyapısı, konutları, sosyal donatıları, yolu, çocuk parkı ve çevre düzenlemesi olan modern köyler inşa ediyoruz" dedi.

TOKİ Kırşehir Boztepe 122 tarımköy konut ihalesi 21 Ağustos'ta!

TOKİ Kırşehir Boztepe 122 adet tarımköy konutu, 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet büfe inşaat ihalesi 21 Ağustos'ta yapılacak.

Erzincan Üzümlü TOKİ 363 konut ihalesi bugün!

TOKİ Erzincan İli Üzümlü İlçesi, Altınbaşak Beldesi, 363 Adet Tarımköy Konutu, T4-A Ticaret Binası İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi ihalesi bugün gerçekleştirilecek

toki tarımköy

toki tarımköy toki tarımköy

KIRSAL kesimde altyapı sorunu çözülmüş modern yerleşim alanları için kolları sıvayan TOKİ, bu kapsamda 10 bin konutluk projelere başlıyor. Türkiye'nin 56 yerleşim merkezinde başlayacak olan projelerin ilki ise Muğla'nın Yatağan ilçesinde başlama aşamasına geldi. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) `Tarımköy Projesi'nin Muğla'daki ilk ayağının Yeşilbağcılar köyünde hayata geçireceğini duyurdu. Bakan Çiçek, CHP Muğla Milletvekili Fevzi Kopuz'un `Yeşilbağcılar Beldesinin' taşınmasıyla ilgili soru önergesini yanıtladı. Beldenin, Türkiye Kömür İşletmeleri adına ruhsatlı linyit kömür yatakları üzerine konumlandığını ifade eden Çiçek, mevcut yerleşim yerindeki ve ruhsatlı alandaki arazilerin kamulaştırma işlemlerinin, Kömür İşletmeleri tarafından yürütüldüğünü belirtti.


ERDOĞAN Bayraktar'ın başkanlığında yeni projeler için çalışmalarını artıran Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ)...