torak mahsülleri ofisi gayrimenkul satışı

torak mahsülleri ofisi gayrimenkul satışı

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Ankara Bahçelievler'de gayrimenkul satacak. 942 metrekare alanlı gayrimenkulün ihalesi 19 Eylül'de.

TMO'dan vatandaşlara 'Ürün stoklamaya gerek yok' mesajı!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Güldal, Türkiye'de gıda ürünü arzında kesinti olmayacağını belirterek, "İnsanlar evlerinde durdukları sürece tüketebilecekleri kadar miktarda ürün alsın. Uzun aylar kullanılacak ürün stoklamaya gerek yok." dedi.

Konya'da 3.2 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Konya Cihanbeyli Yeniceoba'da yer alan 2 adet gayrimenkulü 3 milyon 250 bin TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

Halk Varlık Kiralama 1 milyar TL kira sertifikası ihraç edecek!

Halk Varlık Kiralama tarafından Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü'nün fon kullanıcısı/kaynak kuruluş olacağı yapıda, tahsisli ve/veya nitelikli yatırımcılara satılmak üzere 1 milyar lira tutarına kadar kira sertifikası ihraç edilecek...

Menderes Türel, Antalya Serbest Bölge ek alanını inceledi!

Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Serbest Bölge alanına dahil edilen Toprak Mahsulleri Ofisi alanında bazı incelemeler yaptı.

TMO'dan Ankara ve Çanakkale'de 39.8 milyon TL'ye 3 gayrimenkul!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Çanakkale ve Ankara'da yer alan 3 gayrimenkulü ihale ile satıyor. İhale 25 Nisan'da yapılacak..

Hatay Arsuz'da 10 yıllığına kiralık tesis!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından Hatay'ın Arsuz ilçesine bağlı Fahura Mahallesi'nde yer alan tesis 10 yıllığına kiralanıyor..

Ankara ve Çanakkale'de 39.8 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Ankara ve Çanakkale'deki 3 gayrimenkulü ihale ile satışa sunuyor. İhale 20 Mart'ta gerçekleşecek..

Toprak Mahsulleri Ofisi'nden kira sertifikası ihracı!

Toprak Mahsulleri Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu, "2018-2019 döneminde toplam 5 milyon tonluk, en az 5 milyar TL değerindeki emtia için finansal araçları çalıştırmamız gerekecek." diye konuştu.

Çanakkale'de 39 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Çanakkale Merkez'deki yer alan hizmet binası, lojman, misafirhane, 4 bin 500 ton kapasiteli yatay depoyu satıyor..

Konya'da 32.3 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Mülkiyeti Toprak Mahsülleri Ofisi konya Şube Müdürlüğü'ne ait olan 3 adet arsa toplamda 32 milyon 312 bin TL bedel ile satışa çıkarılıyor.

TMO'dan Çanakkale'de 39 milyon TL'ye satılık tesis!

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü, Çanakkale Merkez'deki tesisi satışa sunuyor. Tesis için ihale 23 Mayıs Salı günü yapılacak..

TMO ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü arasındaki anlaşmazlıklar mecliste!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Toprak Mahsulleri Ofisi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü arasında çıkan bir anlaşmazlığa ilişkin soru önergesi hazırladı..

Toprak Mahsulleri Ofisi 17 ilde 21 gayrimenkul satıyor!

Toprak Mahsulleri Ofisi 17 ilde 21 gayrimenkulü 121 milyon 436 bin TL bedelle satışa çıkardı. Taşınmazların ihale ilanı bugünki Resmi Gazete'de yayınlandı.

torak mahsülleri ofisi gayrimenkul satışı

torak mahsülleri ofisi gayrimenkul satışı torak mahsülleri ofisi gayrimenkul satışı


İmar planlarında konut alanında kalan gayrimenkul bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşuyor. 6 kalı binada 1 adet dükkan ile 16 adet konut bulunuyor.


İhalenin tahmini bedeli 2 milyon 870 bin YTL.


0312 416 33 38...