13 / 08 / 2022

Univa Student Residence

Univa Student Residence

Erkanlı Grup, Sakarya'da Univa Student Residence adıyla 2 bin 400 öğrenci kapasiteli öğrenci evleri inşa ediyor. Proje, ABD'nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle gerçekleştiriliyor.

Univa Student Residence’ta 990 TL'ye yatırım fırsatı!

Erkanlı Grup, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, ABD’nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle Sakarya’da hayata geçirdiği Univa Student Residence projesinde lansmana özel bir kampanya başlattı.

Univa Student Residence projesine 3 binin üzerinde ön talep!

Erkanlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Hüseyin Erkanlı, Univa Sakarya Residence projesine başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinden 3000’nin üzerinde rekor ön talep aldıklarını vurguladı.

Sakarya Univa Student Residence’a rekor ön talep geldi!

Erkanlı Grup Univa Student Residence’a Türkiye genelinden 3000’nin üzerinde ön talep aldı. Tapulu olarak satılan UNIVA öğrenci evleri, 8 yıl gibi kısa dönemli amortisman süresi ile cazip bir yatırım aracı olarak yatırımcılardan tam not aldı.

Erkanlı Grup, Univa Student Residence projesini hayata geçiriyor!

Erkanlı Grup, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Sakarya’da Univa Student Residence adıyla öğrenci evi projesi başlatıyor. UNIVA Öğrenci evleri Tapulu olarak satılıyor, 8 yıl gibi kısa dönemli amortisman süresi ile cazip bir yatırım fırsatı sunuyor.

Erkanlı Grup'tan Sakarya'ya öğrenci evi projesi!

Erkanlı, Sakarya'da 1024 odalı öğrenci evi inşa edecek Bugüne kadar daha çok kentsel dönüşüm projelerine odaklanan Erkanlı Grup, 77 bin öğrencinin okuduğu Sakarya'da Univa Student Residence adıyla öğrenci evi projesi başlatıyor.

Sakarya'da aylık 800 liraya öğrenci yurdu!

Erkanlı Grup, ABD'li Asset Campus Housing işbirliğiyle, Sakarya'da Univa Student Residence öğrenci evleri projesini hayata geçiriyor. Öğrenci evlerini satın alan yatırımcı, şirketten düzenli kira alacak.

Erkanlı Grup Sakarya'da öğrencinin evi projesi başlatacak!

Erkanlı Grup, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek Sakarya'da Univa Student Residence adıyla öğrencinin evi projesi başlatıyor.

Univa Student Residence 126 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor!

Erkanlı Grup, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek Sakarya'da Univa Student Residence adıyla öğrencinin evi projesi başlatıyor. Proje 126 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

Ra Student Residence dünyaya açılmayı hedefliyor!

Öğrenci konaklamasına yeni nesil bir yaklaşım getiren Ra Student Residence, dünyaya açılmayı hedefliyor...

Erkanlı Grup yarım kalan projeleri öğrenci evine çevirecek!

Erkanlı Grup, Sakarya'da Univa Student Residence adıyla 2 bin 400 öğrenci kapasiteli öğrenci evleri inşa ediyor. Proje, ABD'nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle gerçekleştiriliyor.

Öğrenci konaklamasına yeni nesil yaklaşım: Ra Student Residence!

Üniversite öğrencileri için tüm dünyada yurt, konaklama, barınma gibi kavramlar büyük bir dönüşümden geçiriliyor. Tasarım odaklı, çağa ayak uydurabilen, modern ve ilgi çekici yerler bu dönüşümün kazananları olacaklar.

Univa Student Residence’ta 990 TL'ye yatırım fırsatı!

Erkanlı Grup, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, ABD’nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle Sakarya’da hayata geçirdiği Univa Student Residence projesinde lansmana özel bir kampanya başlattı.

Gayrimenkulde ev alma yurt al dönemi başladı!

ABD’nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle Sakarya’da hayata geçirdiği Univa Student Residence projesiyle gayrimenkulde “ev alma yurt al Dönemini” başlattı.

Öğrenci evlerine yabancı markajı!

Erkanlı Grup, geçtiğimiz yıl Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek Sakarya'da Univa Student Residence adıyla tapulu olarak satılan öğrenci evi projesini geliştirdi. Projeye yabancı yatırımcılar büyük ilgi gösterdi.

Univa Student Residence Sakarya fiyatlar!

Univa Student Residence Sakarya fiyatları 123 bin 500 TL'den başlayarak değişiyor...

Univa Student Residence'a 3 bin ön talep geldi!

Erkanlı Grup, Sakarya’dan başladığı ‘öğrenci evi’ projesini İstanbul ve Anadolu’nun üniversite kapasitesi yüksek şehirlerine taşıyacak.

Univa Student Residence'da 120 bin TL'ye daire!

Erkanlı Grup'un Univa Student Residence öğrenci evi projesi, Sakarya Serpan'da inşa ediliyor. Projede stüdyo daireler peşin alımlarda 120 bin TL'den satılıyor.

Emine Demirli, Univa Student Residence Satış Müdürü oldu!

Erkanlı İnşaat'ın Sakarya'da hayata geçirdiği Univa Student Residence projesinin satış müdürü Emine Demirli oldu. Proje 126 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Sakarya Univa Student Residence 3000'den fazla ön talep aldı!

Sakarya’da Univa Student Residence öğrenci evi projesini geliştiren Erkanlı Grup, projeye Türkiye genelinden bir ayda 3000’nin üzerinde ön talep aldı.

Univa Student Residence'ta ön talep alınıyor!

İnşaat sektöründe fark yaratan projelere imza atan Erkanlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Hüseyin Erkanlı Türkiye’de yatırımların geri dönüş sürelerinin 25 yıla kadar uzayabildiğine dikkat çekti.

Erkanlı Grup Univa Student Residence'a rekor ön talep!

Sakarya'da Univa Student Residence öğrenci evi projesini geliştiren Erkanlı Grup projeye Türkiye genelinden bir ayda 3 binin üzerinde ön talep aldı.

Univa Student Residence Haberi

Univa Student Residence

Erkanlı Grup, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, Sakarya'da Univa Student Residence adıyla 2 bin 400 öğrenci kapasiteli öğrenci evleri yaptı. 

Ekonomist Dergisi'nde yer alan habere göre, sektörde bir ilk olan proje, ABD'nin en büyük öğrenci evi işletme ve yatırım firması Asset Campus Housing işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Univa Öğrenci Evleri projesini diğerlerinden ayıran özellikleri ise tapulu olarak satılması, beş yıl kira garantisi verilmesi ve sekiz yıl gibi kısa bir amortisman süresi öngörülmesi.

Erkanlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Hüseyin Erkanlı, önümüzdeki dönemde Türkiye'de ihtiyaca yönelik gayrimenkul projelerinin artacağına dikkat çekiyor.

Erkanlı, şu anda yapımı devam eden projelerle birlikte 5 bin olan öğrenci kapasitelerini beş yıl içinde 10 bine çıkarmayı hedeflediklerini söylüyor. Yeni yatırımlarla Univa'yı zincir haline getireceklerini belirten Erkanlı, Kocaeli ve Düzce'deki projelerinin yanı sıra,...