Yusuf Odabaş vali

Yusuf Odabaş vali

15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince, Bayburt Valiliğine Yusuf Odabaş atandı. Peki, Yeni Bayburt Valisi Yusuf Odabaş kimdir? İşte Yeni Bayburt Valisi Yusuf Odabaş..

Yozgat cezaevi inşaatında inceleme!

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Vali Vekili Salih Altun, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, İl Genel meclisi başkanı Halil Şahbaz ile birlikte Yozgat cezaevi inşaatında inceleme yaptılar.

Yusuf Avşar Emlak İnşaat şirketi kuruldu!

Yusuf Avşar Emlak İnşaat, emlak ve inşaat sektöründe en güvenilir danışmanlık hizmetini vermek için Beykoz'da 20 Mayıs 2016'da hizmete girdi.

Yusuf Akçayoğlu: 3. havalimanı şehrin aklına değer katıyor!

Uluslararası şehir ve teknolojileri buluşturan Smart City Expo İstanbul fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı. İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu, dünyanın en büyük şantiyelerinden yeni havalimanının yapım teknolojisinin şehrin aklına değer kattığını söyledi.

Yusuf Akçayoğlu: Yeni havalimanı şehrin aklına değer katıyor!

Dünyanın en büyük şantiyelerinden yeni havalimanının yapım teknolojisinin şehrin aklına değer kattığını söyleyen İGA CEO'su Yusuf Akçayoğlu, "Şu anda bile smart yönetim yapıyoruz. " dedi.

Emlak zengini Yusuf Ocakoğlu'nun serveti buharlaştı!

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde 11 yıl önce ölen gayrimenkul zengini Yusuf Ocakoğlu’nun bankadaki 2 milyon 724 bin 897 TL’lik servetinin buharlaştırıldığı iddiasıyla açılan davada, oğlu Burhan Ocakoğlu, bankada bir finans çetesi olduğunu öne sürdü.

Yusuf Ziya Yılmaz: Kırsal mimari ayağa kaldırılacak!

Tarihi Kentler Birliği (TKB) ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, TKB olarak ÇEKÜL Vakfı ile birlikte el ele vererek, ata yadigarı kırsal mimariyi yeniden ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Döşemealtı Pal City Vali Konakları fiyatlar!

Döşemealtı Pal City Vali Konakları fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. Pal City Vali Konakları projesi 2018'in üçüncü çeyreğinde tamamlanıyor...

Vali Konakları Antalya satış fiyatları!

Vali Konakları Antalya satış fiyatları 270 bin liradan başlıyor. Pal City Vali Konakları'nda faiz oranları 0,59'dan başlıyor...

Antalya Pal City 2 Vali Konakları'nın temeli atıldı!

Antalya eski Vali yardımcısı Turan Eren’in kooperatif başkanı olduğu Pal City 2 Vali Konakları’nın yapımına başlandı. 200 konutluk proje lansman aşamasında satıldı.

Pal City 2 Vali Konakları'nın temeli ne zaman atılacak?

Görev aldığı bölgelerde "atom vali" olarak anılan Turan Eren, oluşturduğu 'Garantili Kooperatifçilik' modeli ile yapmış olduğu 3. proje Pal City 2 Vali Konaklarının 17 Mayıs günü temelini atacak.

Vali Konakları Pal City Antalya fiyatlar!

Vali Konakları Pal City Antalya fiyatları 270 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Antalya Pal City Vali Konakları 2. etap projesinde 400 konut bulunuyor...

Pal City 2 Vali Konakları teslim tarihi!

Pal City 2 Vali Konakları projesinde 2+1'lerin satış fiyatları 270 bin liradan başlayarak değişiyor. Antalya'da yükselen Pal City 2 Vali Konakları'nda 400 konut yer alıyor...

Pal City Vali Konakları 2.etap fiyatları!

Pal City Vali Konakları 2.etap fiyatları 270 bin liradan başlayarak değişiyor. 2018'in üçüncü çeyreğinde tamamlanacak olan Pal City Vali Konakları 2'de 400 daire yer alıyor...

Yusuf Odabaş vali

Yusuf Odabaş vali Yusuf Odabaş vali

Yeni Bayburt Valisi Yusuf Odabaş kimdir?

15 Eylül 2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname gereğince, Bayburt Valiliğine Yusuf Odabaş atandı. Peki, Yeni Bayburt Valisi Yusuf Odabaş kimdir?


Yusuf ODABAŞ, 1952 yılı Samsun ili Kozlu köyünde doğdu. Öğrenimine Hasköy ilköğretim okulunda başladı. 19 Mayıs lisesini bitirdikten sonra  Ankara  Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye bölümünden 1976 yılında lisans diplomasi aldı. Aynı yıl Maiyet memuru sınavını kazanarak İçişleri Bakanlığında göreve başladı.


Sırasıyla Hayrabolu, Seydişehir, Kepsut ve Şuhut ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Kaymakamlık kursunu başarı ile bitirerek Hekimhan ilçesine asil Kaymakam olarak atandı.

Askerliğini Ankara'da Jandarma Genel Komutanlığı'nda Mali Yönetim İnceleme Şube Müdürü olarak yaptı.


Daha sonra Kumluca, Olur, Espiye, Beyşehir, Bolvadin ve Bulancak ilçelerinde kaymakamlık, Sakarya, Kırşehir, Edirne, İstanbul ve Kocaeli illerinde Vali Muavini görevlerinde bulundu.


İçişleri...