Kayseri Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 210 dairenin hak sahipleri belli olacak!

Kayseri Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 210 dairenin hak sahipleri belli olacak!Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi dahilinde 9 bloktan oluşan 210 daire için kura çekimi gerçekleşecek.


Kayseri'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 210 dairenin hak sahipleri belli oluyor. Melikgazi Belediyesi'nde yer alan habere göre; 9 bloktan oluşan daireler için anahtar teslimi kura çekiminden sonra yapılacak. Kura çekimi 21 Mayıs tarihinde 16:00'da gerçekleşecek.

Kayseri Melikgazi Kentsel Dönüşüm Projesi

Modern şehircilik anlayışı ile projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren  Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Hizmet etmeye yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Kazım Karabekir Mahallemizde tüm sosyal donatıları ile güzel bir ortam hazırlayacağız. Melikgazi Belediyemiz kentsel dönüşüm konusunda sadece Kayseri'de değil Türkiye'de de en önemli işlevi yapan belediyelerden bir tanesi. Kazım Karabekir Mahallemizde 21 Mayıs Cuma günü saat 16.00'da yapılacak olan anahtar teslim programında dairelerimiz sahipleriyle buluşacak. Hak sahibi olan vatandaşlarımıza evlerinin hayırlı olmasını diler ağız tadıyla oturmalarını temenni ederim. Kazım Karabekir Mahallesinde kent dokusu yenileniyor bambaşka modern bir mahalle ortaya çıkıyor. Vatandaşlarımızın konforu için nitelikli hizmet üretmeye devam ediyoruz. Kentsel dönüşüm projelerimizi yoluyla parkıyla camisi ve sağlık merkezleri ile birlikte tamamlayarak ihtiyaçları gidermeye çalışıyoruz. Küçükali, Anbar, Kazım Karabekir, Yıldırım Beyazıt Mahallesi ve ileri zamanlarda Çorakçılar, Aydınlık Evler Mahallesinde kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam edecek. Hayırlı olmasını dilerim." dedi.

Kayseri Melikgazi'de kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz!