Coldwell Banker 2011 Ödülleri

Coldwell Banker 2011 Ödülleri

Yüzyılı aşkın süredir girişimcilere cazip fırsatlar sunan dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlığı şirketi Coldwell Banker, Türkiye’deki tüm franchise ofislerinin bir araya geldiği “Mavi Gece” Ödül Töreninde 2011 yılının “En İyi”lerine ödüllerini verdi

Coldwell Banker Türkiye 2011 ödülleri Mavi Gece'de sahiplerini bulacak!

Coldwell Banker Türkiye, 2011 yılı ödüllerini İstanbul Kandilli'de bulunan Cemile Sultan Koru Restoran'da düzenlenecek Mavi Gece organizasyonuyla sahiplerine verecek

Endeksa Dijital Sohbetler'in konuğu Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş!

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksacom’un  Dijital Sohbetler serisi, 06 Şubat tarihinde Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ile sürüyor.

Coldwell gayrimenkul sektöründe hedef büyüttü!

Coldwell Banker Masse Gayrimenkul Ofis Brokeri Seyhun Acar; yaptığı açıklamada, son dönemde yeniden canlanmaya başlayan gayrimenkul sektöründe yeni yatırımlarla hedef büyüttüklerini dile getirdi.

Coldwell Banker'dan gayrimenkul alım, satım ve kiralamada taksit imkanı!

Coldwell Banker'ın başlattığı yeni hizmet kapsamında, müşteriler, gayrimenkul alım, satım ya da kiralamada hizmet bedelini kredi kartı ile anında taksitle ödeyebilecek

Coldwell Banker 2019’da çıtayı yukarıya taşıyacak!

Coldwell Banker Türkiye 2019 yılında çıtayı daha da yukarıya taşıyacak. Şirket şu ana kadar hiçbir markanın olmadığı başlıklarda adım atmaya ve yeni kazanç kapıları açıp franchiselarine kazanç fırsatları yaratmaya başladı…

Coldwell Banker, Era Türkiye-Kıbrıs’ı satın aldı!

Kurumsal emlak danışmanlığı sektöründe yeni bir el değiştirme yaşandı. Coldwell Banker firması, Era Türkiye-Kıbrıs’ı 10 milyon lira bedelle satın aldı.

Coldwell Banker’dan Global Luxury eğitimi!

Coldwell Banker Profesyonelleri için özel olarak düzenlenen Global Luxury Lüks Konut Eğitiminin ilki 24- 25 Mayıs tarihleri arasında Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısında yapıldı. 

Coldwell Banker Türkiye’de 200 yeni ofis açacak!

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, ''Hedefimiz daha önce de açıkladığımız gibi 2020’de 300’den fazla ofis, 5.000’den fazla danışman sayısı ve 5 Milyar Dolar’dan fazla satış hacmine ulaşmak” dedi.

Coldwell Banker Avrupa'da ilk 3'te!

Coldwell Banker Avrupa’ya 5’inci kez çıkarma yaptı.Uluslararası Coldwell Banker Avrupa Kongresi Blue Spirit bu sene 19-22 Mart tarihlerinde Barcelona'da gerçekleşti.

REIDIN ile Coldwell Banker’dan iş birliği!

Sektör profesyonellerinin veri kaynağı olarak tercihi haline gelen REIDIN, Coldwell Banker’a güncel bilgi desteği vermeye başladı.

Coldwell Banker Türkiye yıl sonuna kadar 48 şube açacak!

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, şu anda Türkiye'de 127 şube olduklarını ve 2019 yılı hedefinin 300 ofis olduğunu dile getirdi...

Coldwell Banker Türkiye dünya birincisi oldu!

Coldwell Banker’ın Türkiye ve Kıbrıs'taki franchiselarından 550 gayrimenkul danışmanının biraraya geldiği "Gayrimenkul danışmanlığının zirvesi" Genblue Türkiye 2017 Bodrum'da başladı.

Coldwell Banker, 3 yılda bin 700 kişiye istihdam sağladı!

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, gayrimenkul sektöründe franchise ile pek çok kişinin kendi işinin sahibi olduğunu belirtti.

Coldwell Banker, Türkiye'de 3 yılda 1.700 kişiye istihdam sağladı!

Coldwell Banker Türkiye olarak franchise ile 3 yılda 1.700 kişiye istihdam sağladıklarını açıklayan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, "Bu yıl hedefimiz 300 kişiyi daha iş sahibi yapmak" dedi.

Coldwell Banker 2011 Ödülleri Haberi

Coldwell Banker 2011 Ödülleri

 

Coldwell Banker Türkiye, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği “Mavi Gece” Ödül Töreninde 2011 yılının en iyi gayrimenkul ofis ve Gayrimenkul Profesyonellerine ödüllerini verdi. Coldwell Banker Türkiye’nin tam kadro hazır olduğu gecede birbirinden değerli ödüller sahiplerini buldu.    Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Coldwell Banker, Türkiye’de gayrimenkul sektöründe yaşanan dönüşüm ve değişim ile birlikte kurumsallaşan gayrimenkul danışmanlığının önem kazanması ve profesyonel girişimcilerin artması konusunda sunduğu fırsatlarının meyvesini almaya başladı.    Coldwell Banker Türkiye Genel Müdürü Gökhan Işık ödül töreninde yaptığı konuşmasında,  dünyada yüzyıla aşkın süredir faaliyet gösteren bir marka olarak Coldwell Banker’ın Türkiye’de emin adımlarla yürümesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belitti. 2011 yılının Coldwell Banker Türkiye ofisleri açısından da çok başarılı geçtiğini ve bu başarının 2012 yılında katlanarak devam edeceği inancını taşıdığını belirtti. Işık...