29 / 06 / 2022

Medical Park

Medical Park

Medical Park'ın çoğunluk hissesinin satın almak isteyen İngiliz fon Pamplona Capital Management, hisselerden çekildi...

Fom Group eleman alacak

Medical Park hastanelerinin yurtiçi ve yurtdışı inşaatlarını yapan Fom Group eleman alacak. Ayrıntılar için tıklayın

Özel hastaneler son yıllarda daha çok satılmaya başladı!

Memorial'dan Medical Park'a, Alman Hastanesi'nden KadıköyŞifa'ya satın alma ve ortaklık görüşmelerinde birçok grubun adı geçiyor

Bahçeşehir Üniversitesi ile Medical Park tıp fakültesi kuruyor!

Bahçeşehir Üniversitesi ile Medical Park Hastaneleri 50 milyon dolarlık tıp fakültesi yatırımı için işbirliği yaptı...

50 yeni özel hastane hizmete giriyor!

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından tedavi ücretlerinin arttırılmaması ve hastalardan alınan fark ücretinin kısıtlandırılmasına karşın özel hastaneler harekete geçti...

Medical Park'ın 5 milyon dolarlık Somali yatırımı Shifa Hastanesi 7 Mart'ta açılıyor!

Medical Park Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Somali’nin en donanımlı ve kapsamlı hastanesini kurduklarını belirterek, "7 Mart’ta Shifa Hastanesi’ni hizmete açacağız" dedi

Medical Park Göztepe yıllık 27 milyon TL'ye kiraya verilecek!

2007 senesinden itibaren faaliyet gösteren Medical Park Göztepe Hastanesi kiralanıyor. Hastane için 2 milyon 250 bin TL isteniyor. 

Sarıyer'deki dev hastane projesi iptal edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, CHP ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın itirazı üzerine Sarıyer İstinye’de boğaz sırtlarında Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan eski Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın yapacağı spor akademisi ve spor hastanesinin plan değişikliğini iptal etti.

VM Medical Park Pendik hizmete açıldı!

62 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet verecek olan MLP Care'in, 30'ncu hastanesi olan İstanbul Pendik VM Medical Park hastanesi bugün hasta kabulüne başladı.

Sarıyer’deki Avcılık Atıcılık Kulübü arazisine Spor Hastanesi geliyor!

Sarıyer İstinye’de boğaz sırtlarında Medical Park tarafından inşa edilecek olan özel spor hastanesinin 2016 yılından beri tartışma konusu olan imar planları koruma kurulu tarafından da onaylandı.

Trabzonspor'da iki gayrimenkul projesi!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Medical Park Stadı'nda gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Usta, kulübün 2 yeni gayrimenkul projesi olduğunu ifade etti.

TOKİ statları 2016'nın en iyileri oldu!

TOKİ tarafından inşa edilen Yeni Eskişehir Stadyumu, Sivas Arena ve Medical Park Arena dünyanın en iyi 10 stadı arasında yer aldı.

Florya VM Medical Park Hastanesi hizmete açıldı!

MLP Care Grubu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi ile birlikte İstanbul'a üniversite hastanesi kazandırdı. İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medical Park Hastanesi, Florya’da hizmete açıldı.

İstinye Üniversite Hastanesi açıldı!

Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital'ın çatı şirketi MLP Care'in katkısıyla kurulan İstinye Üniversite Hastanesi, İstanbul Esenyurt'ta kapılarını açtı.

Esenyurt Medical Park Hastanesi'nde son durum!

Esenyurt'ta hizmete girecek olan Medical Park Hastanesi'nin mülakat programı, Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapıldı. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yeni hastanenin tüm personelleri ESBİM çatısı altında işe yerleştirileceğini açıkladı.

Medical Park Bahçeşehir Ekim'de açılıyor!

Medical Park Bahçeşehir Ekim'de açılıyor. Özyurt A.Ş tarafından hayata geçirilen hastane Akbatı AVM'nin karşısında yer alıyor.

Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi açıldı!

Türkiye’de yeni bir yatırım modeli ile sağlık alanına girmeye hazırlanan Medical Park Hastaneleri bu projenin ilk örneği olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ile hastalarını kabul etmeye başladı.

VIP Medical Park Kocaeli'nde kurulacak!

MedIcal Park ve Liv Hospital hastanelerini bünyesinde bulunduran Medical Park Grubu yeni bir hastane modelini hayata geçiriyor. İlk Kocaeli'nde kurulacak.

Kocaeli VM Medical Park Ağustos’ta hizmete girecek!

Türkiye’nin en büyük hastane zinciri Medical Park, Kocaeli’de yeni bir markayla hizmet vermeye hazırlanıyor. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, yüksek standartlarıyla Kocaeli’deki sağlık çıtasını da yükseltmeyi hedefliyor.

Medical Park Haberi

Medical Park

İngiltere merkezli özel girişim fonu Pamplona Capital Management'ın, Medical Park'ın çoğunluk hissesinin satın alınmasına yönelik görüşmelerden çekildiği belirtiliyor. Türkiye'nin önde gelen hastane zincirlerinden Medical Park, geçen yıl iki hissedarı ve ABD merkezli Carlyle CG.O tarafından satışa çıkarılmıştı. Satış için Goldman Sachs ve Credit Suisse yetkilendirilmişti. Reuters'ın haberine göre, kaynaklar şirketin değerlenmesi konusunda görüş ayrılıkları olduğu ve şirketin hissedarlık yapısının satışı zorlaştırdığını ifade ettiler. Medical Park'ın satışı için daha önce Texas Pacific Group ile yürütülen görüşmeler sonuçsuz kalmış, hisse satışı için Pamplona Capital'le münhasıran görüşmeler başlamıştı.


Sözcü...