01 / 06 / 2023

Kripto paralarda sahte umut iddiası!

Kripto paralarda sahte umut iddiası!

Kripto paralarla ilgili verdiği bilgilerle dikkat çeken Buğra Sukas, mevcut pazar durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Sukas, pazarın genelinde yeşil çizgiler hakim görünse de bunun sahte bir umut olabileceğini vurguladı.Kripto paralarla ilgili verdiği bilgilerle dikkat çeken Buğra Sukas, mevcut pazar durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

ABC Gazetesi'nde yer alan habere göre; Buğra Sukas, pazarın genelinde yeşil çizgiler hakim görünse de bunun sahte bir umut olabileceğini vurguladı. Sukar, Bitcoin’in mevcut durumuna ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Önceden 1 dikkatli olduğumuz yerde şimdi 3 kat daha fazla dikkatli olmalıyız. Bitcoin’de momentumun giderek azaldığını gözlemliyoruz. Bu tablo bana 62 bin dolarda yaptığım uyarıları hatırlatıyor. Şunu söylemek istiyorum bu açıklamalardan dolayı tedirgin olmayın. Ne olacağını bilmiyorum.

Kripto paralarda sahte umut iddiası!

Bitcoin dipteyken herkes çöküyoruz diyordu. Şimdi ne oldu Hopium (sahte umut) mu geldi acaba? Eğer o bölümdeysek buradan uzun bir ayı modu gelebilir ve herkesi oyundan sileriz. İnşallah bu olmaz. Umarım 64 bin dolardan sonra yaşadığımız düşüş anormal bir olaydır ve yeni başlıyoruzdur. Birazcık yavaşlama olsa bile buradan 100 bin dolara doğru bir hamle görebiliriz.”

Bu açıklamalara bakarak, kripto para yatırımcılarının şu sıralar her zamankinden çok daha dikkatli davranmaları gerektiği söylenebilir. 

Bitcoin 50 bin dolara yaklaştı!
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön