Platform Merter resimleri!

Platform Merter resimleri! Platform Merter resimleri!

Firma: Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik

Proje: Platform Merter

Platform Merter resimleri haberimizde yer alıyor. Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik ortaklığı ile hayata geçirilen proje konut ve ofis alanları ile Merter'de yepyeni bir yaşam alanı oluşturuyor...

Lokasyon olarak Avrupa Yakası Merter'de, E-5 Karayolu üzerinde yer alan Platform Merter, metro, metrobüs ve Atatürk Havalimanı'na da yakın mesafedeki konumuyla ulaşım açısından kolaylık sağlıyor.


Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik ortak imzası ile yükselen  Platform Merter  Projesi, 20 bin metrekarelik alana sahip. Proje, Türkiye'nin ilk ve tek toptan tekstil ticaret merkezi olacak.


142 bin 300 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Platform Merter'de 11 adet normal daire, 81 adet rezidans daire, 33 adet teraslı daire ve satışı tamamlanan 215 adet suit daireye yer verildi. Yüzde 25 peşinat sonrasında banka kredisi kullanılabilen projede,  Türk Hamamı, sauna, yüzme havuzu, SPA ve cocierge ile resepsiyon hizmeti gibi özellikler de yer alıyor.


1 oda 1 salondan 5 oda 1 salona kadar daire alternatifleri bulunan Eroğlu Gayrimenkul-Doğa Şehircilik Platform Merter daire büyüklükleri 10 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor. projedeki rezidans daireler deniz manzarasına sahip.


Platform Merter resimleri
Platform Merter resimleri
Platform Merter resimleri


 
Platform Merter iletişim


Telefon: 444 37 97

Web Adresi: www.platform-merter.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com


projeye sor