25 / 09 / 2022

Siemens kahve tiryakilerine yeni ürünü EQ.700'ü tanıttı! İşte Siemens kahve makinelerinin fiyat listesi

Siemens kahve tiryakilerine yeni ürünü EQ.700'ü tanıttı! İşte Siemens kahve makinelerinin fiyat listesi

Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingi Siemens, yeni kahve makinesi EQ.700'ü kahve severlerin beğenisine sundu. EQ.700 tam otomatik kahve makinesi, 10 farklı ülkeden 29 ek kahve seçeneği ile üst segment tam otomatik kahve makineleri arasında en geniş içecek seçeceğini sunuyor.Siemens Akıllı Ev Aletleri serisinin sonuncusu EQ.700 model kahve makinesini müşterilerinin beğenisine sundu. EQ.700 tam otomatik kahve makinesi, 10 farklı ülkeden 29 ek kahve seçeneği ile üst segment tam otomatik kahve makineleri arasında en geniş içecek seçeceğini sunuyor. Siemens EQ.700 9 inçlik tam dokunmatik TFT ekranı kahveseverlerin basitçe kaydırarak menüden kahveyi kişisel zevklerine göre kişiselleştirmek için menüden seçim yapmalarını sağlıyor.

Siemens EQ.700 sezgisel, akıllı telefon benzeri kullanıcı arayüzü sayesinde iSelect ekranı ile tam otomatik kahve makinesinin yönetimini konforlu hale getiriyor. Cihazın ekranından kaydırma ve dokunarak seçme fonksiyonları, içecek görselinden doğrudan kahve hazırlama, tek ekranda ayarlanabilir süt oranı, kahve sertliği gibi içecek tercihleri kolayca seçilebiliyor.Siemen EQ.700 model kahve makinesinin satış fiyatının kaç lira olduğuna ilişkin ise herhangi bir açıklama yapılmadı.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön