04 / 12 / 2023

Şirketler akın akın borsaya geliyor! Faizsiz finans kuruluşu Katılımevim de borsa yolunda!

Şirketler akın akın borsaya geliyor! Faizsiz finans kuruluşu Katılımevim de borsa yolunda!

Borsa İstanbul’da halka arz rüzgarı devam ediyor. Başvrusu SPK tarafından onaylanan Katılımevim halka açılıyor. Halka arzın 6-7 Haziran tarihlerinde, borsada satış yöntemi ile tamamının bireysel yatırımcılara yönelik gerçekleştirileceği belirtildi.YÜZDE 107 ORANINDA BÜYÜME

Şirket olarak konut ve araba sahibi olmak isteyenleri yenilikçi finansman çözümleriyle hayallerine kavuşturduklarının altını çizen Turhan, 2022 yılında toplam sözleşme adedini yüzde 25 oranında artırırken, sözleşme hacimlerinde ise yüzde 107 oranında büyümenin gerçekleştiğini söyledi. Turhan’ın aktardığı bilgilere göre, geçen yıl açılan toplam sözleşme hacminin yüzde 59'u ev sözleşmelerinden, yüzde 41'i ise araba sözleşmelerinden oluşuyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön