29 / 03 / 2023

Akyazı Stadı'nda geri sayım başladı!

Akyazı Stadı'nda geri sayım başladı!

Akyazı Stadyumu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Öztürk statla ilgili şu açıklamaları yaptı;Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor, yeni stadı Akyazı hakkında açıklama yaptı.


Akyazı Stadyumu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu.Akyazı Stadı nda geri sayım başladı!


Stadın Ağustos ayında hazır hale geleceğini belirten Öztürk statla ilgili şu açıklamaları yaptı; 

“Başkanımız ve yönetim kurulumuz tarafından yakından takip edilen Akyazı Spor Kompleksi'nde sona yaklaşılmıştır. Hazine arazisi üzerinde Gençlik Spor Bakanlığı’na tahsis edilen ve Toplu Konut İdaresi’ne (TOKİ) yaptırtılan kompleks şehrimizin ve ülkemizin önemli projeleri arasındadır. Akyazı, Trabzon’un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için; artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için; artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz"


Habertürk


Haber AA'da şu şekilde yer aldı;


Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk, taraftarların ve spor kamuoyunun merakla beklediği Akyazı Stadyumu için geri sayımın başladığını bildirdi.


Başkan yardımcılığının yanı sıra Akyazı Stadyumu'ndan da sorumlu olan Öztürk'ün, kulübün internet sitesinde açıklamalarına yer verildi.


Çalışmaların hızlı şekilde sürdürüldüğünü aktaran Öztürk, "Başkanımız ve yönetim kurulumuz tarafından yakından takip edilen Akyazı Spor Kompleksi'nde sona yaklaşılmıştır" ifadesini kullandı.


Öztürk, Gençlik ve Spor Bakanlığının arazi tahsisinin ardından Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan stadyum ve kompleksin ülkenin önemli projeleri arasında yer aldığını vurgulayarak, şunları kaydetti:


"Akyazı, Trabzon'un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.  TOKİ  tarafından yüklenici firmalara yaptırılan stadyum, ağustos ayında maç oynanacak hale getirilecek. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Vakit, formalarımızı ve bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir."AAHaber Bizim Gazete'de şu şekilde yer aldı;


Trabzonspor'un Akyazı Stadyumundan sorumlu başkan yardımcısı Zeki Öztürk, inşaat alanında incelemelerde bulundu, stadyumun ağustos ayında maç oynanacak hale getirileceğini söyledi. Komplekste çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirten Zeki Öztürk, kulübün internet sitesi kanalıyla "Başkanımız ve yönetim kurulumuz tarafından yakından takip edilen Akyazı Spor Kompleksinde sona yaklaşılmıştır. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Vakit; formalarımızı, bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir." açıklamasında bulundu.


Bizim Gazete
Geri Dön