09 / 08 / 2022

Bodrum'daki kaçak yapı ve iskeleler yıkılıyor!

Bodrum'daki kaçak yapı ve iskeleler yıkılıyor!

Tatilcilerin gözdesi Bodrum'daki kaçak yapı ve iskelelerin yıkım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Muğla Bodrum'da kaçak olduğu belirtilen yapı ve iskelelerin yıkım çalışmaları hız kesmeden sürüyor. 

Konu ile ilgili olarak yaşanan gelişmelere göre, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Muğla Valiliği, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Belediyesi koordinesinde, imar mevzuatına uygun olmayan binalar ve kaçak iskeleler, çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bodrum Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkılıyor.

Bodrum daki kaçak yapı ve iskeleler yıkılıyor!

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Muğla Bodrum Yalıkavak Mahallesi Atatürk Caddesi'nde yer alan bir sitedeki kaçak yapı yıkıldı. Konuyla ilgili olarak yaşanan gelişmelere göre, kaçak olduğu bildirilen iki katlı binanın dışında 40 metrekare havuz da çalışmalarına hız kesmeden devam eden ekipler tarafından yıkılacak.

Peki Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum'da devam eden yıkım çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Peki Ahmet Aras yıkım çalışmaları ile ilgili olarak ne dedi? İşte merak edilenler..