BTicino anahtar priz serileriyle, evinizde İtalyan rüzgarı!

BTicino anahtar priz serileriyle, evinizde İtalyan rüzgarı!

Air, Dikdörtgen ve Eliptik BTicino çerçeveler deri, alüminyum, lak, cam, taş, Swarovski ve ünlü İtalyan ev eşyaları ve mutfak ürünleri tasarım markası Alessi gibi farklı seçeneklere sahipBTicino, evlerinde şıklık ve teknolojiyi bir arada yaşamak isteyenleri gerçek İtalyan tarzı ile buluşturuyor. Her yönüyle inovatif olan anahtar prizler, duvardaki duruşlarıyla da göz dolduruyor.


BTicino’nun İtalyan tasarımlı Air, Axolute ve Livinglight serilerinde birbirinden farklı malzemeler ile İtalya’ da tasarlanmış onlarca farklı çerçeve bulunuyor. Air, Dikdörtgen ve Eliptik BTicino çerçeveler deri, alüminyum, lak, cam, taş, Swarovski ve ünlü İtalyan ev eşyaları ve mutfak ürünleri tasarım markası Alessi seçenekleriyle modern ve klasik zevklere aynı anda sesleniyor. 


Gerçek İtalyan tasarımı BTicino anahtar prizleri zengin ürün çeşitliliği ile geleneksel ve yenilikçi çözümleri bir arada sunuyor. Yaşam alanlarında doğallığı sevenler için ahşap, modern mekanlar için metalin en yalın rengi alüminyum, özel dekorasyon çözümleri içinse sıra dışı antrasit veya gösterişli Swarovski çerçeveler, her tasarıma uyum sağlıyor. BTicino anahtar priz serileri ile yalnızca İtalyan kültürünü değil, uluslararası bir kültürü yansıtıyor. Kullanıldığı ortamlarda dekoratif bir zenginlik sergiliyor.


BTicino, test edilmiş sağlam mekanizmaları, enerji tasarrufu sağlayan MyHOME Ev Otomasyon sistemleri ile entegre olarak, yüksek konfor ve güvenlik sağlayan altyapıları sayesinde yaşam kalitesini artırırken,  farklı işlev özellikleri ile de komple çözümler sunuyor.


Daha fazla bilgi için www.bticino.com.tr ve www.bticino.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.