30 / 06 / 2022

Çiftçi haberi FOX Haber sunucusu Selçuk Tepeli'nin tepesini artırdı! Canlı yayında bardak fırlattı

Çiftçi haberi FOX Haber sunucusu Selçuk Tepeli'nin tepesini artırdı! Canlı yayında bardak fırlattı

FOX Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, ekrana gelen toprakları ellerinden alınan çiftçilerin işi bırakması haberini sunarken sinirinden kameraya bardak fırlattı. Öfkesine hakim olamayan Selçuk Tepeli rejiye "Geç abi geç diğer habere geç" diyerek çıkıştı.Türkiye'de çiftçilerin üretim maliyetlerinin her geçen gün artması pekçok üreticinin tarlayı boş bırakmasına neden oldu. Çiftçinin üretime girememesi şehirde yaşayan halkın temel gıda ürünlerine daha pahalıya ulaşmasına neden oluyor. Öte yandan bazı çiftçiler de üretim yapmak için bankalardan aldıkları kredileri ödeyemedikleri için topraklarından oluyor. 

Bir yandan da tarımda yerli ve milli bir politika izlenememesi nedeniyle tarım alanları adeta yok olmaya mahkum hale geliyor. 

FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, tarım arazilerinin yok edilmesi üzerine verilen bir haberin ardından canlı yayında masada bulunan bardağı kameralara fırlattı.

 

FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli, tarım arazilerinin yok edilmesi üzerine verilen bir haberin ardından canlı yayında masada bulunan bardağı kameralara fırlattı pic.twitter.com/tNeIolrPyT

— Emlak Kulisi (@emlakkulisicomm) May 20, 2022

.Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.