26 / 09 / 2022

Dolar yıl sonunda 25-30 TL olursa öpüp başınıza koyun! Selçuk Geçer'den kritik açıklama

Dolar yıl sonunda 25-30 TL olursa öpüp başınıza koyun! Selçuk Geçer'den kritik açıklama

Piyasaların merakla beklediği Merkez Bankası faiz kararı gündemde yer alırken Selçuk Geçer'den kritik açıklama geldi: ''Dolar yıl sonunda 25-30 TL olursa öpüp başınıza koyun'' diyen Geçer yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı...Ekonomist Selçuk Geçer dolar konusuna yatırımcılara kirtik açıklamarda bulundu. Yıl sonunda doların beklenilenden daha da çok yükseleceğini her açıklamasında ifade ederken 'Dolar yıl sonunda 25-30 TL olursa öpüp başınıza koyun'' dedi. Selçuk Geçer dolar için beklentilerini tek tek açıkladı.

 Dolar yıl sonunda 25-30 TL olursa öpüp başınıza koyun! Selçuk Geçer den kritik açıklama

Merkez Bankası faiz kararının açıklanmasından sonra piyasalarda hareketlilik başladı. Selçuk Geçer ise dolar ile ilgili yorumlarına devam ediyor.İşte Selçuk Geçer'den kritik açıklamalar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön