26 / 05 / 2022

2022 emekli maaşı ne kadar olacak

2022 emekli maaşı ne kadar olacak

80 milyon vatandaşın maaşları yeniden hesaplandı ve 266 bin emeklinin maaşlarında rekor yükseliş meydana geldi. Asgari ücretlinin maaşı 4253 liraya yükseldi.

Bakan Nebati açıkladı! Memur ve emekliler için güzel haber geldi!

Yeni yıla sayılı günler kala emekli ve memurlar maaşlarına yapılacak olan zammı heyecanla bekliyor. Asgari ücrete yapılan yüzde 50,5'lik zam oranından sonra memur ve emekliler maaşlarının ne kadar olacağını merak ediyor...

Memur ve emeklilere müjde! 2022 zammında son dakika!

Emekliler 2022'ye ilişkin zam oranını araştırıyor. 2021'in ikinci yarısındaki enflasyon oranları dikkate alınarak yapılacak olan Ocak ayı zamları için yeni formüller de masaya yatırıldı. Peki zam oranları belli oldu mu? İşte milyonlarca kişinin beklediği o haber...

Müjdeli haber geldi mi? 2022 Memur ve emekli maaşı ne kadar?

2022 yılına sayılı günler kala milyonlarca memur emeklisi yeni yılda ne kadar maaş alacağını merak ediyor. Peki 2022 Memur emekli maaşı zammı belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? Memur ve emekli maaşları ne kadar?

Bakan Bilgin'den emekli maaşları ile ilgili açıklama geldi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücretli ve kamu çalışanlarının maaşlarının ardından sırada emekli maaşlarının iyileştirilmesine yönelik çalışmaların olduğunu söyledi.

SSK Bağ-Kur emekli maaşı 2022’de ne kadar olacak?

TÜİK tarafından Kasım ayı enflasyon verisi açıklandı. Kasım ayı enflasyon verisine göre SSK Bağ-Kur emekli maaş zammı 2022'de ne kadar olacak?

Emekliye 750 lira zam geliyor!

Milyonlarca emeklinin her sene maaşlarına iki kez zam yapılıyor. Zamlar her sene enflasyon oranlarına göre belirlenirken emekliler bu sene maaşlarına ne kadar zam yapılacağını merak ediyor...

Emeklinin yeni zamlı maaşı netleşiyor!

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği ocak zammı şekillenmeye başladı. SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin ocak zammı enflasyon tahminlerine göre; yüzde 9.17 veya yüzde 10.01 olacak.

2022 emekli ve memur maaşı ne kadar olacak? İşte detaylar!

Milyonlarca memur ve emeklilerin merak ettiği Ocak zammı gündemden düşmüyor. Ocak ayında maaşlarına zam gelecek olan memurlar ve emekliler rahat bir nefes alacak. Peki emekli ve memur maaşlarına ne kadar zam gelecek?

En düşük çalışan maaşı 4.500 lirayı aşacak! Kritik son 2 ay!

Milyonlarca memur ve ve memur emeklisini ilgilendiren enflasyon verileri 2022 yılının başında alınacak olan zamlı maaşları belirleyecek.

Emekli ve memurlar dikkat! Ocak zammı netleşiyor!

Milyonlarca memur ve emeklinin merakla beklediği 2022 Ocak zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor.

2022 emekli maaşı ne kadar olacak?

Milyonlarca emekliyi sevindirecek haberler gelmeye başladı. Son gelişmelere göre emekliler için taban maaşın 2 bin liraya yükseltilmesi gündemde.

Emekli Temmuz maaşı belli oldu mu? Bakan Bilgin açıkladı o rakamlar değişti! SSK, Bağkur, memur ve emekli zammı kaç TL?

Milyonlarca vatandaş Temmuz ayı zammını merak ediyor ve araştırıyor. Peki Emekli Temmuz maaşı belli oldu mu? Emekli Temmuz zammı ne kadar 2022? İşte konu ile ilgili olarak aktarılan son detaylar...

Emekli maaş zammı asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi sonrası hükümetten bomba adım

Hükümet milyonları ilgilendiren ekonomik düzenlemeleri Temmuz ayında yapacak. Emekli maaş zammı, asgari ücret artışı ve 3600 ek gösterge düzenlemesi gündemin en önemli konuları. Hükümetin akabinde köklü bir değişime gideceği iddia edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin'in emekli maaşı ve asgari ücret zammı açıklamasındaki rakam değişiyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge çalışmalarını bitirdiklerini açıkladı. Bakan Bilgin ayrıca, “Ücretlilerimizin enflasyon karşısındaki kayıplarını giderecek çalışmalar Temmuz’da da yapacağımız düzenlemeler var” dedi.

Emekli ve memura son dakika yeni maaş rehberi! Emekli ve memurlar enflasyon farkı, ek zam ve Temmuz zammına hemen bakın!

Milyonlarca emekli ve memur maaş zammını merak ediyor ve araştırıyor. Peki enflasyon farkı, ek zam ve Temmuz zammı ne kadar olacak? İşte milyonlarca emekli ve memura son dakika yeni maaş rehberi...

Memur emekli maaş zammı enflasyon farkı ne kadar olacak? İşte 2022 memur emekli enflasyon farkı ve ek zam hesabı

Memur emekli maaşları, enflasyon farkı ve zam oranları yaklaşan Temmuz ayı ile birlikte tekrar gündeme geldi. Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) enflasyon verilerine göre şekillenen emekli memur enflasyon farkları ve zamlarına ilişkin yeni gelişmeler heyecanla bekleniyor.

Zam geleceği açıklanan asgari ücret emekli ve memur maaşlarında sürpriz gelişme: Bakan Bilgin işareti verdi ama...

Hükümet Temmuz ayında emekli, memur ve asgari ücretliye zam yapılacağına dair açıklamalar yaptı. 3600 ek göstergeyle birlikte EYT sorunu da çözüm için masada olacak. Peki maaşlara yatacak zamlar nasıl hesaplanacak, zamlar maaşları nasıl etkileyecek?

Emekli maaşı başka bankaya taşıma nasıl yapılır? 2022 hangi banka ne kadar emekli banka promosyonu veriyor?

Maaşını bir başka bankaya taşıyıp promosyon ve kampanyalardan faydalanmak isteyen emekliler tüm teklifleri yakından takip ediyor. Peki Emekli maaşı başka bankaya taşıma nasıl yapılır? 2022 hangi banka ne kadar emekli banka promosyonu veriyor? Banka emekli maaşı promosyonları, kampanyaları nelerdir?

Emekli olursam ne kadar maaş alırım? Emekli maaşı hesaplama robotu 2022! Bugün emekli olursam maaşım kaç lira olur?

Uzun yıllar boyunca çalışan vatandaşlar emekli olunca ne kadar maaş alacağını merak ediyor ve araştırıyor. İşte 'Emekli olursam ne kadar maaş alırım? Emekli maaşı hesaplama robotu 2022! Bugün emekli olursam maaşım kaç lira olur?' sorularının yanıtları...

Emeklilerin iktidardan istediği net rakam ortaya çıktı! Bunun altında geçinemeyiz

Emeklilerin sözcüsü Kazım Ergün, emekli maaşlarına yapılması gereken zam oranını açıkladı. Emekli maaşlarına zam gelecek mi? Emekliler, yüzde kaç oranında zam bekliyor. İşte detaylar…

Bakan Bilgin'den son dakika memur ve emekli zammı açıklaması! Büyük zamla en düşük maaş ne kadar olacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT düzenlemesi, emekli zammı, memur zammı ve 3600 ek gösterge çalışmasına ilişkin dikkat çeken bir son dakika açıklamasında bulundu. Milyonlarca emekli ve memurun muhtemel Temmuz maaşları da hesaplandı. İşte ayrıntılar...

Memur emekli maaşı Temmuz zammı ne kadar olacak? İşte emekli memurlar için 2022 Temmuz zam oranı

Memur ve emekli maaşı Temmuz zamları her yıl olduğu gibi Haziran ayı enflasyon rakamlarına göre belirleniyor. Milyonlarca memur, sözleşmeli personel ve emeklinin alacağı zam oranları yaklaşan Haziran ayı ile birlikte şimdiden merak konusu haline geldi. Konu ile ilgili Bakanlık'tan açıklama geldi.

Emekli ve memura büyük zamda son dakika! Maaşlara inanılmaz zam! En düşük memur maaşı 8 bin 872 TL olacak!

Memur maaşlarına ve emekli aylıklarına dev zam yolda! Memur ve emekli milyonlarca kişiyi havalara uçuracak açıklama geldi! En düşük memur maaşı 8 bin 872 TL olacak! Peki, memur ve emekli maaşlarına ne kadar zam yapılacak, ne zaman yapılacak? İşte tüm detaylar...

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! En düşük emekli maaşı belli oldu! Şimdi emekli olan ne kadar maaş alacak?

Milyonlarca vatandaş emekli olduklarında ne kadar maaş alacaklarını merak ediyor. 2022 için en düşük emekli maaşı 1.500 TL'den 2.500 TL'ye yükseldi. Peki bugün emekli olan bir vatandaş kaç lira emekli maaşı alır? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...

2022 emekli maaşı ne kadar olacak Haberi

2022 emekli maaşı ne kadar olacak

Enflasyon rakamlarının açılanması ile zam oranları belli oldu. Emekli, memur ve asgari ücret zamlı maaşlarını almaya başladı. Ocak ayının 15'i gibi emeklilerin maaaşları hesaplarına yatmaya başladı. Bu sayede maaşlarda yüzde 50 oranında bir artış meydana gelmiş oldu. 

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; milyonlarca vatandaşın alacağı yeni zamlı maaş kuruşu kuruşuna hesaplandı. İşte milyonlarca vatandaşın aldığı yeni ücretler...

NASIL YANSIDI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği müjdeyle en düşük emekli maaşı 1.500 liradan, 2 bin 500 TL'ye yükseldi. Taban emekli aylığı; Bağkur esnaf emeklilerinde 2 bin 350 TL'den 2 bin 948 TL'ye, 2000 yılından önce emekli olan SSK'lılarda 2 bin 624 TL'den 3 bin 292 TL'ye, memur emeklilerinde ise 3 bin 275 TL'den 4 bin 175 TL'ye yükseldi.

Milyonlarca emekli, yeni zamlı maaşlarını ne zaman alacağını...