Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, 5/2'de kuruldu.

Topgün Gayrimenkul İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Topgün Gayrimenkul İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 5 milyon TL sermaye bedeli ile Ufuk Aytop ve Merdal Ergün ortaklığında kuruldu.

Aydın Grup Gayrimenkul İnşaat Emlak Kuyumculuk Ve Oto Kiralama Limited Şirketi kuruldu!

Aydın Grup Gayrimenkul İnşaat Emlak Kuyumculuk Ve Oto Kiralama Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 12 bin 500 TL sermaye bedeli ile Bayram Bal tarafından kuruldu.

By Aygün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

By Aygün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Ali Aygün tarafından kuruldu.

Dönüşüm Lojistik Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dönüşüm Lojistik Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Cenan Şimşek, Selim Gültekin ve Ümit Hakkı Özkan tarafından kuruldu.

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Arın Yapı Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Şahin Özcan tarafından kuruldu.

Norsın Beauty Gayrimenkul İnşaat Medikal İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Norsın Beauty Gayrimenkul İnşaat Medikal İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Derar Al Rıfaı ve Alaa  El Amın ortaklığında kuruldu. 

İlkgün Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlkgün Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çatalca'da 400 bin TL sermaye bedeli ile İlker Özbek tarafından kuruldu.

Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Karagün Gayrimenkul İnşaat Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Gün tarafından kuruldu. 

Yalın Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Yalın Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Düzenli tarafından kuruldu. 

Kargın Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kargın Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Gülay Karğın tarafından 25 bin TL sermaye ile 3 Ağustos'ta Sancaktepe, Abdurrahmangazi Mahallesi'nde kuruldu.

Gönülleri Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Gönülleri Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Güçlü Gönüleri Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 12 Ocak'ta Sarıyer, Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi'nde kuruldu.

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Invest In East Gayrimenkul İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi, Musa Mırzazada tarafından 5 Haziran' da 50 bin TL sermaye ile Büyükçekmece Dizdariye Mahallesi' nde kuruldu.

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, 5/2'de kuruldu.

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi Haberi

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 29 Ocak'ta kuruldu. 


Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi iş konusu; I - İNŞAAT Her türlü inşaat taahhüt işleri ;altyapı, üstyapı, mekanik, elektrik, tesisat ve çevre düzenlemesi işlerini yapmak veya yaptırmak. *Her türlü inşaat taahhüt işlerini konut, işyeri, Ticarethane, Otel, hastane vb. inşaatları yapmak, satmak. Kendi hesabına  arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı yada gelir paylaşım usulü binalar, yapmak veya yaptırmak. *Yurtiçi ve yurtdışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işlerini yapmak. Resmi ve özel kurum ve kuruluşlar tarafından kapalı zarf,  açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ihaleye çıkarılacak olan, her türlü...