Ayrıcalıklı

Ayrıcalıklı

Tüketicileri ile arasında güçlü bir bağ olduğunu belirten Lazzoni, kullanıcılarına kendi mobilyalarının tasarımını yapma ayrıcalığı sunan ve gerçek anlamda esnek üretim yeteneğine sahip bir marka

Suudi Arabistan'da 'Ayrıcalıklı Oturum Sistemi' başladı!

Suudi Arabistan'da hayata geçirilen "Ayrıcalıklı Oturum Sistemi" ile yabancılara, ömür boyu ve birer yıllık olmak üzere iki çeşit oturum imkanı sunuluyor.

Emlak Konut Ankara’yı ayrıcalıklı yaşamla buluşturuyor!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut, 65 yıldır huzur, güven, mutluluk ve yaşam alanları inşa ediyor. Emlak Konut, Ankara’yı ayrıcalıklı yaşam konseptiyle buluşturuyor...

Kartal dönüşümle ayrıcalıklı yaşam sunuyor!

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, “2009’dan önce ismi çok fazla bilinmeyen Kartal’ı kentsel dönüşüm ve yapılan yatırımlarla ayrıcalıklı bir ilçe haline getirdik” diye açıklama yaptı. 

Miavita Beytepe ile ayrıcalıklı olacağınız 7 detay!

2016 yılında başlayan ve Haziran 2018'de teslim edilecek Ankara'daki Miavita Beytepe ile ayrıcalıklı olacağınız 7 detay...

Çeşme'de ayrıcalıklı yaşam projesi: Sea Homes!

Türkiye’nin sevilen tatil ve eğlence merkezi Çeşme’nin en güzel koyu Paşalimanı’nda eşsiz konuma sahip Sea Homes ayrıcalıklı yaşam projesi, sezonu yeniliklerle açtı.

Jardin Eden'le ayrıcalıklı bir yaşam!

Pana Yapı Çeşme’nin en güzel koyu Şifne’de yaptığı villa projesi “Jardin Eden” ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Manzara Adalar'da ayrıcalıklı fiyatlar için son 10 gün!

Manzara Adalar'da ayrıcalıklı fiyatlar için son 10 gün. Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika uzaklıkta inşa edilen projede konutların alanları 62 ile 291 metrekare arasında değişiyor.

Kalebodur, Hexagon serisiyle ayrıcalıklı yaşam alanları oluşturuyor!

Kalebodur’dan hem apayrı hem de bütünün parçası sıra dışı karolar: ‘Hexagon’ Kalebodur, geçmiş ve modernin zarif birlikteliğini kusursuz bir uyumla buluşturduğu Hexagon serisi ile ayrıcalıklı yaşam alanları yaratıyor.

Torun Center'a ayrıcalıklı yapılaşma hakkı mı verildi?

İstanbul Mecidiyeköy’de 10 işçiye mezar olan Torunlar GYO’ya ait Torun Center’a ilişkin bilirkişi raporunda “ayrıcalıklı yapılaşma hakkı” verildiği kaydedildi.

Palmalife Marina Hotel'de yeni yıla ayrıcalıklı girin!

Bodrum'da konumlandırılan Palmalife Marina Hotel' de yeni yıla ayrıcalıklı girin. Palmarina Bodrum’da tüm gün vakit geçirebilecekleri, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri renkli bir sosyal ortam bekliyor.

Sunset Park Caddebostan 1+1 dubleks keyfi yaşatıyor!

Sunset Park Caddebostan projesi 15 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Toplam 35 daire ve 3 dükkandan oluşan proje önünde muhteşem deniz manzarası, arkasında şık mağaza ve restoranları ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Sur Yapı Marka Bursa Nilüfer'de yükseliyor!

SUR Yapı, yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. 1.3 milyar TL'lik yatırımla Bursa'nın yeni konut ve alışveriş merkezi projesi olan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursalılara ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunacak.

Vestel, Sign Of The City'de dikkat çekti!

Vestel inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelenekselleşme hedefiyle yola çıkan yarış ması Sign Of The City'de ayrıcalıklı mutfak ürünlerini sergilediği standı ile yer aldı. Ağaoğlu, standı ziyaret ederek; Vestel ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldu.

Ayrıcalıklı

Ayrıcalıklı Ayrıcalıklı
Lazzoni; seçkin zevk sahibi insanların, bir iç mimara tasarımını yaptırıp, butik bir atölyede maharetli bir ustaya üretim yaptırır gibi özgün bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Bunun yanı sıra marka, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri, kalite standartları ve uluslararası bir marka olarak sunduğu prestij ve yaklaşımı ile farklılaşıyor.


Lazzoni ürünlerinin büyük bölümü ölçü ve parça sayısı belirlenebilen değişken modüllerden oluştuğu için, tasarım ekibi ile birlikte, ürünleri adeta yeniden yaratabilirsiniz. Sunulan ayrıcalıklar sayesinde, beğenilen ürünler satın alınmadan önce, kendi evinizin ölçülerine göre modellenmiş ürünleri, bilgisayar ortamında, üç boyutlu olarak görmeniz de mümkün. 


Mağazaya gelip, herhangi bir ürünü beğendikten sonra, proje keşif ekibi, evinize gelerek, gerekli ölçüleri alır, duvar renginden zemin döşemesinin türüne, tonuna kadar tüm verileri sisteme girer. Daha sonra, mağazalarda görevli iç...