07 / 07 / 2022

batman iplik fabrikası

batman iplik fabrikası

Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde üç yıl önce 500 kişinin çalıştığı tekstil fabrikasını açan Denizli’nin duayen tekstilcisi Osman Aydınlı, Batman’daki tesislerine bir yenisini daha ekliyor.

Gaziantep Akteks İplik Fabrikası 65.1 milyon TL'ye icradan satılıyor!

T.C. Gaziantep İcra Dairesi, Gaziantep ili, Şehirkamil ilçesi, 1. Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Akteks İplik Fabrikasını 65 milyon 126 bin 227 TL'ye icradan satıyor...

AKTEKS Akrilik İplik'in 4 fabrikası ve 4 arsası icradan satılıyor!

Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde hayata geçirilen AKTEKS Akrilik İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş, kısa sürede tekstilde Türkiye'nin lider firmalarından oldu. Gaziantep İcra Dairesi tarafından şirketin 4 fabrikasıyla, bu fabrikalara ait makineler ve 4 arsa için satış kararı alındı. 

Gaziantep Şehitkamil'de 39.9 milyon TL'ye icradan satılık iplik fabrikası!

T.C. Gaziantep İcra Dairesi, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Sam Mahallesi, 182 ada 81 parselde yer alan iplik fabrikasını 39 milyon 892 bin 250 TL'ye icradan satıyor...

Beyoğlu Hasköy'de inşa edilecek AVM'nin imar planları değişti!

Beyoğlu Hasköy’de bulunan yün iplik fabrikasının yerine inşa edilecek AVM'nin imar planlarında değişiklik yapıldı. Yeni imar planlarında sosyal tesis için iptal kararı alındı.

Hasköy’deki yün iplik fabrikasında okul krizi!

İstanbul Hasköy’deki yarım asırlık yün iplik fabrikasının yerine inşa edilecek olan AVM ve konut projesinde “okul” krizi çıktı. 

Hasköy Yün İplik Fabrikası AVM oluyor!

Hasköy’de bulunan 66 yıllık Yün İplik Fabrikası’nın yerine AVM ve konut projesi geliyor. Son dönemde bir çok sanatsal etkinliğe de ev sahipliği yapan fabrika arazisi için hazırlanan imar planları İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylandı.

Şanlıurfa'da 10 milyon TL'ye icradan satılık fabrika ve arsası!

Şanlıurfa İli Merkez İlçesi'nde yer alan iplik fabrikası ve arsası 10 milyon 140 bin 998 TL bedel ile icradan satışa çıkarılıyor. 

Anteks İplik Fabrikası icradan satışta!

Antalya Anteks İplik Fabrikası, Antalya 6.İcra Dairesi tarafından satışa çıkarıldı. İhalesi 8 Eylül Perşembe günü yapılacak olan Anteks İplik Fabrikası'nın satış bedeli 113 milyon 593 bin 556 TL olarak belirlendi.

Topkapı İplik Fabrikası icra haberi için tekzip!

3 Ağustos tarihinde www.emlakkulisi.com'un manşetinden yayınlanan ''Topkapı İplik Fabrikası satılıyor'' haberinde parsellerden kaynaklanan bir karışıklık nedeniyle yanlış fabrika ismi kullanılmıştır. Düzeltir, özür dileriz.

Batman OSB'ye iplik fabrikası inşa edilecek!

Batman Organize Sanayi Bölgesi’nde üç yıl önce 500 kişinin çalıştığı tekstil fabrikasını açan Denizli’nin duayen tekstilcisi Osman Aydınlı, Batman’daki tesislerine bir yenisini daha ekliyor.

Ege Yapı'dan Hasköy Yün İplik Fabrikası arazisine karma proje!

Hasköy Yün İplik Fabrikası'nın yerine yakında konut, ofis ve AVM'den oluşan yeni bir proje hayata geçirilecek. Ege Yapı imzası taşıyacak projede çalışmalar gelecek yıl başlayacak.

Bursa SİFAŞ yıkılıyor!

Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nin en güzel yerinde Mudanya yolu kenarında bulunan, Türkiye'nin ilk sentetik iplik fabrikası SİFAŞ'ta, bir torba yasa ile imara açılması beklenen alanda yıkım çalışmalarına başladı.

Antalya İplik ve Pamuklu Dokuma Fabrikası kent parkı oldu!

Antalya Kepez Belediyesi tarafından kent parkına dönüştürülen Antalya İplik ve Pamuklu Dokuma Fabrikası'nın yeşil alanlarının açılışı gerçekleştirildi.

batman iplik fabrikası Haberi

batman iplik fabrikası

80 Dönüm arazinin tahsis edildiği Gamateks firması, Ortadoğu’ya yönelmek için de Batman’a 1500 kişinin çalışacağı iplik fabrikasının temelini atmanın hazırlığında. 


ARAZİ TAMAM, YATIRIM YOLDA

Tekstilin güvenilir markası Gameteks, üç yıl önce Batman OSB’de hayata geçirdiği 10 Milyon TL’lik yatırımın ardından şimdi de iplik fabrikasının temelini atmayı planlıyor. Organize Sanayi Bölgesi’nde 80 dönüm arazinin tahsis edildiğini belirten Gamateks Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı; “Batman bizim için önemli bir şehir. Hedefimiz petrol şehrinden ihracaat yapmak. Yeni yatırımımızın altyapı çalışmalarını tamamladık. Batman’dan özellikle komşu ülkelere ihracaat yapmak daha kolay ve avantajlı olacağı için iplik fabrikasını Batman’a kurmayı uygun gördük. Denizli’de de kurabilirdik. Ancak Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin önerisi üzerine yatırımımızı Batman’a kaydırdık” dedi.     


BAYRAM SONRASI TEMELİ ATILACAK

İplik fabrikasının...