Benhan Metal İnşaat adres

Benhan Metal İnşaat adres

Benhan Metal İnşaat Hırdavat Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Benk tarafından kuruldu. 

Karabıyık Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karabıyık Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Hırdavat Reklam Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 400 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Yiğit tarafından kuruldu.

Zübeyr Yiğit Metal İnşaat Malzemeleri Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zübeyr Yiğit Metal İnşaat Malzemeleri Nakliyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Zübeyr Yiğit tarafından kuruldu.

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Msl Metal İnşaat Elektrik Nakliye Tekstil Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla’da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Avcı tarafından kuruldu.

Barışcan Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barışcan Geri Dönüşüm Metal İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 2 milyon TL sermaye bedeli ile Sinan Akdemir tarafından kuruldu.

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Purut Metal İnşaat Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Caner Burukçu tarafından kuruldu.

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çağla1 Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 700 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Şahin tarafından kuruldu.

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çamlı Metal İnşaat Elektrik Orman Ürünleri Ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 450 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Midilli tarafından kuruldu.

Volkan Metal İnşaat Madencilik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Volkan Metal İnşaat Madencilik Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 800 bin TL sermaye bedeli ile Vedat Soran tarafından kuruldu.

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi kuruldu!

Marina Metal İnşaat Yapı Malzemeleri Elektrik Orman Ürünleri Nakliye Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Oruç tarafından kuruldu.

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alaçam1 Metal İnşaat Elektrik Kimya Otomotiv Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hayri Barlık tarafından kuruldu.

Dymo Metal İnşaat Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dymo Metal İnşaat Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cuma Tiryaki tarafından kuruldu.

Ulukaya Metal İnşaat Malzemeleri Hırdavat Ve Nalburiye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ulukaya Metal İnşaat Malzemeleri Hırdavat Ve Nalburiye Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Ulukaya tarafından kuruldu.

Serkaya Metal İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serkaya Metal İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Serdal Kızılkaya tarafından kuruldu.

Benhan Metal İnşaat adres

Benhan Metal İnşaat adres Benhan Metal İnşaat adres

Benhan Metal İnşaat Hırdavat Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Orhan Benk tarafından kuruldu. 

Benhan Metal İnşaat Hırdavat Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
METAL a. Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç,külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat,ithalat ve ihracatını yapmak. b. Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak. İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi...