Denizevler kentsel dönüşüm

Denizevler kentsel dönüşüm

Başbakan Binali Yıldırım TOKİ tarafından Kocaeli Gölcük'te yürütülen Denizevler Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temel atma töreninde, depreme karşı şehirleri çevre bilinciyle kurmanın önemli olduğunu vurguladı.

TOKİ Denizevler Dönüşüm Konutları'nın ihalesi 14 Mart’ta!

Kocaeli Gölcük Bayanlar Meclisi şubat ayı toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Denizevler Kentsel Dönüşüm TOKİ konutlarının yapım ihalesi 14 Mart’ta yapılacağı söyledi.

Gölcük Denizevler'de kentsel dönüşüm yıkımları yapılıyor!

İlçemizde kentsel dönüşüme uğrayan üç bölgeden biri olan Denizevler’de belediye eliyle kamulaştırma yapılırken özel sektör eliyle de bu çalışmalar devam ediyor.

Mehmet Ellibeş: Denizevler hemen boşaltılmalı!

Muhtarlarla toplantı yapan belediye başkanı Mehmet Ellibeş, hasarlı binaların olduğu Kocaeli Denizevler' de kaybedecek bir dakika bile zaman olmadığını, bölgenin boşaltılması gerektiğini de söyledi.

Gölcük Denizevler Dönüşüm Projesi'nde binalar yükseliyor!

Kentsel Dönüşüm Projesi konusunda en hızlı ilerlemeyi sağlayan belediyeler arasında yer alan Gölcük Belediyesi, yılların sorunu olan Denizevler kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor.  

Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm projesinde kuralar çekildi!

Gölcük Belediyesi tarafından hayata geçirilen Denizevler Kentsel Dönüşüm projesinde kuralar çekildi.

Gölcük'te kentsel dönüşüm tam gaz!

Kentsel Dönüşüm Projesi konusunda en hızlı ilerlemeyi sağlayan belediyelerin arasında yer alan Gölcük Belediyesi, yılların sorunu olan Gölcük Denizevler kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdi.

Gölcük Denizevler'e dönüşüm kapsamında 541 konut!

Kentteki kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gölcük Belediyesi Denizevler Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 541 konut, 14 dükkan ve 1 cami inşa ediyor.

Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm Projesi yükseliyor!

Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında üç ay önce Başbakan Binali Yıldırım tarafından Sivritepe Mahallesi´nde temeli atılan 541 adet konut, 14 adet dükkan ve bir camiden oluşan proje hızla yükseliyor.

Gölcük'te kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz!

Gölcük Belediyesi Denizevler Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında üç ay önce Başbakan Binali Yıldırım tarafından Sivritepe Mahallesi´nde hayata geçirilen 541 konut, 14 dükkan ve bir camiden oluşan proje çalışmalarında inşatlar hızla yükseliyor.

Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli atıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan, Gölcük Denizevler Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma törenine katıldı.

Gölcük Denizevler'de kentsel dönüşüm ihalesi yarın!

Kocaeli Gölcük Belediyesi tarafından Denizevler Mahallesi'nde kentsel dönüşüm başlıyor. Yarın gerçekleşecek ihale sonucu bölgede 10 gün içinde temel atılacak.

TOKİ Denizevler Dönüşüm Konutları'nın ihalesi 14 Mart’ta!

Kocaeli Gölcük Bayanlar Meclisi şubat ayı toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Denizevler Kentsel Dönüşüm TOKİ konutlarının yapım ihalesi 14 Mart’ta yapılacağı söyledi.

Gölcük'te kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

KOCAELİ'nin Gölcük İlçesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında Sanayi, Denizevler ve Sivritepe bölgelerindeki yer sahipleri ile görüşülerek, anlaşmalar sağlanmaya başladı.

Gölcük'te kentsel dönüşüm ne zaman başlayacak?

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Denizevler ve Sanayi sitesi ile ilgili kentsel dönüşüm çalışmasıyla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı ile bu ay Gölcük’te son imzaları atacaklarını söyledi..

Gölcük'te kentsel dönüşüm başlıyor!

Bakan Fikri Işık, Gölcük'te kentsel dönüşümün başlayacağını, Denizevler ve Sanayi sitesi ile ilgili kentsel dönüşüm çalışmasıyla ilgili de Çevre ve Şehircilik Bakanı ile bu ay Gölcük'te son imzaları atacaklarını söyledi.

Gölcük Denizevler'de binalar kentsel dönüşüm bekliyor!

Denizevler Mahallesi'nde 1.5 yıl önce kentsel dönüşüm kapsamında yıkımlar başlanmıştı. 2 bina yıkılırken diğer binalar ise halen yıkılmayı bekliyor.

Denizevler kentsel dönüşüm

Denizevler kentsel dönüşüm Denizevler kentsel dönüşüm

Başbakan Binali Yıldırım, TOKİ tarafından Gölcük'un Denizevler Mahallesi Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında Sivritepede hayata geçirilecek 541 konutluk projenin temel atma töreninde, yürütülen çalışmalarla bir yandan şehirlerin güzelleştirildiğini diğer yandan afetlere, depremlere dayanıklı hale getirildiğini söyledi. “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ısrarla söylediği bir şey var: ‘Artık dikey mimariyi değil yatay mimariyi geliştireceğiz.’ Kazık gibi binaları göğün tepesine doğru çıkarmaya lüzum yok” diyen Yıldırım, “Daha az katlı, daha fazla yeşil alanı olan, daha yaşanabilir bir projeyle konut yapımlarına öncelik veriyoruz, önem veriyoruz. Yollar, kanalizasyonlar, yeşil alanlar konusunda proje geliştiricilerin ve belediyelerimizin çok daha hassas olmasına azami özen gösteriyoruz. Şehirlerimizi, çevre bilinciyle kurmak çok önemli. Bir deprem anında, afet anında yatay yapılaşma varsa orada can kaybı, mal kaybı çok daha az oluyor. Bunu gördük”...