Graniser Seramik 2015 tasarımları

Graniser Seramik 2015 tasarımları

60'a yakın ülkenin ev ve ofis hayatına ahşap ve mermer görünümlü doğal dekorasyon tarzını yansıtan kazandıran Graniser Seramik, seramikte doğaya dönüş trendine öncülük ediyor.

Graniser Seramik'ten yeni Metallic Sense serisi!

Graniser Seramik, klasik tarzı sevenler için sanatsal tasarımı teknoloji ile buluşturuyor, Metallic Sense serisinin çarpıcı neoklasik desenleri ile mekanlara bambaşka bir estetik kazandırıyor.

Graniser Seramik 1 milyar TL ciroya koşuyor!

Seramik karo üreticisi Graniser Seramik, 240 milyon TL ciroyla sektörün önde gelen oyuncularından biri. Graniser Seramik şu sıralar 1 milyar TL ciroya koşuyor.

Graniser, şirket avında!

Graniser Seramik hem yurtiçinde hem de yurtdışında birer şirket satın almaya hazırlanıyor. Adı açıklanmayan seramik üreticisi yerli şirket, yaygın bir mağaza ağına sahip.

Graniser Taxim ile vintage ahşap dokusu evlerinizde!

İnovatif tasarımlarıyla dekorasyon dünyasına özel seriler sunan Graniser Seramik, Taxim koleksiyonu ile yaşam alanlarına vintage ahşap dokusunu taşıyor. Taxim serisinin farklı dekorasyon tarzlarıyla uyumlu dört farklı renk seçeneği bulunuyor.

Ege Seramik, 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015 listesinde 12. sırada!

Her yıl İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan “ Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2015” listesi açıklandı. Ege Seramik, bir önceki yıla göre, 12 sıra yükselerek başarı grafiğini yukarılara taşıdı.

Graniser Seramik, Usta Eğitim seminerleri veriyor!

Graniser Seramik, düzenlediği "Usta Eğitim" seminerlerini Batman, Zonguldak, Bartın, Kahramanmaraş ve Bolu'da gerçekleştirdi. Graniser Seramik, seminer dizisi kapsamında 3000 seramik ustasına mesleki eğitim verdi.

Graniser Seramik Kackar serisi ile sıcak görünüm!

Graniser Seramik Kackar serisi, özellikle dış mekanlara doğal ve sıcak bir görünüm kazandırıyor. Kackar serisi, butik otel, kafeterya, lokanta gibi mekanların zemin dekorasyonuna da yeni bir boyut getiriyor.

Bien Seramik, En İyi Banyo Tasarımı Ödülü'nün sahibi oldu!

Dünyada 25 ülkede yayınlanan Elle Decoration Dergisi’nin düzenlediği EDIDA (Elle Decor International Design Awards) isimli yarışmanın 2015 yılına ait ödülleri sahiplerini buldu. Banyo kategorisinde kazanan Bien Seramik oldu.

Graniser Seramik, Unicera Fuarı'nda büyük beğeni kazandı!

Graniser Seramik, mevcut koleksiyonlarının yanı sıra 2016 yılında trend yaratması beklenen yeni ürünlerini 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera Fuarı'nda vitrine çıkardı.

Graniser Seramik yeni ürünlerini Unicera Fuarı'nda tanıtacak!

Graniser Seramik, mevcut koleksiyonlarının yanı sıra 2016 yılında trend yaratması beklenen yeni ürünlerini Unicera Fuarı'nda vitrine çıkarıyor. Graniser Seramik, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Graniser Seramik trend ürünleriyle Unicera Fuarı'nda!

Graniser Seramik, mevcut koleksiyonlarının yanı sıra 2016 yılında trend yaratması beklenen yeni ürünlerini Unicera Fuarı'nda vitrine çıkarıyor. Graniser Seramik, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Graniser Seramik'ten çalışanlarına kıdem töreni!

Graniser Seramik'in Akhisar fabrikasında gerçekleştirdiği kıdem töreninde firmada 15. yılını dolduran çalışanları kutlayan Hacıoğlu, üretimin ihracata yansıyan oranıyla sektörde lider konumda bulunduklarını belirtti.

Türkiye seramik üretiminde dünyada 8. sırada!

Dünya seramik tüketiminde Çin'in birinci sırada yer aldığını ifade eden Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, Türkiye'nin 220 milyon metrekare tüketimle 10'uncu sırada yer aldığını belirtiyor.

Genitec, Ceramitec 2015’e damgasını vurdu!

Genitec, Almanya’da düzenlenen Ceramitec 2015 Uluslararası Seramik Endüstrisi Fuarına katıldı. Genitec, sektöre damga vuracak ve son teknolojilerle ürettiği yeni makineleri tüketicilerin beğenisine sundu.

Graniser Seramik 2015 tasarımları Haberi

Graniser Seramik 2015 tasarımları

Dekorasyonda fark yaratan çekici ürünlere imza atan Graniser Seramik Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç, seramik dünyasında doğaya ve doğallığa dönüş yaşandığını belirtiyor. Graniser Seramik'in bu trende öncülük eden markaların başında geldiğini ifade eden Genç, 2013 yılında 'doğa' temasıyla hayata geçirdikleri ürünlerin trend yaratan bir koleksiyon olarak büyük beğeni kazandığını ve yeni bir moda oluşturmayı başardığını kaydediyor.


60'a yakın ülkeye ihracat

Genç, ahşap ve mermer görünümlü, doğal renkleri dekorasyona taşıyan ürünleriyle Türkiye'nin yanı sıra ihracat yaptıkları 60'a yakın ülkenin ev ve ofis yaşamına farkındalık yaratan bir tasarım anlayışını yansıttıklarını ifade ediyor. 


Özellikle son yıllarda doğallığı yansıtan soft renklerin büyük ilgi gördüğünü kaydeden Genç, Graniser Seramik'in zengin ürün gamıyla her türlü doğal desen ve dokuyu seramiğe uygulayabildiğini ve müşterilerine özel ürünler üretebildiğini söylüyor. Genç,...