07 / 07 / 2022

Hakan Bucak kimdir

Hakan Bucak kimdir

Mars Investment’ın gündeme taşıdığı “Konutta Yasadışı Vatandaşlık” konusu, Ticaret Bakanlığı ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün takibine alındı.

Hakan Bucak: 2020'de Çinlileri oturmaya bekliyoruz!

Mars Investment’ın Kurucusu ve Genel Müdürü Bucak, "Son dönemde Çin’den gelen bir yatırımcı akını var. Son 6 aydır 300 binin üzerinde Çinli ülkemizi ziyaret ederek yatırım fırsatlarını yerinde inceledi. 2020 yılının yaz aylarında planladıkları yatırımları alıma dönüştürmeye gelecekler" dedi...

Hakan Bucak ve Adem Atmaca konut satış verilerini değerlendirdi!

Ilgın İnşaat ve Atmaca Gayrimenkul yöneticileri TÜİK Konut satışı rakamlarına ilişkin açıklamalar yaptılar. İşte, Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak ve Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca'nın değerlendirmesi.

Türk vatandaşlığı başvuru şartının değişmesi konut talebini nasıl etkileyecek?

Mars Investment İcra Kurulu Başkanı Hakan Bucak, gayrimenkul yolu ile vatandaşlık ediniminde uygulanan limitin artırılması ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Bucak'ın o açıklamaları...

Ev alacaklar dikkat! Konut fiyatlarındaki artış devam edecek mi?

Mars Investment İcra Kurulu Başkanı Hakan Bucak, konut fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Peki konut fiyatlarındaki artış devam edecek mi?

Hakan Bucak'tan yeni yatırım: 200 bin TL'ye şirket kurdu!

Hb Danışmanlık Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi Beşiktaş'ta Hakan Bucak ve Hamit Bucak ortaklığında kuruldu.

Hb Danışmanlık Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Hb Danışmanlık Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi Beşiktaş'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Bucak ve Hamit Bucak ortaklığında kuruldu.

İnşaat maliyetlerindeki artış konut sektörünü nasıl etkiliyor?

Mars Investment İcra Kurulu Başkanı Hakan Bucak, İnşaat maliyet endeksi Kasım 2021 verilerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bucak, maliyetlerdeki artışın yeni konut üretimini olumsuz etkilediğini, arz-talep dengesizliğine neden olduğunu belirtti.

Hakan Bucak yeni şirket kurdu!

Hakan Bucak yeni şirket kurdu. Vfm Gayrimenkul Ve Danışmanlık Anonim Şirketi dün Beşiktaş'ta Hakan Bucak tarafından kuruldu. 

Vfm Gayrimenkul Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Vfm Gayrimenkul Ve Danışmanlık Anonim Şirketi Beşiktaş’ta  50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Bucak tarafından kuruldu.

Konutta stok problemi büyüyor!

İnşaat maliyetlerin yükselmesiyle beraber inşaat üretiminin durması ile konutta stok probleminin büyüdüğünü söyleyen Mars Investment İcra Kurulu Başkanı Hakan Bucak, özellikle markalı konutlarda büyük sıkıntı yaşandığını dile getirdi.

Hakan Bucak yeni şirket kurdu!

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi Sarıyer'de Levent Deveci, Muhammed Zidan, Emin Cem Okcu ve Hakan Bucak ortaklığında kuruldu.

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi kuruldu!

Propline Teknoloji Yatırımlar Anonim Şirketi Sarıyer'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Levent Deveci, Muhammed Zidan, Emin Cem Okcu ve Hakan Bucak ortaklığında kuruldu.

Gayrimenkul sektörü tam kapanma sonrası rekor satış bekliyor!

Mars Investment Genel Müdürü Hakan Bucak yaptığı açıklamada Sektörde, tam kapanma sonrasına ertelenen talep ile birlikte ciddi bir satış beklentisinin hakim olduğunu söyledi.

Yabancıya gayrimenkul satışında yeni adım!

Mars Investment’ın Genel Müdürü Hakan Bucak, halihazırda gayrimenkul sektöründe yabancı yatırımcıya 250 bin dolarlık yatırım karşılığında tanınan vatandaşlık hakkının 500 bin dolara yükseltilmesinin konuşulduğunu belirtti. Bucak, geçişin kademeli yapılması tavsiyesinde bulundu.

Mars Gayrimenkul 2021'de 55 bin konut satışı hedefliyor!

Gayrimenkul sektörünün önemli temsilcilerinden Mars Investment, bu yıl minimum 500 milyon TL'lik konut satışı hedefliyor. Şirketin genel müdürü Hakan Bucak, sektörün 55 bin konut satışıyla 10 milyar dolar ciroya ulaşacağını öngörüyor.

Hakan Bucak kimdir Haberi

Hakan Bucak kimdir

Mars Investment’ın gündeme getirdiği “Konutta Yasadışı Vatandaşlık” konusu, Ticaret Bakanlığı ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından takibe alındı.

Mars Investment Kurucusu ve Genel Müdürü aynı zamanda GİGDER Yönetim Kurulu Üyesi olan Hakan Bucak’ın Ticaret Bakanlığı’na yaptığı çağrıya karşılık verildi. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, konuyla ilgili olarak Hakan Bucak’tan detaylı bilgi alarak düğmeye bastı.

Mars Investment Kurucusu ve Genel Müdürü aynı zamanda GİGDER Yönetim Kurulu Üyesi olan Hakan Bucak, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Mars Investment olarak gündeme getirdiğimiz “Konutta Yasadışı Vatandaşlık” konusuna devletimiz sahip çıktı. Bizlerden detaylı bilgi alarak harekete geçtiler. Konuya ilişkin farkındalık yarattık. Devletimizin tüm birimleri tarafından bir seferberlik başlatılıyor. Bu sorunu tamamen ortadan kaldırmak için yeni bir sertifikasyon sürecine ihtiyacımız var. Konuyu yakından takip ediyoruz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde, yasa dışı finans...