koronavirüs süreci gayrimenkul satışı

koronavirüs süreci gayrimenkul satışı

Koronavirüs salgını sürecinde gayrimenkul danışmanları nasıl hareket etmeli? Gayrimenkul Danışmanı Onur İrtem, "Konfor alanınızın dışına çıkın, fark yaratın" dedi...

İzaleyi şuyu davasında satış süreci!

Hisseli gayrimenkul üzerinde bulunan ortaklığın bozulması için izale-i şuyu davası açılıyor. İşte izaleyi şuyu davasında satış süreci...

Koronavirüs salgını sonrası ev arayışları ne oldu?

Koronavirüs salgını ile beraber yaşam standartlarımızın değişmesiyle gayrimenkul alım şekilleri de değişti. Eskiden 20 kişinin gezdiği daireleri şimdilerde en fazla 3-4 kişi inceliyor. Peki, daireleri gezmeden kiralamak mümkün mü? 

Koronavirüs AVM sektörünü nasıl etkiledi?

Türkiye'nin önde gelen varlık yönetim şirketlerinden biri olan Esas Gayrimenkul CEO'su Cem Eric, Türkiye'de AVM sektörünün koronavirüs salgınından nasıl etkilendiğini açıkladı.

Koronavirüs Bodrum’a ilgiyi durdurmadı!

Lüks Gayrimenkul Danışmanı Şule Alp, tüm dünyayı etkisi altın alan koronavirüsün Bodrum’a ilgiyi durdurmadığını söyledi.

Kira yardımı için başvuru süreci nasıl olacak? 

Koronavirüs ile mücadele kapsamında esnafa verilecek olan kira yardımı ile ilgili başvuru süreci belli oldu. Başvurular e-devlet üzerinden yapılacak.

Emlak Konut GYO Hoşdere projesi için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Hoşdere projesi için ÇED süreci başladı.

İhlas Gayrimenkul'ün sermaye artırım süreci tamamlandı!

İhlas Gayrimenkul'ün sermaye artırımının tamamlandığına dair Esas Sözleşmesinin 6. "Sermaye ve Paylar" başlıklı maddesi İstanbul Ticaret Sicilinde tescil edilerek sermaye artırım süreci tamamlandı.

​Koronavirüs gayrimenkul sektörünü şekillendirdi!

Koronavirüs emlak sektörünü yeniden şekillendirdi. Artık mülkler, sanal turlarla gezilirken tapular da online olarak satın alınabiliyor.

Emlak Konut GYO Saraçoğlu projesi için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Saraçoğlu projesi için ÇED süreci başladı.

Gayrimenkul sektöründe koronavirüs dönemi!

Koronavirüs döneminde gayrimenkul sektöründeki değişimleri anlatan Prokule Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürlek, ''Covid-19 virüsünün etkisi ile gayrimenkul yatırımı, alım satım gibi işlemler ikinci plana itilmeye başlandı'' dedi.

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle projesi için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Bizim Mahalle projesi için ÇED süreci başladı...

Emlak Konut GYO Beştelsiz projesi için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Beştelsiz projesi için ÇED süreci başladı. Projede 268 adet konut ve 14 adet ticaret alan yer alacak.

Emlak Konut GYO Bizim Mahalle için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Bizim Mahalle projesi için ÇED süreci başladı.

koronavirüs süreci gayrimenkul satışı Haberi

koronavirüs süreci gayrimenkul satışı

Koronavirüs salgınının Mart ayından beri ülkemizde de etkisini göstermesiyle, gayrimenkul sektörünü de etkiliyor. Peki gayrimenkul sektöründe çalışanlar nasıl hareket etmeli? Bu süreçte gayrimenkul danışmanları pazar paylarını nasıl büyütebilir? İşte detaylar...

Posta'da yer alan habere göre; bugüne kadar hiç yaşamadığımız, ezber bozan Kovid-19 salgını döneminde danışmanlar ne düşünmeli ve nasıl hareket etmeli? Gayrimenkul Danışmanı Onur İrtem bu soruya şöyle yanıt verdi:

Daha önce böyle bir şey yaşamamıştık diyenler için, bugüne kadar kriz adı altında izinsiz ve ansızın hayatımıza giren hiçbir şeyi zaten daha önce yaşamamıştık. Peki biz kriz dönemlerinde ne yaptık? Dayandık ve aktivitelerimize odaklandık, hedef küçültmek yerine aktivitelerimizi arttırdık. Her kriz döneminde olduğu gibi bu kriz döneminden de çıkacağız. Bunun adına ister normalleşme deyin ister başka bir isim bulun, eğer dayanırsanız...