kripto para borsası son durum

kripto para borsası son durum

Morgan Stanley kripto paralara yönelik yaptığı açıklama ile çarpıcı tahminde bulundu. Stanley Kripto para borsasının ikinci büyük birimi olan Ethereum'un yükselişinin daha da artacağını dile getirdi. 

Kripto paralarda son durum ne?

Kripto paralarda hareketlilik devam ediyor. Son olarak piyasada en büyük hacme sahip olan Bitcoin  32 bin 400 dolara düşerken toplam piyasa hacmi de 1.49 trilyona indi.

Kripto paralarda son durum ne? 

Kripto para borsası son günlerde durgun seyrini korurken Binance Coin yüzde 13 değer kazandı.

Bitcoin'de ayı sezonu başladı mı?

Elon Musk tarafından yapılan açıklamaları sonrasında kripto para borsasında yükseliş başladı. Peki, borsayı ilerleyen günlerde neler bekliyor?

Kripto paralarda toparlanma başladı!

Geçtiğimiz hafta düşüş yaşayan kripto para borsası bu hafta itibariyle toparlanmaya girdi. Özellikle Bitcoin ve Ethereum değer kazanmaya başladı.

Binance'de işlemler normale döndü!

Son zamanların gündemden düşmeyen konuları arasında yer alan Kripto para borsası Binance'de işlemler normale döndü...

Dogecoin'e Elon Musk etkisi!

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile ilgili açıklama yapan Tesla CEO'su Elon Musk, Bitcoin'i düşürürken Dogecoin'i de yükseltiyor. 

Dogecoin yükselmeye devam ediyor!

Kritpto para borsasının gözde birimlerinden Dogecoin yükselmeye devam ediyor. Dogecoin son 6 ayda yüzde 30 bin kazandırdı ve her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor.

Thodex sonrası kripto para borsası ne oldu?

Thodex'de yaşanan dolandırıcılık skandalı sonrasında yatırımcılar kripto para borsasında ne olacağını merak ediyor. İşte yaşanan gelişmeler sonrasında borsada yaşananlar. 

Ethereum Bitcoin'i geçecek mi?

Morgan Stanley kripto paralara yönelik yaptığı açıklama ile çarpıcı tahminde bulundu. Stanley Kripto para borsasının ikinci büyük birimi olan Ethereum'un yükselişinin daha da artacağını dile getirdi. 

İstanbul'da kripto para dolandırıcılığı: 10 milyon TL'lik vurgun!

Kripto para piyasalarında yaşananlar gündemden düşmezken, dolandırıcılık olayları da her geçen gün artıyor. İstanbul’da aralarında bir polis memurunun da yer aldığı toplamda 8 kişinin “paranızı kripto para borsasında değerlendirip kâr payı vereceğiz” vaadiyle vatandaşları dolandırdığı ileri sürüldü.

Kripto para piyasalarını neler bekliyor?

Kripto para piyasalarında dalgası seyirler, değer artışları ve düşüşleri devam ediyor. Peki kripto para piyasalarını neler bekliyor? Albcoin Araştırma Müdürü Helin Çelik, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Türk kripto para borsası Bitay yurtdışına açılıyor!

Kripto para borsalarında çözüm üreten Bitay faaliyet ağını ABD ve AB ile genişletmek için çalışmalara başladı. 

Kripto para yüzünden zarar eden ünlü isimler!

Son aylarda oldukça trend hale gelen kripto para yatırımlarından ünlü isimler de nasibini aldı. Bazı isimler kripto ile kar sağlarken bazı isimler ise büyük kayıplarla karşılaştı.

Bitcoin fiyatlarında sert düşüş! Tüm dengeler değişti!

Kripto para birimlerinin en yüksek hacimlisi Bitcoin, sert çakıldı. Kripto para borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell'ın açıklamaları tüm dengeleri değiştirdi...

Çin'de kripto para kullananlar tutuklandı!

Çin hükümeti kripto para kullanarak kara para akladıkları belirlenen 1100 kişiyi tutukladıklarını açıkladı.

ABD G7'de  kripto para gelişmeleri tartışılacak!

ABD G7 toplantılarında, kripto para birimine yönelik gelişmeleri değerlendirecek.

Prof. Dr. Nuroğlu: Kripto para piyasalarında dalga boyu yükseliyor!

Türk-Alman Üniversitesi’nde İktisat Bölümü Başkanı olan Prof. Dr. Elif Nuroğlu, kripto para piyasasına yönelik analizlerde bulundu.

Şeyma Subaşı adına kripto para çıkartıldı!

Hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker'in ardından, evlilik teklifiyle gündeme gelen Şeyma Subaşı adına da kripto para çıkartıldı.

Kripto para alacaklar dikkat! Bu 6 soru çok önemli!

Ünlü servet yöneticisi Rick Eling, kripto para piyasalarıyla ilgili değerlendirmeler yaptı. Rick Eling, kripto para yatırımı yapacak olan herkes için tavsiyelerde bulundu.

Elon Musk'tan Cumrocket Coin atağı!

Tesla'nın CEO'su Elon Musk, kripto para borsasına yön vermeye devam ediyor. Musk şimdi de NFT piyasasında yer alan  Cumrocket Coin'in yükseltecek açıklamalarda bulundu.

Kripto savaşı çıktı!

Kripto para borsasını sarsan Elon Musk'a eleştiriler bitmiyor. Binance’nin patronu Zhao, Musk'a sert eleştirilerine devam ediyor.

kripto para borsası son durum Haberi

kripto para borsası son durum

Kripto para birimlerinin ikinci büyük birliği olan Ethereum değer kazanmaya devam ediyor. Hürriyet'te yer alan habere göre; Cryptocurrency Ethereum'un daha iyi bir performans gösterdiği belirtildi. Bitcoin'in alternatifi olan Ethereum bu sene yüzde 240 değer kazanırken, Bitcoin ise Ethereum'dan yüzde 38 daha az değer kazandı. 

Ether'in piyasa değeri şu anda Bitcoin'e göre oldukça düşük fakat Morgan Stanley'e göre Ether'in işlem hacmini Bitcoin'e göre; yüzde 60 daha fazla. Ether'in işlem hacmi Mayıs ayında 600 milyar dolara yükseldi.

Ethereum için planlar devrede

ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs ilerleyen aylarda Ether (ETH) türev ürünleri piyasaya çıkarmayı amaçlıyor.  Goldman Sachs Dijital Varlıklar Genel Müdürü Mathew McDermott, açıklamasında kripto paralara olan ilginin yaşanan dalgalanmalara rağmen kesilmeyeceğini dile getirdi. 

McDermott, kurumsal yaygınlıkta yükseliğin devam edeceğin, fiyattaki düzeltmeye rağmen, önemli...