mekan gayrimenkul

mekan gayrimenkul

Emlak sektörünün yenilikçi kurumsal markası Mekan Gayrimenkul bayilik sistemi ile alan da satan da kazançlı çıkıyor.

Mekan Emlak Gayrimenkul Bandırma'daki konut stokunu eritiyor!

Uzun yılların kazandırdığı tecrübesi ve isabetli fiyatlandırmasıyla bilinen Mekan Emlak Gayrimenkul, Bandırma ve Gönen bölgesinde konut stokunu eritiyor. Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik ve Franchise hizmetini büyütüyor!

Türkiyenin yerli ve milli emlak markası olama yolunda emin adımlarla ilerleyen Mekan Gayrimenkul,  ülke genelinde danışmanlara bayilik ve franchise vermeye devam ediyor. 

Mekan Gayrimenkul dijital yatırımlarına hız veriyor!

Uzun yıllardır emlak piyasasında başarılı işlere imza atan Mekan Gayrimenkul, dijital yatırımlarına hız vererek iki yeni emlak sitesini hizmete sundu. 

Mekan Gayrimenkul Türkiye genelinde temsilcilik açıyor!

Mekan Gayrimenkul, uzun yıllar ardından emlak piyasasında edindiği tecrübeyi bayilerle paylaşıyor. Mekan Gayrimenkul Türkiye genelinde temsilcilik açıyor.

Mekan Gayrimenkul'den emlaksatiyor'da ilan yayınlayacaklara özel fırsat!

Türkiye’nin en kolay emlak portalı olan Emlaksatiyor, uzun zamandır geliştirdiği güçlü  alt yapısı harita üzerinde ilan arama özelliğiyle ve çalışma ekibiyle her geçen gün büyümesiyle emlak sektöründe “satma” ve “kiralama” konusunda ön plana çıkıyor.

Mekan Gayrimenkul bayilik vermeye başladı!

Mekan Gayrimenkul, Türkiye'de bayilik açmak isteyen emlak danışmanlarının taleplerini değerlendirmeye başladı. 

Mekan Gayrimenkul bayiliklerle büyüyor!

Mekan Gayrimenkul Emlak Bayilik alan girişimcilerimiz sektörde marka bilinirliği yüksek olan bir marka ile işbirliği yaparak itibarlı bir iş sahibi olma imkanı yakalayabiliyorlar. Mekan Gayrimenkul bayilik vererek büyümesini sürdürüyor.

Mekan Gayrimenkul franchise ile büyümeyi planlıyor!

Emlak sektörünün yenilikçi kurumsal markası Mekan Gayrimenkul bayilik sistemi ile alan da satan da kazançlı çıkıyor.

Mekan Emlak Gayrimenkul bayilik veriyor!

1997'de bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin sonucunda bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerliyor. Mekan Emlak, Türkiye geneli Franchising (emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları sunuyor. 

Mekan Gayrimenkul bayilik sistemine geçti!

Emlak sektörünün yenilikçi kurumsal markası Mekan Gayrimenkul bayilik sistemi ile alan da satan da kazanıyor.

Rönesans en iyi kamu binası iç mekan tasarım ödülü aldı!

İnşaat alanında ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip olan Rönesans, Türkmenistan Demiryolları Bakanlık Binası ile Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde Asya-Pasifik Bölgesi 'En İyi Kamu Binası İç Mekan Tasarımı' ödülüne layık görüldü.

Galata Bankerleri'nin yeni mekanı Galata!

Osmanlı'ya borç verecek kadar güçlenen Galata Bankerleri'nin mekanı Galata, yeniden revaçta. Holding patronları ve CEO'lar bu bölgede gayrimenkul sahibi olmaya başlayınca kendilerine yeni 'Paper Moon'lar yaratmaya başladılar

Argos in Cappadocia Gayrimenkul Geliştirme Ödülü'nün sahibi oldu!

Argos in Cappadocia projesi, Ağa Han ödüllü Turgut Canseverin danışmanlığında Kapadokya bölgesinde çok sayıda gayrimenkul geliştirme, konut restorasyonu, çevre koruma ve sosyokültürel mekan projeleri üzerinde çalışan Argos Yapı'nın eseri...

mekan gayrimenkul Haberi

mekan gayrimenkul

Emlak sektörünün yenilikçi kurumsal markası Mekan Gayrimenkul bayilik sistemi ile alan da satan da kazançlı çıkıyor.

Mekan gayrimenkul emlak bayilik almak isteyen girişimcilerin Türkiye’nin tüm şehirlerinden ve ilçelerinden gelen bayilik taleplerini değerlendiriyor. Bununla beraber, Türkiye genelinde sınırlı sayıda bayilik veriyor ve hem marka hem de bayiler için kontrollü ve karlı bir büyüme gerçekleştirmek amaçlanıyor.

Mekan Gayrimenkul'den bayilik almak isteyen kişilerin doğru, dürüst, ticari ahlaka sahip, marka değerlerine bağlı kalıp ismini koruyacak ve insan ilişkileri konusunda başarılı kişiler olmasını ilk sırada yer alan tercih sebeplerinden.

Mekan Emlak bayilik alan girişimcilerin işletmelerinin en az 60 metrekare alanı olmalı. Ayrıca Mekan gayrimenkul emlak ofislerinde tuvalet bulunması ve en az iki bölümden oluşması isteniyor. Ayrıca açılacak olan bayilerde Mekan Gayrimenkul tabelasının kullanılmasını zorunlu tutuluyor. 

Mekan Gayrimenkul, emlak bayiliği...