Nadir Ataman sahra hastanesi açıklaması

Nadir Ataman sahra hastanesi açıklaması

CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda kurulacak hastanenin inşaatının havalimanı arazisinde değil bitişindeki 52 bin metrekarelik alanda başladığını ifade etti...

Nadir Ataman'dan İstinyePark çıkışı! İmar usulsüzlüğü mü var?

Doğuş Holding’in yüzde 42’lik hissesini Katar Holding’e 1 milyar dolara satmaya hazırlandığı İstinyePark’ta, özel plan ve imar değişiklikleri uygulanmıştı. Projeye çevre yapılanma koşullarının üzerinde özel emsal şartları tanındığını belirten CHP’li Ataman, konuya ilişkin bir önerge sundu.

Nadir Ataman'dan Kanal İstanbul çıkışı!

Kanal İstanbul’un çevresine kurulacak 'Yenişehir'in komşusu olan Başakşehir’deki toplu konut projesinin 2. etabı son şeklini aldı. CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kanal İstanbul’un bağlantı yolları için acele kamulaştırma kararı!

Kanal İstanbul çevresinde inşa edilecek Yenişehir’in bağlantı yolları için İstanbul’da 5 ilçede yüzlerce parsele acele kamulaştırma kararı verildi. CHP’li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, "İstanbul’u depreme karşı güçlendirmek yerine kamunun kaynakları yine Kanal İstanbul’a harcanıyor” dedi. 

Kanal İstanbul güzergahındaki Şamlar Köyü imara mı açıldı?

Şamlar Köyü’nün 2 milyon metrekarelik merasının da imara açıldığı öğrenildi. İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, “Meraya lüks konut ve AVM yapılmasının önü açılmış oldu" diye konuştu.

Kanal İstanbul’a sıfır konumdaki mera imara açıldı!

CHP’li Meclis Üyesi Nadir Ataman, köylünün 1 milyon metrekarelik mera arazisine 'hülle'yle el konulup TOKİ’ye devredildiğini ileri sürdü. "Bu arazi de Kanal İstanbul planları ile konut ve ticaret imarına açıldı. TOKİ’den sonra kimin eline geçecek, takip edeceğiz" diye konuştu. 

Nadir Ataman'ın Büyükçekmece'de kaçak yapı inşa ettiği iddia edildi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Nadir Ataman'ın Büyükçekmece Kumburgaz'daki iki yapıya, tek yapı belgesi aldığını belirtti...

Nadir Ataman'dan sahra hastanesi açıklaması! 

CHP'li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda kurulacak hastanenin inşaatının havalimanı arazisinde değil bitişindeki 52 bin metrekarelik alanda başladığını ifade etti...

Adnan Oktar’ın kaçak villası İBB gündeminde!

CHP'li İBB Meclis Üyeleri  Nadir Ataman, Doruk Bulut, Deniz Erzincan Adnan Oktar'ın Kandilli'de yer alan kaçak villasıyla ilgili İBB Meclisi'ne soru önergesi verdi.

Lacivert ve Uskumru restoranları kazık çakılarak büyütülmüş!

CHP’li İBB Meclis Üyeleri Hüseyin Sağ, Nadir Ataman ve Deniz Erzincan, İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı İstanbul 6 Numaralı Kültür Varlıklarını Koruma Bölge kurulu Müdürlüğü’ne  kaçak büyümeyi ihbar ettiler.

Beşiktaş’taki askeri alan imara açılıyor!

TOKİ’ye devredilen Barbaros Bulvarı’ndaki 30 dönümlük askeri alan için imar çalışması başlatıldı. CHP’li İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman bu durumu yanlış bulduğunu ifade etti. 

Bakırköy kentsel dönüşüm için destek bekliyor!

CHP'li Deprem Komisyonu Üyesi Nadir Ataman, İBB'nin son 3 yılda 5 bin imar dosyasına karşılık 32 deprem dosyasına bakıldığını açıkladı.

İBB'den Vatan Caddesi'ndeki arsa için duyurusu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Vatan Caddesi'ndeki arsayı aldı iddialarına kurumdan tepki geldi. İBB Meclisi'nin CHP'li üyeleri Hüseyin Sağ, Nadir Ataman ve Deniz Erzincan, dün İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Kadir Topbaş'a 'imar kirliliğine neden olmak' iddiasıyla suç duyurusu!

İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Meclis üyeleri Hüseyin Sağ ve Süleyman Nadir Ataman, İBB Başkanı Kadir Topbaş hakkında, "Görevi kötüye kullanmak", "İmar Kirliliğine neden olmak" iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Nadir Ataman sahra hastanesi açıklaması Haberi

Nadir Ataman sahra hastanesi açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İBB Meclis Üyesi Nadir Ataman, Cumhurbaşkanı’nın açıkladığı koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda kurulacak hastanenin inşaatının başladığını ifade etti. 

Sözcü'de yer alan habere göre; Nadir Ataman, hastane için çalışmaların havalimanı arazisinde değil bitişindeki 52 bin metrekarelik alanda yapıldığını belirtti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe'de bin odalı sahra hastaneleri inşa edileceğini, çalışmaların 45 gün içinde sona ereceğini açıklamıştı. Açıklamadan sonra Sancaktepe'de ve Yeşilköy'deki Atatürk Havalimanı'nda kurulacak sahra hastanesi için de çalışmalar başlatıldı. 

İnşaat çalışmalarının başladığını belirten CHP’li İBB ve Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Nadir Ataman, sahra hastanesi inşaatının açıklandığı gibi Atatürk Havalimanı arazisinde değil DHMİ'ne ait olan ve daha önceki dönemlerde Bakırköy spor tesisleri olarak kullanılan arazide yapıldığını belirtti. 

HAVALİMANININ...