Pera Palace Jumeriah ödülü

Pera Palace Jumeriah ödülü

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan "World Luxury Hotel Awards" 2014'te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı. Dünya'nın en ikonik 10 oteli arasına girdi.

Pera Palas Otel satılıyor mu?

İstanbul'un tarihi oteli dünyaca ünlü Pera Palas Otel 1895'den beri hizmet vermeye devam ediyor. Dubai Holdingin otel markası Jumeriah adı altında işletilen otel, geçtiğimiz günlerde bu markayla yollarını ayırdığını resmen duyurdu. Peki Pera Palas Otel satılıyor mu?

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları!

Pera Palace Yıldız Evler Kayseri fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 26 dairenin yer aldığı Pera Palace Yıldız Evler projesinde tüm daireler 3+1 olarak tasarlandı...

Jumeirah Group ikinci oteli için Bodrum'u seçti!

Dubai Holding’in lüks otelmarkası Jumeirah Group, Pera Palace Hotel Jumeirah’tan sonra Türkiye’deki ikinci otelini Bodrum’da hizmete aldı otel markası aldı.

Gerald Lawless: Jumeirah Bodrum Palace lüks turist için çekim merkezi!

Türkiye’de ilk kez Pera Palace Hotel Jumeirah ile faaliyete başlayan dünyanın en lüks otel gruplarından olan Jumeirah’in ikinci oteli Jumeirah Bodrum Palace, dün kapılarını konuklara açtı.

Bodrum Golden Savoy otelini Dubai Emiri işletecek!

123 yıllık tarihi Pera Palace oteliyle Türkiye'ye ilk adımını atan Ortadoğu'nun en güçlü otelcilik şirketi Jumeirah Group, şimdi de rotasını Ege'ye çevirdi.

Pera Palace Hotel Jumeirah, Hollywood ödülü aldı!

Dünyanın saygın ve ödüllü gezi rehberi Fodor’s Travel, Pera Palace Hotel Jumeirah’ı, “Hollywood İhtişamını Yaşatan En İyi 10 Otel”inden biri olarak olarak seçti.

Pera Palace Jumeriah Dünyanın en lüks tarihi oteli seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan "World Luxury Hotel Awards" 2014'te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı. Dünya'nın en ikonik 10 oteli arasına girdi.

En Lüks Tarihi Otel Pera Palace Hotel Jumeirah seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “ World Luxury Hotel Awards ” 2014’te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı.

Pera Palace Hotel Jumeirah En Lüks Tarihi Otel seçildi!

Pera Palace Hotel Jumeirah, dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “World Luxury Hotel Awards” 2014’te, En Lüks Tarihi Otel ünvanını kazandı.Pera Palace Hotel Jumeirah en lüks tarihi otel seçildi.

Pera Palace Hotel'in geliri restorasyon çalışmasından sonra yüzde 50 arttı!

DEMSA Group’un sahibi Demet Sabancı Çetindoğan, “Pera’yı yeniledik. İç mekânı yeniden kendi dönemine uygun olarak giydirdik Restorasyonun ardından yüzde 50 gelir arttı. Sadece pastane girişi yüzde 30 yükseldi” dedi...

Pera Palace'ın 410 numaralı odası artık Ahmet Ümit'in adını taşıyor!

Pera Palace Otel’in 410 numaralı odası artık ünlü yazar Ahmet Ümit'in adını taşıyor. Bu odada tek gece konaklamanın bedeli 245 euro. Ümit'in komşusu Agahta Christie’nin odası ise tam 345 euro...

Pera Palace Hoteli'nde Ahmet Ümit odası açılacak!

Yazar Ahmet Ümit'in ismi, Pera Palace Hoteli'nin 410 numaralı odasına verilecek. Hotelden yapılan açıklamada, 19. yüzyıldan bu yana pek çok ünlü isme ev sahipliği yapan hotelin, ünlü konuklarının ismini, odalarına vererek ölümsüzleştirdiği hatırlatıldı...

Bond yıldızlarının tercih ettiği tek otel Pera Palace!

Travel&Leisure New York baskısında, Kasım ayında James Bond filmlerinin 50 yıllık geçmişi eğlenceli bir biçimde istatistiksel olarak değerlendiriliyor

Pera Palace Jumeriah ödülü

Pera Palace Jumeriah ödülü Pera Palace Jumeriah ödülü

Hizmet kalitesine göre dünyanın en iyi lüks otellerinin değerlendirildiği listede yer alan Pera Palace Hotel Jumeirah, 122 yıllık tarihinde bugüne kadar önemli krallar ve kraliçelerle birlikte Mata Hari, lan Flaming, Ernest Hemingvvay, Greta Garbo, Agatha Christie gibi isimleri ağırladı. Pera Palace daha öncede 2014 yüı başında New York merkezli dünyaca popüler araştırma sitesi "Thrillist"in yaptığı araştırmaya göre dünyanın en "İkonik" 10 oteli arasında yer...