11 / 08 / 2022

Sinerji istanbul residence telefon

Sinerji istanbul residence telefon

Pendik Sinerji İstanbul projesinde konut fiyatları 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Pendik Sinerji İstanbul projesi Haziran 2014'te teslim ediliyor...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul fiyatları 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor. Pendik Sinerji İstanbul Rezidans projesinde konutlar Haziran 2014 yılında teslim ediliyor...

Sinerji İstanbul Residence telefon!

Sinerji İstanbul Residence telefon numarası 0216 446 34 46 olarak belirtiliyor. 139 bin TL'den başlangıç gösteren fiyatlar ile satışların devam ettiği Sinerji İstanbul Residence projesinin teslimi 2014'te yapılacak...

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ulaşım!

Anadolum İnşaat Sinerji İstanbul ulaşım ve iletişim bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Anadolum Sinerji İstanbul fiyat listesi 149 bin TL'den başlıyor...

Sinerji İstanbul teslim tarihi!

Sinerji İstanbul teslim tarihi, fiyat listesi ve ödeme planı hakkındaki tüm detaylar haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede fiyatlar 149 bin TL'den başlıyor...

Sinerji İstanbul Rezidans fiyat!

2014 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Sinerji İstanbul Rezidans fiyat bilgisi dahilinde daireler 149 bin liradan başlayarak satılıyor...

Sinerji İstanbul Rezidans fiyat listesi!

Daire teslimleri 2014 yılında yapılacak olan Sinerji İstanbul Rezidans fiyat listesi bilgisi kapsamında yer alan 1+1 daireler 149 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor...

Evora İstanbul Residence iletişim!

Evora İstanbul Residence iletişim için 0216 392 41 00 telefon numarasıyla irtibata geçebilirsiniz. Satışları devam eden Evora İstanbul Residence projesinde peşin alımlarda yüzde 12'ye varan indirim uygulanıyor.

Kadıköy Concord İstanbul Residence iletişim!

Kadıköy Concord İstanbul Residence iletişim için 444 10 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplam 1.175 adet daireden meydana gelen proje 7 blok halinde yükseliyor.

Sembol İstanbul Residence'ın iki bloğu Aralık'ta teslim edilecek!

A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise residence daire ve home ofislere yer veren Sembol İstanbul, A bloğunun satışını tamamladı. C blokta ise satışlar başladı..

Oryapark İstanbul Residence satılık daire!

Oryapark İstanbul Residence satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde seçeneklerle tasarlandı. Oryataş İnşaat imzasıyla yükselen projede toplam 526 adet daire bulunuyor.

Oryapark İstanbul Residence daire fiyatları!

Oryapark İstanbul Residence daire fiyatları 471 bin TL'den başlıyor. 36 katlı 2 rezidans bloğu bulunan proje içerisinde otel, daire ve ofislerin bulunuyor. Projede toplam 526 adet daire bulunuyor.

Oryapark İstanbul Residence fiyatları!

Oryapark İstanbul Residence fiyatlarına göre projedeki daireler 471 bin TL'den başlıyor. Lansman gününün 6 Nisan Pazartesi olarak belirlendiği projede 36 katlı 2 rezidans bloğu yer alıyor.

Oryapark İstanbul Residence satılık!

Oryapark İstanbul Residence satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildi. 1. ve 30. katları arası satışa sunulan proje 471 bin TL'den başlıyor. Proje Oryataş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Oryapark İstanbul Residence iletişim!

Oryapark İstanbul Residence iletişim bilgileri kapsamında satış ofisi telefon numarası 0216 632 88 38 olarak belirlendi. 36 katlı 2 rezidans bloğu yer alan projede ofis bloğu da 27 kattan oluşuyor.

SkyBlue İstanbul Residence projesinde 24 ay 0 faiz!

Royal Grup SkyBlue İstanbul Residence projesi 28 katlı 2 kuleden meydana geliyor. SkyBlue İstanbul Residence projesinin ödeme seçenekleri arasında 24 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

SkyBlue İstanbul Residence'ta 24 ay 0 faizle! 2015 sonu teslim daireler!

2015 yılı sonunda teslimlerin yapılacağı SkyBlue İstanbul Residence projesinde yer alan daire seçenekleri için 24 ay faiz uygulanmadan vadelendirme ya da peşinde yüzde 15'e varan indirimler uygulanıyor.

Kartal'ın en elit projesi SkyBlue İstanbul Residence'ta cazip ödeme koşullarıyla!

Kartal lokasyonunun en elit projesi SkyBlue İstanbul Residence projesinde cazip ödeme koşullarıyla satışlar devam ediyor. Proje kapsamında daireler 4. kattan itibaren deniz görürken 25. katta Adalar manzarasıyla fitness keyfi sunuyor.

​SkyBlue İstanbul Residence'ta 2015 teslim konutlar 350 bin TL'ye!

İstanbul Anadolu Yakası Kartal bölgesinde yükselen SkyBlue İstanbul Residence 28 katlı kuleden oluşuyor. SkyBlue İstanbul Residence Royal Group imzası ile hayata geçiriliyor. Proje teslimleri 2015 yılında gerçekleşecek.

SkyBlue İstanbul Residence 28 katlı tek bloktan oluşuyor!

GAYRİMENKUL sektörü yatırımcının ilgisini çekmek için farklı projelere imza atıyor. İstanbul'un Anadolu yakasının firmalarından Royal Group, Kartal lokasyonundaki 'SkyBIue İstanbul Residence'ta satışlar başladı...

Sinerji istanbul residence telefon Haberi

Sinerji istanbul residence telefon


Toplam inşaat alanı 18 bin metrekare olan Sinerji İstanbul projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik ilçesinde yükseliyor. Pendik Sinerji İstanbul projesi Anadolum İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


Pendik Sinerji İstanbul projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor. Pendik Sinerji İstanbul projesi 158 adet konuttan meydana geliyor. Pendik Sinerji İstanbul projesinde daireler 78 ile 117 metrekare arasında değişiyor.


Pendik Sinerji İstanbul projesinde fiyatlar 139 bin lira ile 269 bin lira arasında değişiyor. Pendik Sinerji İstanbul projesinde yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan konut bedeli banka kredisi ile taksitli olarak ödeniyor.


Pendik Sinerji İstanbul satış ofisi ile 0216 446 34 46 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Pendik Sinerji İstanbul projesinde 12 adet ticari birim de yer alıyor. Pendik Sinerji...