05 / 07 / 2022

Sivas satılık arsa

Sivas satılık arsa

Sivas İl Özel İdaresi, Sivas ili, Merkez ilçesi, Kılavuz Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa sunuyor. İşte arsanın fiyatı ve merak edilen tüm detaylar....

Arsa almak isteyenler dikkat! Milli Emlak Sivas'ta imarlı arsa satıyor! 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Sivas'ta arsa satıyor. Söz konusu arsanın satış ihalesi yarın gerçekleştirilecek. İşte detaylar...

Sivas Belediyesi'nden satılık 3 arsa! 3 milyon 208 bin TL'den başlayan fiyatlarla...

Sivas Belediyesi Sivas ili, Uzuntepe, Alibaba ve Kardeşler mahallelerinde yer alan 3 arsayı satıyor...

Sivas'ta 20.8 milyon TL'ye satılık 8 gayrimenkul!

Sivas Belediye Başkanlığı, Sivas'ta yer alan 8 adet gayrimenkulü 20 milyon 783 bin 800 TL bedelle satışa çıkardı.

Sivas Merkez'de 81.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Sivas ili, Merkez ilçesi, Kılavuz Mahallesi'nde yer alan arsayı toplam 81 milyon 142 bin 75 TL muhammen bedelle satışa sundu.

Sivas'ta 34.2 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Sivas Belediye Başkanlığı, Sivas ilinde yer alan 6 arsayı 34 milyon 263 bin 69 TL'ye satıyor...

Divriği Belediye Başkanlığı'ndan satılık 44 arsa!

Divriği Belediye Başkanlığı, Sivas'ta yer alan 44 adet arsa için satış ve kiralama ihalesi düzenliyor.

Sivas Belediyesi'nden 10.5 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Sivas Belediye Başkanlığı, Sivas ili, Merkez ilçesi, Kardeşler Mahallesi'nde yer alan 2 arsayı 10 milyon 477 bin 440 TL'ye satıyor...

Sivas'ta 22.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Sivas'ta yer alan 4 adet arsayı 22 milyon 73 bin 217 TL bedelle satışa çıkardı.

Sivas'ta 22.1 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Sivas ili, Merkez ilçesi, Kılavuz Mahallesi'nde yer alan 4 gayrimenkulü 22 milyon 73 bin 218 TL'ye satıyor...

Sivas'ta 9.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas 1. Satış Memurluğu, Sivas Merkez'de yer alan arsayı 9 milyon 607 bin 580 TL bedelle satışa çıkardı.

Sivas'ta 11.7 milyon TL'ye icradan satılık 8 gayrimenkul!

Sivas İcra Dairesi, Sivas Merkez'de bulunan 8 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 11 milyon 771 bin 865 TL olarak belirlendi. 

En çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingatcom'un açıkladığı verilere göre, En çok satılık konut ve arsa aranan iller belli oldu. Peki en çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Sivas Merkez'de 13 milyon TL'ye satılık arsa!

Sidaş Emlak Oto A.Ş, Sivas Merkez'e bağlı Kılavuz Mahallesi'nde yer alan arsayı 12 milyon 932 bin 800 TL bedelle satışa çıkardı.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Sivas'ta 4.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü tarafından Kayserikapı Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 3 Ocak'ta yapılacak...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Sivas satılık arsa Haberi

Sivas satılık arsa

Sivas İl Özel İdaresi tarafından, Sivas ili, Merkez ilçesi, Kılavuz Mahallesi'nde yer alan arsa satışa sunuluyor.

Mülkiyeti Sivas İl Özel İdaresi'ne ait olan Sivas Merkez'deki arsanın satış ihalesi 19 Temmuz 2022 tarihinde saat 10:00'da gerçekleştirilecek.

Peki Sivas Merkez'deki arsanın büyüklüğü ne kadar? Sivas Merkez'de satışa sunulan arsanın fiyatı kaç lira? İşte Sivas Merkez'deki arsanın tüm bilgileri...

Mülkiyeti Sivas İl Özel İdaresi'ne ait olan Sivas Merkez'deki arsanın büyüklüğü 32 bin 456,83 metrekare olarak belirlendi. Arsa, ticaret, turizm, konut alanı imarına sahip. 

Sivas Merkez Kılavuz Mahallesi'nde 6517 ada 1 parselde konumlanan arsa için 3 milyon 505 bin 338 TL geçici teminat bedeli belirlendi. Arsanın fiyatı ise 116 milyon 844 bin 588 TL olarak açıklandı. 

İşte Sivas İl Özel İdaresi tarafından verilan o...