Sky Tower Hotel akçakoca nerede

Sky Tower Hotel akçakoca nerede

Sky Tower Hotel'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay vade imkanı sunuluyor. E7 Grup imzası ile yükselen proje 2 yıldır faaliyet gösteriyor. Peki Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?

SKY Tower Hotel Akçakoca'da her şey dahil 6 yıl tatil fırsatı!

184 odadan meydana gelen E7 Grup SKY Tower Hotel Akçakoca projesi kapsamında her şey dahil 6 yıl istenilen dönem ve haftada tatil imkanı sunuluyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca Devr-i Tatil kampanyası!

Toplam 184 adet odası bulunan ve 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel'de 5 yıldızlı konseptte tatil yapılabiliyor. İşte Sky Tower Hotel Akçakoca Devr-i Tatil kampanyası...

Akçakoca Sky Tower Hotel nerede?

Toplam 184 adet odası bulunan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil fırsatları devam ediyor. Çeşitli sosyal imkanlara sahip olan proje E7 Grup imzası taşıyor. Peki Akçakoca Sky Tower Hotel nerede?

Sky Tower Hotel nerede?

Toplam 183 deniz manzaralı oda ve 1 adet Kind Suite odadan oluşan ve 5 yıldızlı olarak inşa edilen Sky Tower Hotel 69 milyon dolar yatırım bedeli ile yükseliyor. Peki Sky Tower Hotel nerede?

Sky Tower Hotel Akçakoca!

Sky Tower Hotel Akçakoca 'da 7 gece 8 gün her şey tatil imkanı sağlanıyor. 2 yıldır hizmette olan ve E7 Grup imzası ile yükselen projede 183 deniz manzaralı oda ve 1 adet Kind Suite oda bulunuyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca’da 650 TL'ye 2 kişi 2 gece Devr-i Tatil!

Sky Tower Hotel projesi, E7 Grup projesi olarak Batı Karadeniz Akçakoca’da yer alıyor. 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel projesinde İslami şartlara uygun bir Devr-i Tatil sunuluyor.

Karadeniz'e yeni turizm yatırımı: Sky Tower Hotel!

Bölgenin en büyük turizm yatırımı olarak değerlendirilen Sky Tower'ın açılışında konuşan E7 Grup CEO'su Ersin Aydeniz, “1990'lı yıllarda Akdeniz'e yatırımlar arttıkça buna şaşıranlar oluyordu..

Bursa Sky Tower herkese açık, kişiye özel!

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa'nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.

Regnum Sky Tower’da iş hayatına golf molası!

Ankara’nın yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’da mesai saatleri içerisinde yaşanan anlık streslere yardımcı olabilecek mini golf sahası yer alıyor.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower’da kampanya süresi uzatıldı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla, Başkent iş dünyasında yepyeni bir konsepte imza atan Regnum Sky Tower’daki “Yüzde 18 KDV bizden” kampanyası gelen yoğun istek üzerine uzatıldı.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Regnum Sky Tower'da KDV'siz yıl sonu fırsatı!

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz”karşılıyor.

Regnum Sky Tower'da hemen teslim avantajı!

Proje aşamasında psikologlardan destek alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş Merkezi de firmaların ihtiyaçlarına sunduğu farklı çözümler, sosyal donatı alanları ve görülmemiş ödeme planlarıyla firmaların marka değerini artıran o projelerden…

Sky Tower Hotel akçakoca nerede Haberi

Sky Tower Hotel akçakoca nerede

"Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?" sorusuna Düzce'nin Akçakoca ilçesi yanıtını verebiliriz. 184 adet oda kapasitesine sahip proje E7 Grup imzası taşıyor. 


Yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar için 24 ay taksit fırsatı sağlayan Sky Tower Hotel'de toplam 6 yıl olmak üzere, her yıl 8 gün 7 gece için her şey dahil devri tatil yapılabiliyor.


Düzce Sky Tower Hotel'in sosyal donatı alanları arasında; kapalı havuz, tenis kortu, mini basketbol sahası, kongre alanları, mini futbol ve masa tenisi, plaj, bilardo, Thalasso therapy & spa alanı bulunuyor. 


Sky Tower Hotel'de 2 kişilik devri tatil fiyatları; 

Mavi dönem için 10 bin 900 TL, 

Sarı dönem için 12 bin 400 TL, 

Kırmızı dönem için 16 bin 400 TL,  

Beyaz dönem için 8 bin 900 TL olarak belirlendi. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'de...