my home maslak

my home maslak

Mesa Mesken, İstanbul Ayazağa'da yer alan Süperateş Tuğla Fabrikası'nı satın almak için harekete geçti. Süperates Tuğla Fabrikası'nı satın almak için görüşmelerini sürdüren firma, 46 bin 560 metrekarelik alana rezidans ve konut projesi yapmayı planlıyor.

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 35 faiz desteği! Yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasına göre 60 ay vadede yüzde 0,47'lik ve 120 ay vadede ise yüzde 0,57'lik faiz oranı kabul ediliyor.

Ali Ağaoğlu'nun yeni kampanyasının reklam filmi yayınlandı!

Ali Ağaoğlu' nun dün yayınlanan reklam filminde Türkiye' ye seslenen Ağaoğlu, 'Her şeyi devletten beklememek gerek' sloganıyla, konut sahibi olmak isteyenleri kampanyaları hakkında detaylı bilgilendirdi.

Ağaoğlu İnşaat'ın 50 ay 0 faiz kampanyası devam ediyor! Hemen teslim daireler!

Ağaoğlu İnşaat'ın Ataşehir'de yer alan My Towerland ve Maslak'ta yer alan My Home Maslak için uyguladığı kampanya devam ediyor. Kampanya dahilinde 50 ay faizsiz vadelendirme yapılıyor.

Maslak My Home projesi iletişim!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen My Home Maslak'ta satışlar devam ediyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor. Maslak My Home projesi iletişim bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Ağaoğlu 0 faiz kampanyası!

Ağaoğlu 0 faiz kampanyası kapsamında Maslak'ta yer alan My Home Maslak ve Ataşehir'de yer alan My Towerland projeleri 50 ay faizsiz vadelendirme ödeme seçeneği ile devam ediyor.

Ağaoğlu kampanyası devam ediyor! 50 ay 0 faiz, hemen teslim daireler!

Ağaoğlu kampanyası kapsamında Ataşehir'de yer alan My Towerland ve de Maslak'ta yer alan My Home Maslak projelerinden 50 ay faizsiz vadelendirme ödeme seçeneği devam ediyor.

My Towerland ve My Home Maslak'ta hemen teslim daireler! 50 ay 0 faizle!

My Towerland ve My Home Maslak projelerinde yer alan daireler hemen teslim ediliyor. Beni seven faizsiz sevsin, evine hemen geçsin' sloganıyla yapılan kampanyada da faizsiz vadelendirme uygulanıyor.

Ali Ağaoğlu, Büyük Ağaoğlu kampanyası reklam filminde oynadı!

Ali Ağaoğlu, Büyük Ağaoğlu kampanyası reklam filminde oynadı. Kampanya kapsamında yer alan Ağaoğlu My Home Maslak ve Ağaoğlu My Towerland projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor. Kampanya çerçevesinde 50 ay vade farksız taksit yapılıyor.

My Towerland ve My Home Maslak'ta 50 ay sıfır seçeneğiyle!

Ağaoğlu, hemen taşınmaya uygun My Towerland ve My Home Maslak projelerinde yüzde 50 peşin, 50 ay sıfır faiz seçenekleri ve faizsiz ara ödeme fırsatlarının yer aldığı yeni bir kampanya başlattı.

My Home Maslak Ağaoğlu ulaşım!

İstanbul Avrupa yakası Maslak'ta inşa edilen My Home Maslak Ağaoğlu ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinde yer veriyoruz. My Home Maslak Ağaoğlu projesinde konut fiyatları 527 bin liradan başlıyor...

My Home Maslak'ta evlerin yarısı satıldı!

Ağaoğlu, My Home Küçük Maslak’ta da tercihinden vazgeçmedi. Reklamcılara göre bu büyük bir riskti. Ya satışlar hızlanıp konut sektörünü de yeniden harekete geçirecekti ya da “Ağa’lı” reklam fikri bu kez ters tepecekti. Peki sonuç ne oldu?

My Home Maslak ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa yakası Maslak' ta konumlandırılan ve de Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen My Home Maslak ne zaman teslim sorusunun yanıtını haberimizden bulabilirsiniz. Projede fiyatlar 477 bin liradan başlıyor...

My Home Maslak'ta yüzde 10 peşinatla!

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor.

My Home Maslak'ta yüzde 10 peşin kampanyası!

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor...

Ağaoğlu My Home Maslak güncel fiyat!

Ağaoğlu My Home Maslak güncel fiyat listesi 662 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler hemen yapılıyor...

My Home Maslak yüzde 35 faiz desteği!

My Home Maslak yüzde 35 faiz desteği kampanyası devam ediyor. Daire fiyatları 571 bin TL'den başlangıç gösteren projede 1+0'dan 4,5+1 dublekse kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyalı ödeme planı!

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyalı ödeme planı kapsamında yüzde 0,57 faiz oranı ile 120 ay vade yapılıyor. Satışları devam eden proje TEM otoyoluna, 2. köprüye ve metroya yakın mesafede bulunuyor.

Ağaoğlu My Home Maslak peşinat kampanyası!

Toplam 786 adet daireden meydana gelen Ağaoğlu My Home Maslak peşinat kampanyası devam ediyor. 13 Şubat tarihi itibariyle başlayan kampanyanın 3 hafta sürmesi planlanıyor.

My Home Maslak Ağaoğlu kampanya detayları!

Dairelerin hemen teslim edildiği My Home Maslak Konutları 3 blok halinde inşa ediliyor. Projede 1+0'dan 4,5+1 dublekse kadar farklı seçenekler sunuluyor. İşte My Home Maslak Ağaoğlu kampanya detayları...

Ağaoğlu My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası!

Teslimleri hemen yapılan Ağaoğlu My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası devam ediyor. Toplam 786 adet daireye yer verilen projede 0,47 faiz oranı ile 60 ay vade yapılabiliyor.

Ağaoğlu İnşaat My Home Maslak kampanyası!

My Home Maslak'ta yer alan dairelerin fiyatları 571 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı bulunuyor. İşte Ağaoğlu İnşaat My Home Maslak kampanyası...

My Home Maslak Ağaoğlu reklam kampanyası!

Daire teslimleri hemen gerçekleşen Ağaoğlu My Home Maslak'ta 1+0'dan 4,5+1 dubleks dairelere kadar farklı seçenekler sunuluyor. İşte My Home Maslak Ağaoğlu reklam kampanyası...

My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası!

My Home Maslak'ta teslimler hemen yapılıyor. 3 blok halinde inşa edilen proje Ağaoğlu İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. İşte My Home Maslak yüzde 1 peşinat kampanyası...

My Home Maslak faiz desteği kampanyası!

Toplam 786 adet daireden oluşan My Home Maslak faiz desteği kampanyası 200 adet daire için geçerli olacak. Satış süreci devam eden projenin TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı yer alıyor.

Ağaoğlu My Home Maslak faiz desteği kampanyası!

Teslimleri hemen yapılan My Home Maslak Konutları'nda 1+0'dan 4,5+1 dublekse kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor. İşte Ağaoğlu My Home Maslak faiz desteği kampanyası...

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyası ne zaman bitiyor?

Toplam 786 adet daireye yer verilen My Home Maslak'ta daire fiyatları 571 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Ağaoğlu My Home Maslak kampanyası ne zaman bitiyor?

My Home Maslak faiz destekli kampanya!

Ağaoğlu Şirketler Grubu 'Yüzde 1 peşin, hemen teslim ve yüzde 35 faiz desteğiyle!' sloganlarıyla yeni bir kampanyaya imza attı.Hemen teslim projelerinde geçerli olan kampanya My Home Maslak projesini kapsıyor.

my home maslak Haberi

my home maslak

Dev bir yeşil alanın ortasında yer alan Süperateş Tuğla Fabrikası konumu itibariyle de oldukça ilgi çekici. Fabrika arsasını satın aldıktan sonra imar işlemlerine başlayacak olan Mesa, hemen projesini geliştirmeye başlayacak.1966 yılından bu yana faaliyette olan fabrikanın etrafında Ağaoğlu Maslak 1453, My Home Maslak, Mashattan gibi lüks konut projeleri bulunuyor.


1969 yılında kurulan Mesa Mesken, şimdiye kadar binlerce konut inşa etti. Dünyanın dört bir yanında farklı işlere imza atan firma, Tema İstanbul, Çamlıca Mesa, Kartal Mesa, Park Mozaik gibi projeleri hayata geçirdi.Yeni...