Levent Gökçe: İnşaat sektörü 2014 yılında yüzde 10 büyüyecek!

Levent Gökçe: İnşaat sektörü 2014 yılında yüzde 10 büyüyecek! Levent Gökçe: İnşaat sektörü 2014 yılında yüzde 10 büyüyecek!

Levent Gökçe, 2013'ün kendileri açısından iyi bir yıl olduğunu belirterek, "Yeni ürünlerimiz, yeni fabrikalarımız ve güçlü dağıtım ağımız sayesinde sektörün büyümesinin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik" dedi.Saint - Gobain Weber Türkiye Genel Direktörü Levent Gökçe, 2013'ün kendileri açısından iyi bir yıl olduğunu belirterek, "Yeni ürünlerimiz, yeni fabrikalarımız ve güçlü dağıtım ağımız sayesinde sektörün büyümesinin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdik" dedi. Samsun'da açacakları 6'ncı fabrika için inşaat çalışmalarım başlattıklarını belirten Gökçe, "Hedefimiz fabrika sayımızı 8'e çıkarmak. Bir sonraki fabrika yatırımımızı mutlaka daha doğudaki bir ilimize yapacağız" diye konuştu. 


İNŞAAT SEKTÖRÜ YÜZDE 10 BÜYÜR 

Levent Gökçe, şunları söyledi: "İnşaat sektöründe KDV oranı değişikliğinin yılın ilk yarısında konut satışları üzerindeki etkisi çok büyüktü. 2014 yılında da inşaat sektöründe yüzme 10'a yakın bir büyüme olacağını tahmin ediyoruz." 


Sabah