RE/MAX danışmanları akademik alanda fark yaratıyor!

RE/MAX danışmanları akademik alanda fark yaratıyor! RE/MAX danışmanları akademik alanda fark yaratıyor!

RE/MAX danışmanlarına verdiği online eğitimlerle akademik alanda da fark yaratıyor. RE/MAX Akademim üzerinden verilen eğitimlerle gayrimenkul danışmanları kendini daha çok geliştiriyor.Sektör araştırmalarında en bilinen ve en çok tavsiye edilen marka olan RE/MAX, birlikte çalıştığı, alanında uzman gayrimenkul danışmanlarına eğitimle destek veriyor. Sadece RE/MAX’lilerin dahil olabildiği RE/MAX Akademim üzerinden verilen eğitimlerle gayrimenkul danışmanları kendini geliştirip sektörde öne çıkıyor.

RE/MAX’liler müşteriye sunulan hizmeti maksimum seviyeye ulaştırmak için akademik alanda çalışmalar yapılıyor. Online platformda uygulamaya sunulan ‘RE/MAX Akademim’le marka bünyesinde danışmanlık verenlere öncülük ediliyor, yol gösteriliyor. Online olmasının avantajıyla ise bu 7/24, yer ve zaman fark etmeden yapılabiliyor.

Zaman geçtikçe gelişen emlak sektöründe, RE/MAX bünyesinde yer alan gayrimenkul danışmanları ve sistemiyle değişebiliyor. Çalışma şartları, getirisi ve kendini geliştirebilme fırsatı ile çağımızın öne çıkan mesleklerinden biri olan gayrimenkul danışmanlığı, RE/MAX Akademim ile daha çok gelişiyor. RE/MAX gayrimenkul alanında faaliyet gösteren şirket ön plana çıkıyor.

Her çalışan akademiye katılıyor

RE/MAX kadrosundaki herkes hizmet verebiliyor. Marka bünyesinde çalışmalarda bulunan tüm gayrimenkul danışmanları, temel bilgileri ve markanın sistemini anlaması için ‘blended learning’ olarak tanımlanan; farklı alanlardan bilgileri kapsayan genel bir eğitim alıyor. Online tasarlanan eğitim, üç günlük sınıf eğitimi, iş başında eğitim ve canlı yayınlardan oluşan toplamda altı aylık programdan oluşuyor.

Eğitim sürecinde RE/MAX sistemi hakkında genel bir bilgi veriliyor; işin nasıl geliştirileceği, iletişim süreciyle ilgili detaylar, analiz ve dosya süreci uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Verilen tüm online eğitimlere, danışmanlar için oluşturulan ve güncellenen platform üzerinden tekrar erişilebiliyor.

RE/MAX’teki yeni broker’lar online eğitim ve üç günlük sınıf eğitiminden; ofis asistanları ve müdürler sadece online eğitimden geçip işlerine başlayabiliyor.

Eğitimler tekrar alınabiliyor

RE/MAX Akademim’de gayrimenkul ile ilgili detayları içeren geniş bir içerik yer alıyor. RE/MAX uzmanları tarafından hazırlanan eğitimlere online olduğu için her zaman ulaşılabiliyor. Sadece RE/MAX’lilerin üye olarak ulaşabildiği sistemde video dersler dışında eğitim ve seminerlerden notlar da bulunuyor.

Dünya genelinde bulunan RE/MAX’lerde de uygulanan eğitim programını kullanan gayrimenkul danışmanlarından da çok güzel dönüşler oluyor. Eğitim sisteminin dünyadaki en iyi gayrimenkul eğitim sistemi olduğunu ifade eden RE/MAX Akademim’liler, kendilerini bu sayede büyük bir ailenin geliştiren bir parçası olarak gördüklerini de söylüyorlar.