Artvin ağaç ev fiyatı

Artvin ağaç ev fiyatı

Artvin'de yaşayan inşaat mühendisi Osman Kaba, çam ağacının gövdesine 17 metrekarelik ev yaptı. Kaba, 25 basamaklı merdivenle çıkılan eve, yerden gökyüzüne yükseldiği için 'Yeşilden maviye ağaç ev' adını verdi.

Bankalardan 135 bin TL'ye satılık konutlar!

Ucuza ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bankaların satılık ev ilanlarını inceleniyor. Ziraat Bankası stoklarında bulunan evleri uygun satışa ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için satışa çıkarıyor.

Bankalardan 99 bin TL'ye satılık evler!

Ucuza ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yardımına koşan bankaların ev satışına devam ediyor. Ziraat Bankası stoklarında yer alan evleri uygun satışa ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara satıyor.

Bankalardan 45 bin TL'ye satılık konut!

Ucuza ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yardımına koşan bankaların ev satışı sürüyor. Ziraat Bankası stoklarında bulunan evleri uygun satışa ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara satıyor.

Bankalardan 82 bin TL'ye satılık ev!

Ucuz konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yardımına koşan bankaların ev satışı devam ediyor. Vakıfbank stoklarında bulunan evleri uygun satışa ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara satıyor.

Bankalardan 40 bin TL'ye satılık evler!

Ucuz konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yardımına koşan bankaların ev satışı devam ediyor. Ziraat Bankası ve İş Bankası stoklarında bulunan evleri uygun satışa ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara satıyor. 

Ev sahibi ve kiracıların hakları neler?

Sonbahar aylarına yaklaşıldıkça ev kiralamak isteyenler de arttı. Okulların yüz yüze eğitime geçiş yapacağının açıklanması ve üniversitelerin de yakında açılacak olması da kiralık ev arayışlarının artmasına neden oldu. Peki mülk sahibinin ve kiracının hakları neler? İşte ayrıntılar...

Rizeli marangozdan pandemi sığınağı!

Rize'de her geçen gün ilginç evler inşa edilmeye devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle izole yaşam sürmek isteyen marangoz Kadir Aksoy, kendisine ağaç ev inşa etti. 

Burcu Esmersoy: Kiraya zam olaylarının şimdi çıkması saçma oldu!

Geçtiğimiz yıl Tarabya'da aylık kirası yaklaşık 30 bin TL olan bir villaya taşınan sunucu Burcu Esmersoy'a ev sahibi tarafından yüklü bir zam yapıldığı gündeme gelmişti. Esmersoy, "Zaten yazın kontratım yenilenecek. Zam olaylarının şimdi çıkması saçma oldu" dedi.

Konut kredisi çekeceklere kritik uyarı!

İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizameddin Aşa, ev alacaklara bazı uyarılarda bulunacak, "Evini satamayan kişi mecbur fiyatı indirecek" dedi.

İngiltere'de bir baba kızları için ağaç ev inşa etti!

İngiltere'nin Watford kentinde yaşayan Joe Rackley isimli bir baba, kızları 3 yaşındaki Tabitha ve 3 aylık Rosa için ağaç ev inşa etti...

Mevlüt Tezel'den Şahan Gökbakar'a ev eleştirisi!

Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel bugünkü yazısında evinin bahçesinde otururken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya takipçilerinin beğenisine sunan ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ı eleştirdi. İşte Tezel'in o yazısı... 

Manisalı üç arkadaş koronavirüsten korunmak için ağaç ev yaptı!

Manisa’da üç arkadaş, koronavirüs salgınına karşı önlem almak amacıyla Spil Dağı Milli Parkı’ndaki arazilerine ağaç ev yaptı.

Rizeli genç, koronavirüse karşı ağaç ev yaptı!

Rize'nin Güneysu ilçesinde yaşayan bir genç koronavirüsten korunmak için 8 metre yüksekliğinde bulunan kiraz ağacının tepesinde inşa ettiği 8 metrekarelik evde yaşıyor.

Artvin ağaç ev fiyatı Haberi

Artvin ağaç ev fiyatı

Artvin'de yaşayan inşaat mühendisi Osman Kaba, çam ağacının gövdesine 17 metrekarelik ev yaptı. Çocuklarının önerisi ile ağaca ev yapan Kaba, 25 basamaklı merpenle çıkılan eve, yerden gökyüzüne yükseldiği için 'Yeşilden maviye ağaç ev' adını verdi. Çam ağacının kökünün sağlam olduğu için ev yapmaya karar veren Kaba, "360 derece manzarası var. Yatakla ve banyosu da olacak" dedi.KararHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Osman Kaba'nın çam ağacının gövdesine yaptığı evin 360 derece manzarası var


Birçok yabancı tasarım sitesinde rastladığımız ve hepimizin imrendiği ağaç evlerden biri bu sefer Artvin’e yapıldı. Arhavi İlçesi Kemerköprü Köyü'nde yaşayan Osman Kaba’nın çam ağacı gövdesine yaptığı evin adı ise ‘Yeşilden maviye ağaç ev'…


ORMANDAN GÖKYÜZÜNE DOĞRU…

İzmir'de kendisine ait şirkette yöneticilik yapan inşaat mühendisi Osman Kaba, işlerini çocuklarına devretti ve...