16 / 08 / 2022

Bticino Livinglight serisi

Bticino Livinglight serisi

Bticino Livinglight, 3 ayrı mekanizma rengi ve çerçeve tasarımı ve 57 renk seçeneğiyle farklı kombinasyon alternatifleri sunarken ekstra inceliği ve ürün kalitesiyle hayalinizdeki evi tasarlamanıza yardımcı oluyor...

Legrand, Türkiye'deki faaliyetlerini tek çatı altında topluyor!

Legrand Grubu, Türkiye'de yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini tek çatı altında toplayacak. Legrand Grubu; BTicino, Estap, Inform ve Legrand markalarının yenilikçi ürünleriyle pazarda öncü olacak.

BTicino, Sevgililer Günü’nü evde geçirecek olanlara atmosfer yaratıyor!

BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute Air serisi ile yaşam alanlarına ‘ince’ bir dokunuş yapıyor. Seride bulunan ve boyanabilme özelliğine sahip mat beyaz çerçevesiyle BTicino, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evde geçirecek olanlara harika bir atmosfer yaratıyor.

BTicino Air, Axolute ve Livinglight serileriyle ince fikirler veriyor!

BTicino’nun estetiği ve son teknolojiyi bir araya getirdiği anahtar prizleriyle yaşam alanlarını dekore ediyor. Fonksiyonel çözümlere minimal bir yorum getiren BTicino; Air, Axolute ve Livinglight serileriyle yeni yıla evini yeniden hazırlayanlara ince fikirler veriyor.

BTicino AIR serisi yaşam alanlarına zarafet katıyor!

Tasarım ve teknolojinin muhteşem uyumuna ev sahipliği yapan İtalyan Bticino, 5 mm’den ince tasarımı ve şık görünüme sahip AIR serisiyle yaşam alanlarınıza farklılık ve zarafet katıyor.

BTicino ile evinizi yeniden tasarlayın!

Altyapı ve tesisatında dünya lideri olan İtalyan BTicino, konut , ev otomasyonu ve interkom sistemlerindeki yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor.

BTicino, yaşam alanlarına şık ve estetik çözümler sunuyor!

İtalyan tasarımı üstün teknolojili BTicino, mobilyalar, perdeler ve kapı kollarıyla uyumlu anahtar-priz serisiyle, yaşam alanları için şık ve estetik çözümler sunuyor.

İtalyan BTicino, Living Light ile iddialı!

İtalyan tasarımını ürünlerine de yansıtan BTicino, gelişmiş ürün teknolojisi ile modern yapıların aranılan anahtar priz seçeneklerini sunuyor. Living Light serisi ile yaşam, çalışma ve üretim alanlarına iddialı güzellik BTicino ile geliyor

BTicino Axolute serisi ile şıklık ve estetik bir arada!

Bticino anahtar priz koleksiyonuyla sadece küçük dokunuşlar yaparak evinizin atmosferini baştan aşağı değiştirebilirsiniz. BTicino serisinden zevkinize en uygun ürünü seçebilir, evinizi tek dokunuşla renklendirebilirsiniz

BTicino anahtar priz serileriyle, evinizde İtalyan rüzgarı!

Air, Dikdörtgen ve Eliptik BTicino çerçeveler deri, alüminyum, lak, cam, taş, Swarovski ve ünlü İtalyan ev eşyaları ve mutfak ürünleri tasarım markası Alessi gibi farklı seçeneklere sahip

BTicino Axolute Swarovski ile duvarlarınıza mücevher ışıltısı!

BTicino, Axolute Swarovski serisi ile duvarlarınıza mücevher ışıltısını taşıyor. Her biri el yapımı anahtar prizler, Crystal ve Light Peach olmak üzere 2 seçenekle kullanıcılarının beğenisine sunuluyor

Bticino ev otomasyon sistemleri teknolojiyi evlerle buluşturuyor!

Bticino'nun her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunan MyHOME ev otomasyonu, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve interaktif yapısıyla son teknolojiyi evler ile buluşturuyor.

Bticino anahtar prizleri dekorasyonda fark yaratıyor!

Sonbaharın gelmesi ile birlikte evlerde de değişim rüzgârı esiyor. Bticino anahtar prizleri gelişmiş üstün teknolojisi, farklı renk seçenekleri, modern ve minimalist yapısı ile evlerini yenileyecek olanlara benzeriz çözümler sunuyor.

Legrand ve Bticino Otel Odası Otomasyonu'nu tanıttı!

Legrand ve Bticino otel çözümleri misafirlerin konforunu arttırırken, otel işletmesini ve yönetimini kolaylaştıran en iyi çözümleri sunuyor. Entegre bir sistem olan Otel Odası Otomasyonu ile her şey tek bir merkezden yönetilebiliyor.

Bticino Livinglight serisi Haberi

Bticino Livinglight serisi

Estetik İtalyan tasarımı ve üstün teknolojinin buluştuğu Bticino, kalitesini güvenliğini ve performansını Livinglight ile üst seviyelere taşıyor.  


Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan yenilikçi Bticino, Livinglight serisi ile İtalyan tasarımını ve üstün teknolojiyi birleştiriyor.


Bticino Livinglight, 3 ayrı mekanizma rengi ve çerçeve tasarımı ve 57 renk seçeneğiyle farklı kombinasyon alternatifleri sunarken ekstra inceliği ve ürün kalitesiyle hayalinizdeki evi tasarlamanıza yardımcı oluyor. Krom, bronz, civa ve eşsiz renk alternatiflerinin yanında dikdörtgen, eliptik ve air formlarıyla seri, anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor. 


Bticino Livinglight serisi, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken ergonomik yapısı ve estetik tasarımıyla evlerinize farklı bir hava katıyor.


Daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr ya...