Dap Holding yatırımları

Dap Holding yatırımları

DAP Holding, 2018’i yatırım yılı ilan etti. 2 yılda 5 bine yakın konutu teslim eden firma 5 yılda 13 milyar TL yatırım yapacak. 

DAP Holding 5 yıl içinde 13 milyar TL yatırım yapacak!

Bu yıl arazi geliştirmeye odaklandıklarını ve 700 bin metrekare arsa geliştirdiklerini dile getiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, güçlü bir finansman yapısına sahip olduklarını dile getirdi.

DAP Holding'ten yatırım atağı!

2018’i yatırım yılı ilan eden DAP Holding, dev yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Bir haftada 2,9 milyar liralık ihale kazanan firma dev projelerine hız verecek.

Güç birliği ile 20 milyar dolarlık satış mümkün!

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Haziran 2012 'de hayata geçen mütekabiliyet yasası sonrası yabancılara yılda 4 milyar dolarlık satış yapılabildiğini hatırlattı.

Sabancı Holding'ten yurt dışı çimento yatırımları için 87 milyon Euro sermayeli yeni şirket!

Hacı Ömer Sabancı Holding, Hollanda'da yerleşik 87 milyon euro sermayeli yeni bir şirket kurulmasına karar verildiğini açıkladı. 

Akman Holding’in Kanada’daki konut ve otel yatırımları hız kesmedi!

Akman Holding’in Toronto'da 130 milyon dolarlık yatırım planladığı Regal Plaza Kompleksi Nisan 2021'de satışa sunulacak.

Eroğlu Holding inşaat yatırımlarına hız kesmeden devam edecek!

Eroğlu Holding'in cirosu 2019 sonunda 1 milyar dolara ulaşacak. Perakende alanında Colin’s ve Loft markalarıyla faaliyet gösteren holdingin inşaat sektöründeki yatırımları da devam ediyor.

Stratejik hamleler gayrimenkul sektörünü rahatlattı!

Dap Holding Başkanı Ziya Yılmaz, 6 ay önce morallerinin bozuk olduğunu belirterek, “Stratejik hamleler sektörü rahatlattı” dedi...

DAP Yapı’dan Validebağ Konakları’nda yüzde 0,99 faizle 180 ay vade!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Validebağ Konakları için mevcut olan indirim kampanyasına ek olarak yeni bir kampanya daha yaptıklarını duyurdu. Yılmaz, "Kamu bankalarının faiz indirim rüzgarını arkamıza aldık.” dedi…

Aksoy Holding'ten 200 milyon euroluk otel ve marina projesi!

200 milyon euro yatırımla Bodrum’da 75 villadan oluşan lüks 'Epique Island' projesini hayata geçiren Aksoy Holding’in CEO’su Batu Aksoy, yeni yatırımları açıkladı.

Emlak Bankası sektöre nefes aldıracak!

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Emlak Bankası’nın devreye alınmasıyla ilgili konuştu. Yılmaz, "Emlak Katılım Bankası sektöre nefes aldıracak" dedi.

DAP Holding iki yılda 700 bin metrekare arsa aldı

Son iki yılda 700 bin metrekare arsa stoku oluşturduklarını kaydeden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "2019, 2020 ve 2021 ise bizim için tamamen yatırım yılı olacak" dedi.. 

Konut alıcısı için fırsat dönemi!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, gayrimenkul sektöründe yapılan kampanyaları değerlendirdi. Yılmaz, konut alıcısı için fırsat dönemi yaşandığını söyledi.

Yabancıya konut satışta Cumhuriyet tarihi rekoru kırdık!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Yabancıya konut satışta Cumhuriyet tarihi rekoru kırdık, 3-5 yılda 15 milyar dolara çıkarırız" dedi...

Ziya Yılmaz: Bu fırsat kaçmaz, şimdi ev almanın tam vakti!

Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasını değerlendiren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Bu fırsat kaçmaz, şimdi ev almanın tam vakti" dedi...

Konut alan yabancıya oturum müsaadesini noterde verelim!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Bugün, oturum izni için gereken yatırım tutarını 100 bin dolara çeksek; yabancıya oturum iznini de noterde versek, ülkemize çok ciddi bir ihracat geliri ve katma değer oluştururuz” dedi.

DAP Holding 2018’i yatırım yılı ilan etti!

DAP Holding, 2018’i yatırım yılı ilan etti. 2 yılda 5 bine yakın konutu teslim eden firma 5 yılda 13 milyar TL yatırım yapacak. 

Dap Holding yatırımları Haberi

Dap Holding yatırımları

İnşaat sektörünün öncü firmaları arasında gösterilen DAP Holding 2018'i yatırım yılı ilan etti.  5 yılda 13 milyar TL yatırım hedefi olan firma son 2 yılda 5 bine yakın konutun teslimini gerçekleştirdi. 

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,  İstanbul ve İzmir’de 700 bin metrekarenin üzerinde arsa geliştirdiklerini söyledi. Yılmaz, “Sadece son iki yılda 4.600’ün üzerinde teslimat gerçekleştirdik. Güçlü finansman yapımız sayesinde Türkiye’ye hizmet etmeye devam edeceğiz. 5 yıl içinde 13 milyar TL’lik yatırım yapacağız” şeklinde konuştu.

Emlak Konut GYO’dan İstMarina, Validebağ gibi proje ihaleleri alıp, İstMarina’yı bitirip teslim ettiklerini ifade eden Yılmaz, “Amacımız daha da güvenli, etkili bir gayrimenkul sektörüne öncülük etmek. Avrupa’nın tamamında 20-30 bin müteahhit bulunurken, Türkiye’de müteahhit sayısının 300 bin, sadece İstanbul’da ise 47 bin civarında. Sektöre girecek...