Evgör Mobilya öğretmenler günü kampanyası

Evgör Mobilya öğretmenler günü kampanyası

Evgör Mobilya’nın Canım Öğretmenim kampanyası, 31 Aralık’a kadar devam edecek. Evgör Mobilya, Edirne’den Kars’a yurdun her noktasında görev yapan eğitim çalışanlarını bu yıl da unutmadı.

Evgör Mobilya'da öğretmenlere özel yüzde 20 indirim!

“ Tasarımla mutluluğun birleştiği nokta ” sloganıyla hizmet veren EVGÖR Mobilya, artık geleneksel hale gelen “ Canım Öğretmenim ” kampanyasını bu yıl da tekrarlıyor...

Evgör Mobilya 81 ilde mağaza açacak!

Evgör Mobilya Anadolu açılımıyla bayilik vererek Türkiye'nin 81 ilinde mağaza açmayı hedefliyor.

Gaysan Mobilya, Multimo'yla mağazalaşacak!

30 yıldır mobilya üretimi yapan Gaysan Mobilya, Multimo markasıyla perakende sektörüne girdi. Firma 2018'de yüzde 50 büyümeyi hedefliyor.

Evgör, Luxury konsepti ile mobilya kenti MASKO’da!

Türk ev mobilyası sektöründe faaliyet gösteren Evgör, yeni konsept mağazasını MASKO’da hizmete açtı.

Mobilyacılar KDV indiriminin uzatılmasını istiyor!

Erzurum’daki imalat sektörü, mobilya ürünlerine yönelik olarak yapılan KDV indiriminin süresiz biçimde uzatılmasını istedi.

Evgör Mobilya'dan yüzde 23 indirim!

Evgör Mobilya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel geleneksel indirim kampanyasını bu yıl da tekrarlıyor. Firma, en yeni çocuk odası modellerinde 23 Nisan’da geçerli olmak üzere net yüzde 23 indirim uyguluyor.

Evgör, mobilyada KDV’yi sıfırladı!

KDV indirimi, mağazalardaki alışveriş hareketliliğine de yansıdı. Evgör Mobilya da 30 Nisan’a kadar ürünlerinde KDV’yi sıfırlıyor.

Evgör Mobilya'dan 14 Şubat kampanyası!

Evgör Mobilya’nın bu yılki Sevgililer Günü kampanyasında, sürpriz avantaj var. Tüm çiftler, bu ay içinde yapacakları seçili düğün paketi alışverişlerinde yüzde 20, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ise o güne özel ekstra yüzde 14 indirim hakkı kazanacak.

Evgör Mobilya’dan akıllı yılbaşı kampanyası!

Evgör Mobilya, 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kampanya ile, seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alan müşterilerine, akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.

Evgör 2016 yaz koleksiyonunda bahçe tasarımlarına yer verdi!

EVGÖR, 2016 yaz koleksiyonuna yeni tasarım bahçe mobilya ve aksesuarları ekledi.Evgör’ün bahçe mobilyaları, yaz dönemine özel indirimler ve Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat avantajları ile sunuluyor.

Evgör Mobilya'dan 23 Nisan'a özel yüzde 23 indirim!

Evgör Mobilya, en yeni çocuk odası modellerinde 23 Nisan’da geçerli olmak üzere net yüzde 23 indirim uyguluyor. Dünyanın tek çocuk bayramına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, Evgör Mobilya’nın İstanbul’daki mağazalarına gelerek alışverişlerini yap

Cevdet Yılmaz: Cizre'de yeni bir şehir düzeni oluşturacağız!

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Cizre'de muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri, din görevlileri, okul müdürü ve öğretmenler ile bir araya geldi. Yılmaz, ''Çok daha iyi bir şehir düzeni oluşturmaya gayret edeceğiz" dedi.

Evgör Mobilya’dan Sevgililer Günü kampanyası!

Evgör Mobilya’nın “aşk, havalara uçuruyor” temalı 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyasında, yeni evlenecek ya da evini yenileyecek çiftlere, balonla Kapadokya turu hediye ediliyor.

Evgör Mobilya'dan öğrencilere özel, indirimli yarıyıl kampanyası!

Evgör Mobilya, sömestr dönemine özel indirim kampanyası düzenliyor. Firma, tüm genç ve çocuk odası modellerinde yarıyıl tatili boyunca %20 indirim fırsatı sunuyor.

Evgör Mobilya öğretmenler günü kampanyası Haberi

Evgör Mobilya öğretmenler günü kampanyası

Evgör Mobilya, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel avantajlı alışveriş kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor. “Canım Öğretmenim” adı verilen kampanya ile yeni evlenecek ve evini yenileyecek tüm öğretmenler, mobilyalarını %20 indirimle alabiliyor. Ayrıca dileyen eğitim çalışanları, peşin fiyatına 12 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı “Ön Ödemeli Satış” uygulamasından da yararlanıyor.  Üstelik evlilik planı yapan öğretmen çiftler, mobilyalarını indirimli olarak bugünden satın alıp dilerlerse düğün tarihlerine kadar Evgör Mobilya’nın “Emanet Sistemine” bırakabiliyor. Evgör Mobilya’nın Canım Öğretmenim kampanyası, 31 Aralık’a kadar devam edecek.  


“Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganı ile hizmet veren Evgör Mobilya, Edirne’den Kars’a yurdun her noktasında görev yapan eğitim çalışanlarını bu yıl da unutmadı. Firmanın yılsonuna kadar devam eden “Canım Öğretmenim” kampanyasında; yeni bir yuva kuran ya da...