29 / 01 / 2023

kartepe satılık arsa

kartepe satılık arsa

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan Ekim ayı ihale ilanları arasında Kocaeli'deki konut imarlı arsa da bulunuyor. İşte detaylar...

Milli Emlak Kartepe'de konut imarlı arsa satıyor! Yatırımcılar dikkat!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, yatırımcıların merakla beklediği Ekim ayı ihale ilanlarını hız kesmeden yayımlamayı sürdürüyor. Son yayımlanan ihale ilanlarına göre, Milli Emlak Kartepe'de de arsa satıyor.

Kartepe'de 12.3 milyon TL'ye icradan satılık depo!

Kocaeli 8. İcra Dairesi tarafından Kocaeli İl, Kartepe İlçe, Köseköy Mahalle, 555 ada, 1 parselde yer alan arsa nitelikli depoyu 12 milyon 300 bin TL'ye satıyor...

Kartepe'de 19.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Kocaeli 8. İcra Dairesi, Kocaeli Kartepe'de bulunan fabrika ve arsayı 19 milyon 31 bin 589 TL'ye satıyor. 

Kartepe'de 22.6 milyon TL'ye icradan satılık 12 gayrimenkul!

Kocaeli 8. İcra Dairesi, Kartepe ilçesinde bulunan 12 arsayı  22 milyon 689 TL'ye satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi 12 Mayıs 2020 günü gerçekleşecek.

Kocaeli'de satılık arsa: 3 milyon 65 bin 110 liraya!

Kocaeli'de yer alan 3 bin 495 metrekarelik arsa 3 milyon 65 bin 110 liraya ihale ile satılıyor...

En çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingatcom'un açıkladığı verilere göre, En çok satılık konut ve arsa aranan iller belli oldu. Peki en çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Kartepe Belediyesi'nden 9.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Kartepe Belediye Başkanlığı tarafından Uzunbey Mahallesi'nde bulunan arsa satışa çıkıyor. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 9 milyon 328 bin TL olarak belirlendi.

Kartepe Belediyesi'nden 9.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Kartepe Belediye Başkanlığı tarafından Uzunbey Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Söz konusu taşınmazın satış bedeli 9 milyon 328 bin TL olarak belirlendi.

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

kartepe satılık arsa Haberi

kartepe satılık arsa

Arsa almak isteyen yatırımcıların merakla beklediği Ekim 2022 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden yayımlamaya devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kocaeli'de de konut imarlı arsa satıyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki Ekim ayı ihaleleri arasında Kocaeli Kartepe'de yer alan arsa da mevcut.

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesindeki detaylara göre, satışa çıkarılan konut imarlı arsa Kartepe Arslanbey-Başaran Mahallesi'nde yer alıyor. 

Milli Emlak'ın satışa çıkardığı arsanın taşınmaz numarası 41120116881 olarak belirtildi. Yine resmi web sitesinde yer alan detaylara göre, söz konusu arsa 534,56 metrekare. 

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, hazine hissesinin 534,56 metrekare olarak belirtildiği konut imarlı arsanın toplam muhammen bedeli...