Kiptaş Çatalca satış kampanyası

Kiptaş Çatalca satış kampanyası

Kiptaş Çatalca Evleri iletişim için 0212 414 98 98 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 24 ayda teslim edilecek proje 180 blok halinde hayata geçiriliyor.

Çatalca Kiptaş Evleri ulaşım!

Çatalca Kiptaş Evleri ulaşım bilgilerine göre proje, Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın bir bölgede bulunuyor. Projede anahtar teslimlerinin 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.

KİPTAŞ 'Fortune 500 Türkiye' listesinde 305. sırada!

İBB, "Fortune 500 Türkiye" listesi altı iştirak şirketi ile yer aldı. 2019 yılı net satış rakamlarına göre yapılan değerlendirmede İBB şirketlerinden KİPTAŞ 305. sırada yer aldı. 

Çatalca Sulh Hukuk Mahkemesi'nden 6.3 milyon TL'ye satılık tarla!

Çatalca (Sulh Hukuk Mahkemesi) Satış Memurluğu, İstanbul ili, Çatalca ilçesi, Nakkaş Mahallesi, 2376 parselde yer alan tarlayı 6 milyon 300 bin TL'ye satıyor...

KİPTAŞ'tan depreme dayanıklı ucuz konut kampanyası!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkardı.

KİPTAŞ, İstanbul'da riskli raporlu mülk sahipleri için 272 konutu satışa sunacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden KİPTAŞ, Çatalca, Silivri, Tuzla, Zeytinburnu, 5. Levent ve Başakşehir'de yer alan 83 ile 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki evleri satışa çıkaracak.

5 soruda KİPTAŞ 2020 konut kampanyası!

KİPTAŞ, Çatalca’dan, 5. Levent’e 6 farklı projedeki 272 daireyi 17 Şubat 2020 günü satıyor. İstanbul’da riskli yapı raporlu evde oturan ve başka evi olmayanlar için öncelik tanınıyor.

KİPTAŞ’tan riskli yapılar için büyük kampanya!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi KİPTAŞ, riskli yapılarda yaşayan İstanbullular için harekete geçti. Çatalca’dan Eyüp’e 6 farklı projede yer alan 272 sosyal konut, bakanlık tarafından verilmiş “riskli yapı raporu” bulunan vatandaşlar için satışa çıkarılıyor.

KİPTAŞ'tan 33 milyon 267 bin TL'lik satış!

KİPTAŞ tarihinde ilk kez düzenlediği müzayededen toplam 33 milyon 267 bin 472 TL gelir sağladı. Elde edilen gelir kentsel dönüşüm ve sosyal konut projelerinde kullanılacak.

Çatalca KİPTAŞ Konutları'nda yardımlaşma derneği kuruldu!

Çatalca KİPTAŞ Konutları Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Ağustos ayında kuruldu. 

KİPTAŞ’tan gecikme cezası indirimi!

Bugüne 70 bine yakın konut üretimi ile İstanbulluların konut ihtiyacına cevap veren KİPTAŞ, 60 ay vade ile satış yaptığı projelerde borcu olan müşterileri için gecikme cezası indirimi yapıyor...

Çatalca'da 15.8 milyon TL'ye icradan satılık tarla!

Çatalca Satış Memurluğu tarafından İstanbul İli, Çatalca İlçesi, Ferhatpaşa ve Muratbey mahallerinde yer alan toplam 3 adet tarlayı 15 milyon 790 bin 350 TL'ye icradan satışa çıkardı...

Çatalca'da 12.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Çatalca İlçesi, Ferhatpaşa Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 12 milyon 224 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul için birinci satış günü 19 Şubat 2019 olarak belirlendi. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın ticari alanları satışa sunuluyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ, 2.138 dairenin yer aldığı Çatalca Konutları meydanındaki 18 adet iş yerini teklif alma usulü ile satışa çıkarılıyor. Ticari alanlardan satın almak isteyenlerin 21 Aralık Cuma gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. 

KİPTAŞ Çatalca Konutları'nın iş yerleri satışta!

Toplam 2 bin 138 adet konutun bulunduğu KİPTAŞ Çatalca Konutları'ndaki iş yerleri satışa sunuldu.

Kiptaş Çatalca satış kampanyası

Kiptaş Çatalca satış kampanyası Kiptaş Çatalca satış kampanyası

Kiptaş Çatalca Konutları'nın büyüklükleri 83 ve 85 metrekare olarak dizayn edildi. Projede anahtar teslimlerinin 24 ayda gerçekleşmesi planlanıyor. 


Kiptaş Çatalca Evleri iletişim numarası 0212 414 98 98. Çatalca Rüzgar Enerjisi Santrali'ne yakın konumda bulunan projede daire fiyatları 139 bin 750 TL olarak belirtiliyor. 


6 katlı 180 bloktan meydana gelen Kiptaş Çatalca Projesi'nin sosyal alanları arasında açık otopark, geniş yeşil alanlar, iki adet cami, çocuk oyun alanları ve 34 derslikli okul mevcut. 


Çatalca Kiptaş Konutları için 20 bin TL peşinde, 19 bin 750 TL teslimde alınıyor. Kalan 100 bin TL'lik daire bedeli ise Kiptaş bünyesinde 24 ay taksitlendiriliyor veya banka kredisiyle ödeniyor. 


2 oda 1 salon olarak tasarlanan 2 bin 138 daireden oluşan Kiptaş Çatalca Konutları Büyükçekmece Gölü ve deniz manzaralı şekilde tasarlandı.

30...