kiptaş ismet yıldırım

kiptaş ismet yıldırım

20 yıllık KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım görevinden sonra, Ümraniye’ye başkan olmak üzere yola çıktı...

İsmet Yıldırım kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin konut üreten firması, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (KİPTAŞ) Genel Müdürü İsmet Yıldırım kimdir? İsmet Yıldırım'ın 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Ümraniye İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor...

Gayrimenkul sektörü referandumdan sonra canlanacak!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, bugünlerde gayrimenkul sektörünün geçici bir durgunluk yaşadığını ancak referandum sürecinden sonra sektörün eski canlılığına kavuşacağını belirtti.

Kiptaş yeni projelerle sektörde faaliyete devam edecek!

KİPTAŞ'ın sektördeki deneyimi ve gelecek dönemdeki girişimlerine ilişkin bilgi veren KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, yeni projelerle sektördeki faaliyetlerine devam edeceklerini açıkladı. Yıldırım, Vaditepe projesiyle yoğun talep gördüklerini söyledi.

İsmet Yıldırım: Metris Cezaevi şehrin içinden kalkıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Metris Cezaevinin şehrin içinde kaldığını belirterek, cezaevinin şehir dışına taşınması için uğraşacaklarını, o konuda bir çalışma bulunduğunu bildirdi

Kiptaş'ın yeni projeleri neler? İsmet Yıldırım açıklıyor!

SkyTurk 360'daki Emlak Kulisi Programına Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım konuk oldu

İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediye Başkanı oldu!

Ümraniye'de belediye başkanlığını, kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı İsmet Yıldırım kazandı. İsmet Yıldırım, 1999 yılından bu yana KİPTAŞ Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor...

İsmet Yıldırım: İstanbul’un merkezi Ümraniye olacak!

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, "Ümraniyeliler’le her zaman istişare edeceğiz, önce onları dinleyeceğiz" dedi...

İsmet Yıldırım, Ümraniye’ye başkan olmak üzere yola çıktı!

20 yıllık KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım görevinden sonra, Ümraniye’ye başkan olmak üzere yola çıktı...

Ergün Turan ile İsmet Yıldırım belediye başkanlığı için yarışacak!

Gayrimenkul sektörüne emeği geçen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, AK Parti’nin adayları olarak 31 Mart yerel seçimlerinde rakipleriyle yarışacak. 

İsmet Yıldırım, AKP Ümraniye Belediye Başkan Adayı oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KİPTAŞ Genel Müdür'ü İsmet Yıldırım'ı Ümraniye Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiğini açıkladı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım AKP Ümraniye Belediye Başkan adayı mı?

AK Parti 2019 Mahalli İdareler Seçimi İstanbul adaylarını henüz açıklamadı. Ancak kulislerde KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ın AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı olacağı konuşuluyor...

İsmet Yıldırım: Kentsel dönüşüm Türkiye için olmazsa olmaz bir reform!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Real Merter projesini ziyaret etti. Yıldırım, dönüşümün Türkiye için olmazsa olmaz bir reform olduğunu söyledi.

İsmet Yıldırım: Kentsel dönüşüme yeni düzenleme getirilmeli!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, kentsel dönüşümde yeni bir evreye geçilmesi ve yeniden bir düzenlemeyle dönüşüme başlamanması gerektiğini söyledi.

İsmet Yıldırım: Dar gelirliye 2 bin 200 yeni konut inşa edeceğiz!

Vaditepe Gölevleri'nin tanıtımında konuşan Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, dar gelirliye 2 bin 200 yeni konutu satışa çıkarmaya hazırlandıklarını açıkladı.

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'dan açıklama!

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım hakkında yapılan asılsız haberler hakkında konuştu. Yıldırım : "Bu haberler kasıtlı yapılıyor. Onlarla mahkemede hesaplaşacağım." dedi..

İsmet Yıldırım: Projelere Cami'de konulmalı!

Bin konutluk her projeye cami bulunması zorunluluğu getirilmesi gerektiğini belirten Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Projelere nasıl ki okul konuluyorsa, cami de konulmalı" dedi.

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım Çıkış Yolu programına katılacak!

Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Bloomberg HY kanalında Sami Altınkaya'nın sunuculuğunu üstlendiği Çıkış Yolu adlı programa katılacak. Yıldırım pogramda Türkiye'de inşaat sektöründen ve Kiptaş'ın yeni projelerinden bahsedecek...

İsmet Yıldırım kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin konut üreten firması, İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin (KİPTAŞ) Genel Müdürü İsmet Yıldırım kimdir? İsmet Yıldırım'ın 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Ümraniye İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor...

kiptaş ismet yıldırım Haberi

kiptaş ismet yıldırım


Akşam'dan Hüseyin Besli bugün köşesinde "Doğrusu" başlıklı yazısına yer verdi. İşte yazının detayları;


1- Doğrusu, onun böyle bir desteğe ihtiyacı yok.

Ancak biz, kimi davranışlarımızı karşımızdakinin layık olup olmadığına bakmaksızın, kendi görevimiz ve borcumuz olarak yaparız.

Bu da o kabilden bir şey.

2- Onunla ilişkilerimizde hayıflanacağımız tek şey, görece olarak geç tanışmış olmaktır.

Ama yine de az olmamış.

20 yıla yaklaşan tanışıklığım süresince bir gün, bir sefer dahi karşılıklı hürmetten ve saygıdan kusur edilmeksizin geçen bir süre.

Bir teknik adam, bir mühendis olmasına rağmen gönül adamlığı ile tebarüz etmiş bir kişi.

Sözünü ettiğim 20 yıllık KİPTAŞ Genel Müdürlüğü görevinden sonra, Ümraniye’ye başkan olmak üzere yola çıkmış bulunan İsmet Yıldırım’dır.

Dediğim gibi İsmet Bey bir inşaat mühendisi.

Mesleğinin gereği olarak KİPTAŞ Genel Müdürü sıfatıyla on binlerce konut yapmış,...